Новости по метке:

іноземні валюти

У Києві псевдовалютника засуджено за жорстоке пограбування

Слідством встановлено, що у 2015 році група осіб розмістила в мережі інтернет оголошення про обмін іноземної валюти на вигідних умовах.докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Страйки залізничників б'ють по економіці всієї України, - економіст

Економіка країни недоотримує десятки мільйонів доларів валютної виручки, а самі підприємства несуть колосальні збитки. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 15 травня

Національний банк України на 15 травня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 26 квітня

Національний банк України на 26 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 24 квітня

Національний банк України на 23 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 23 квітня

Національний банк України на 22 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 22 квітня

Національний банк України на 22 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Скільки українців відкладають гроші на пенсію: результати дослідження

Трохи більше 16% українців вважають, що достатня пенсія повинна становити 10 тисяч гривень на місяць. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 21 квітня

Національний банк України на 21 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 20 квітня

Національний банк України на 20 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 19 квітня: долар та євро здорожчали

На четвер, 19 квітня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Так, обидві іноземні валюти додали в ціні. Згідно з інформацією на офіційному сайті НБУ, долар США додав у ціні 6 копійок у порівнянні із...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ПриватБанк розширює мережу відділень на Кіровоградщині

ПриватБанк розширює мережу відділень на Кіровоградщині

Нове відділення пропонує своїм клієнтам розрахунково-касове обслуговування, обслуговування корпоративних і зарплатних платіжних карток. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Росія і Китай граються у девальвацію валюти, - Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає фінансову політику Росії і Китаю неприйнятною. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 16 квітня

Національний банк України на 16 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 16 квітня: долар і євро різко пішли вгору

За даними на офіційному сайті НБУ, 16 квітня офіційний курс долара США становитиме 26 гривень 12 копійок. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 14 квітня

Національний банк України на 14 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 12 квітня

Національний банк України на 12 квітня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

12.04.2018(Crtl →)