Персона:

Владимир Хомко

Що у Рівному планують робити з підземними ходами у парку Шевченка? [ФОТО]

Міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зауважив, що імовірно це місце після всебічного дослідження істориками та археологами законсервують під оргскло, як це роблять за кордоном, і це місце таким чином стане цікавим для туристів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Батьки трійні отримали обіцяну квартиру у Рівному

Сьогодні, 18 листопада 2016 року, міський голова Рівного Володимир Хомко вручив ордер на квартиру молодій родині Віктора Ярути і Олени Ярути, у яких у липні цього року народилася трійня. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Фінляндія має бізнесовий інтерес у співпраці з Рівненщиною

Міський голова Рівного Володимир Хомко та Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен на сьогоднішній зустрічі у міськвиконкомі домовились про співпрацю. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Нардеп Лозовий пообіцяв влаштувати меру Рівного пекло через образу виборців(2)

"Мер Рівного Володимир Хомко публічно образив більше півтора мільйонів українців, які проголосували за радикальну партію. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Мер Рівного про "гомо**ків" говорив у побуті, а не для публікації у ЗМІ"(2)

Міський голова Рівного Володимир Хомко вибачився за те, що вжив нецензурну лексику під час перерви одного з засідань сесії міськради. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Від завтра у Рівному розпочнеться опалювальний сезон(2)

Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Мер Рівного шукає “відмазки”, щоб не працювати “Прозоро”?(2)

Дороговартісні тендери і державні закупівлі з 1 серпня цього року в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель ProZorro. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Чому мер Рівного передумав створювати муніципальну поліцію?(2)

Зараз муніципальна поліція для Рівного - бутафорія. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Рівненській спортсменці Хомко дасть квартиру

Рівненській легкоатлетці Наталії Прищепі міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв купити квартиру. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Хто став новим прокурором Рівненської області? [ФОТО+ОНОВЛЕНО]

Олексій Муляренко і Володимир Хомко приїхали зустрічати Юрія Луценка і нового прокурора Рівненської області. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Хомко «пасе задніх» у рейтингу мерів міст

Міський голова Рівного Володимир Хомко посів 21 із 22 сходинок у рейтингу популярності мерів міст в Facebook, який опублікував ((http://digitalpolitics.club/rejting-samykh-populyarnykh-merov-ukrainy-v-facebook)(сайт digitalpolitics.club)). ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У першому півріччі бюджет Рівного перевиконали на 90 мільйонів

Про це під час засідання бюджетної комісії повідомив міський голова Володимир Хомко. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Рівному пройшов соціально-культурний фестиваль "Парафест-2016"(2)

Міський голова Рівного Володимир Хомко традиційно відвідав захід та поспілкувався з його учасниками. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Секретаря Рівнеради оберуть 16 червня?(2)

Нового секретаря Рівненської міської ради мають обрати на засідання сесії, яке відбудетоься 16 червня. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Білбордам у Рівному - зась: вирішила міська влада

Міська влада Рівного найближчим часом встановить заборону на монтаж і облаштування величезних рекламних білбордів, про це повідомив міський голова Володимир Хомко ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Украинский Ровно разорвал побратимские отношения с Костромой

Сотрудничество между Ровно и Костромой началось еще с 1966 года. Электронное периодическое издание "Взгляд.ру"

25.02.2016(Crtl →)