0гол

Прімера. "Алавес" - "Реал Сосьєдад" - 1:0 (ВІДЕО)

"Сосьєдад" зазнав доволі неочікуваної поразки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Леганес" - "Гранада" - 1:0 (ВІДЕО)

"Гранада" Артема Кравця втрачає останні шанси залишитися в Прімері. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Крістал Пелас” - ”Міддлсбро” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Команда Сема Аллардайса дуже хоче залишитися в АПЛ. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Гуанчжоу Эвергранд" выиграл Суперкубок Китая(2)

Суперкубок Китая"Гунчжоу Эверград" - "Цзянсу Сунин" - 1:0Гол: Алан, 35 (1:0). Футбол России

Ліга чемпіонів. ”Бенфіка” - ”Боруссія” Д - 1:0 (ВІДЕО)(2)

"Орли" зробили перший крок до чвертьфіналу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Гранада” - ”Лас-Пальмас” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Артем Кравець зіграв лише 2 хвилини основного часу. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Тоттенхем” - ”Міддлсбро” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Дуже важко далась "шпорам" ця перемога. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Атлетіко" - "Лас-Пальмас" - 1:0 (ВІДЕО)

"Матрацники" нарешті зуміли перемогти в чемпіонаті Іспанії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Алавес" - "Бетіс" - 1:0 (ВІДЕО)

Роман Зозуля з'явився на полі у другому таймі, але його команда все одно програла. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. "Борнмут" - "Лестер" - 1:0 (ВІДЕО)

Діючі чемпіони після успіху проти "Манчестер Сіті" знову залишились без очок. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Ця перемога дозволила полякам обійти "Спортінг" і вийти до 1/16 фіналу Ліги Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок України. ”Дніпро” - ”Ворскла” - 1:0 (ВІДЕО)(4)

Єдиний кубковий матч дня, що відбувся, завершився на користь господарів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Генк” - ”Рапід” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Перемога дозволила "Генку" достроково вийти у плей-офф. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. ”Спарта” - ”Саутгемптон” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Ліга Європи5 турГрупа К"Спарта" - "Саутгемптон" - 1:0Гол: Коста, 11 Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Атлетік” - ”Вільярреал” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

"Жовта субмарина" потонула під час баскського рейду. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Ейбар” - ”Сельта” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Гол Франа Ріко приніс господарям повноцінні три очки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 13 туру (ВІДЕО)(4)

До вашої уваги найкращі епізоди нового туру кальчо. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Олімпік” - ”Чорноморець” - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Чемпіонат України15 тур"Олімпік" - "Чорноморець" - 1:0Гол: Матяж, 21 Sportanalytic.com | спортивні новини

Товариський матч. Україна U-21 - Білорусь U-21 - 1:0 (ВІДЕО)(2)

Нападник донецького "Шахтаря" Андрій Борячук приніс нашим хлопцям перемогу у товариському матчі. Sportanalytic.com | спортивні новини