1голи

Ліга 1. 13 тур.

На гол Гакпе в середині першого тайму, монегаски відповіли взяттям воріт Йоветіча в середині другого. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи.

"Вікторія" розгромила вдома "Лугано"."Вікторія" - "Лугано" - 4:1Голи: Крменчік, 4, 19, Горжава, 45, Чермак, 56 - Маріані, 15> Sportanalytic.com | спортивні новини

"Башакшехір" розійшовся миром із "Хоффенхаймом" у Туреччині. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

"Севілья" на власному полі помстилась "Спартаку" за розгромну поразку в Москві. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів4 турГрупа H"Тоттенхем" - "Реал" - 3:1Голи: Аллі, 27, 56, Еріксен, 65 - Роналду, 80 Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Жирона" - "Реал" - 2:1 (ВІДЕО)

"Реал" знову відпустив "Барсу" дуже далеко. Sportanalytic.com | спортивні новини

Італійці в себе на полі впевнено перемогли "Апполон". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Атлетіко" - "Барселона" - 1:1 (ВІДЕО)

В центральній грі 8 туру Прімери "Атлетико" і "Барселона" зіграли внічию 1:1. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018.

"Скуадра Адзурра" невдало стартувала під новою емблемою. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга 1. 8 тур. ”Монако” втратив очки з ”Монпельє”, феєрія ПСЖ(2)

Стартували матчі нового туру французького чемпіонату. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Евертон” - ”Борнмут” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

"Іриски" Рональда Кумана нарешті перемогли. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Карпати” - ”Чорноморець” - 1:1 (ВІДЕО)(2)

Олег Дулуб у Львові не програв, але й не переміг. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Сельта” - ”Хетафе” - 1:1 (ВІДЕО)(2)

"Сельта" все ніяк не може стати на переможний шлях. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Олександрія” - ”Сталь” - 4:1 (ВІДЕО)(2)

Підопічні Володимира Шарана нарешті покинули дно турнірної таблиці. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кваліфікація на КС-2019. Україна (ж) - Хорватія (ж) - 1:1 (ВІДЕО)(2)

Жіноча збірна України на останніх хвилинах випустила перемогу в грі з хорватками. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Динамо” - ”Скендербеу” - 3:1 (ВІДЕО)(2)

Підопічні Хацкевича поклали до власної скарбнички три очки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Шахтар” - ”Наполі” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

"Гірники" взяли відмінний старт у найпрестижнішому клубному турнірі Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Хапоель” Б-Ш - ”Марібор” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

Цей рахунок залишає найбільше інтриги на повторне протистояння. Sportanalytic.com | спортивні новини