Новости по метке:

іноземні валюти

Курс валют в Україні станом на 20 січня

Національний банк України на 20 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

НБУ хоче змінити механізм розрахунку курсу валют

Також НБУ планує перейти до здійснення валютних інтервенцій з використанням Matching - нового функціоналу для укладення угод. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 18 січня

Національний банк України на 18 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Гривня продовжить падіння, - економіст

Для експортерів чим дорожча іноземна валюта, тим краще. Тому що в них валютна виручка, - зазначає Андрій Новак. Тому, за його словами, при чинному уряді і керівництві НБУ не варто очікувати стабільної гривні. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 17 січня

Національний банк України на 17 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку

ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку

У західній Європі найкращим банком валютного ринку визнано HSBC, а глобальним лідером FX ринку став американський Citi. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Курс валют в Україні станом на 16 січня

Національний банк України на 16 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 14 січня

Національний банк України на 14 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 13 січня

Національний банк України на 13 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 12 січня

Національний банк України на 12 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 12 січня: євро стрімко перевалив за 34 гривні

На п'ятницю, 12 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві іноземні валюти значно подорожчали. За даними Національного банку України, гривня вчергове втратила в ціні щодо американської та європейської валют. Так долар у...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кабмін дозволив зберігати вільні бюджетні кошти в доларах

Зміни передбачають можливість тимчасово розміщувати вільні бюджетні кошти єдиного казначейського рахунку на депозитних рахунках в іноземній валюті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кабмін дозволив тримати бюджетні кошти в іноземній валюті

Кабмін дозволив тримати бюджетні кошти в іноземній валюті

До прийняття зазначеного рішення розміщення коштів могло здійснюватися тільки в національній валюті. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 11 січня

Національний банк України на 11 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 11 січня: євро майже 34 гривні

На четвер, 11 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві іноземні валюти подорожчали. Євро "стрибнув" одразу на 32 копійки. За даними Національного банку України, долар подорожчав на 12 копійок, у порівняні з...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 10 січня

Національний банк України на 10 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 8 січня

Національний банк України на 8 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

08.01.2018(Crtl →)