1гол

Ліга Європи.(3)

"Фейєнорд" безславно завершив свій єврокубковий похід. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи.

"Гент" здобув путівку до плей-офф Ліги Європи буквально на останніх секундах. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Сталь" - "Ворскла" - 0:1 (ВІДЕО)

Чемпіонат України16 тур"Сталь" - "Ворскла" - 0:1Гол: Ребенок, 89 Sportanalytic.com | спортивні новини

Казка ірландського "Дандолка" підійшла до завершення. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. "Міддлсбро" - "Челсі" - 0:1 (ВІДЕО)

Команда Антоніо Конте впевнено йде до чемпіонства. Sportanalytic.com | спортивні новини

РФПЛ. Огляд матчів 13 туру (ВІДЕО)

Пропонуємо вашій увазі все найкраще з чергового туру РФПЛ. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Карпати” - ”Сталь” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

У Львові "Сталь" змогла забити. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Ростов” - ”Атлетіко” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Перемога на класі - саме цим славиться "Атлетіко" Дієго Сімеоне. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Ліон” - ”Ювентус” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

"Юве" здобув важку перемогу на класі своїх гравців. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Нідерланди - Франція - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Нідерланди - Франція - 0:1Гол: Погба, 30 Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Фінляндія - Хорватія - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Фаворити нашої групи продовжують йти за чемпіонським графіком. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Люксембург - Швеція - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Підопічні Еріка Хамрена вивезли скромну перемогу з Люксембургу. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Бернлі” - ”Арсенал” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Лоран Косельни врятував команду Венгера вже у компенсований час. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Гранада” - ”Леганес” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

"Гранада" Артема Кравця знову програла, а українець зіграв всього 11 хвилин. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2016 з футзалу. 1/8 фіналу. Україна - Аргентина - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Нашим хлопцям лише трохи не вистачило для виходу у чвертьфінал. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Дніпро” - ”Зірка” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Падіння колись славетного клубу триває. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Ніцца” - ”Шальке” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

"Шальке" Євгена Коноплянки перемогло в першому матчі Ліги Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Коньяспор” - ”Шахтар” - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Єдиний гол Феррейри подарував три очки українському клубу. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Андорра - Латвія - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Відбір ЧС-2018Група BАндорра - Латвія - 0:1Гол: Шабала, 48 Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Сан-Марино - Азербайджан - 0:1 (ВІДЕО)(2)

Азербайджанці під керівництвом Роберта Просінечкі вимучили перемогу. Sportanalytic.com | спортивні новини