12:25

Метки новостей

2голи

Прімера. "Вільяреал" - "Реал" - 2:2 (ВІДЕО)

"Вільяреал" та "Реал" завершили сезон у Прімері результативною нічиєю. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. 38 тур.(2)

Чемпіонат Іспанії38 тур"Сельта" - "Леванте" - 4:2Голи: Гомес, 29, 63, Аспас, 41, 48 - Рочіна, 12, Моралес, 74Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

ПСЖ - володар Кубка Франції

"Парі Сен-Жермен" таки виграв третій трофей цього року. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. "Хаддерсфілд" - "Евертон" - 0:2 (ВІДЕО)

"Іриски" на виїзді здолали "Хаддерсфілд". Sportanalytic.com | спортивні новини

"Карпати" - "Олександрія" - 1:2 (ВІДЕО)

"Олександрія" здобула вольову перемогу у Львові. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

До вашої уваги голи з першого тайму битви титанів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Лаціо” - ”Динамо” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

Доволі несподівано "Динамо" привезло з Риму позитивний результат. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Вільярреал” - ”Жирона” - 0:2 (ВІДЕО)(2)

"Жирона" на виїзді перемогла "жовту субмарину". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Боруссія” Д - ”Аталанта” - 3:2 (ВІДЕО)(2)

Дортмундська "Боруссія" вирвала перемогу над "Аталантою" завдяки дублю Бачуаї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Вільярреал” - ”Алавес” - 1:2 (ВІДЕО)(2)

Несподіваний результат зафіксовано на "Ель-Мадрігалі". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Леванте” - ”Реал” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

"Реал" продовжує втрачати очки в Прімері. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Вільяреал” - ”Реал Сосьєдад” - 4:2 (ВІДЕО)(2)

Чемпіонат Іспанії21 тур"Вільяреал" - "Реал Сосьєдад" - 4:2Голи: Руїс, 5, Форнальс, 17, Бакка, 20, Кастільєхо, 34 - Льоренте, 24, Віліан Жозе, 58Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Депортіво” - ”Леванте” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

"Депортіво" у меншості не зумів втримати перемогу над "Леванте". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Алавес” - ”Леганес” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

На "Мендісорросі" обидві команди відзначились по два рази. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга 1. 22 тур. ”Марсель” піднявся на друге місце(2)

У Франції взяв старт новий тур першості. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Сельта” - ”Реал” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

"Реал" на останніх хвилинах втратив перемогу в Віго. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Арсенал” - ”Челсі” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

"Сині" випустили три очки у принциповому протистоянні. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Вотфорд” - ”Суонсі” - 1:2 (ВІДЕО)(2)

"Лебеді" згадали, що перебувають під загрозою вильоту. Sportanalytic.com | спортивні новини