2голи

Ліга 1. 15 тур.

В перших матчах туру Ліги 1 перемогли господарі. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Карпати" - "Зоря" - 2:2 (ВІДЕО)

У Львові господарі втратили три очки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Вільярреал" - "Алавес" - 0:2 (ВІДЕО)

Новачок несподівано обіграв учасника плей-офф ЛЄ у гостях. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи.

Представники топ-чемпіонатів видали ефектний матч. Sportanalytic.com | спортивні новини

Румуни доволі несподівано перемогли в Австрії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперники "Шахтаря" у Лізі Європи розписали результативну нічию. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Інтер" вже вдруге у цьому розіграші Ліги Європи поступився ізраїльтянам. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Битва на "Емірейтс" завершилась результативним миром. Sportanalytic.com | спортивні новини

Каталонці не мали проблем із найсильнішим клубом Шотландії. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Ворскла" - "Дніпро" - 1:2 (ВІДЕО)

Підопічні Михайленка взяли непрогнозовані, але заслужені три очки. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. "Тоттенхем" - "Вест Хем" - 3:2 (ВІДЕО)

Гаррі Кейн вигриз для "Тоттенхема" важливу перемогу. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Олександрія" - "Шахтар" - 1:2 (ВІДЕО)

"Гірники" доклали чималих зусиль, щоб обіграти непоступливу "Олександрію". Sportanalytic.com | спортивні новини

"Зірка" - "Олімпік" - 1:2 (ВІДЕО)

Підопічні Романа Санжара здобули красиву вольову перемогу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Французи із Юнесом Беланда поступились "Ред Буллу". Sportanalytic.com | спортивні новини

Результативний матч побачили вболівальники в Амстердамі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Паризький суперклуб вирвав перемогу на останній хвилині матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Наш Олександр Зінченко вийшов на заміну на 74-й хвилині, але нічим особливим не відзначився. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Саутгемптон” - ”Челсі” - 0:2 (ВІДЕО)(2)

"Челсі" на класі обіграв "Саутгемптон". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Атлетіко” - ”Малага” - 4:2 (ВІДЕО)(2)

Чемпіонат Іспанії10 тур"Атлетіко" - "Малага" - 4:2Голи: Карраско, 7, 86, Гамейро, 24, 44 - Рамірес, 31, Камачо, 64Вилучення: Савіч, 60 - Кастро, 88 Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Леганес” - ”Реал Сосьєдад” - 0:2 (ВІДЕО)(2)

Баски почали тур з важливої виїзної перемоги. Sportanalytic.com | спортивні новини