єлістратов

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова третій рік поспіль очолює підсумковий Європейський рейтинг(2)

На традиційних змаганнях у турецькому місті Аланія Юлія Єлістратова вкотре довела, що по праву є найсильнішою триатлеткою континентального рейтингу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап кубку Європи в Чехії

Житомирська триатлетка Юлію Єлістратову здобула перемогу на етапі кубку Європи (ETU Triathlon Premium European Cup), який відбувся в чеських Карлових Варах 28 серпня. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ріо-2016.

Ріо-2016.

Житомирська спортсменка невдало виступила на другій Олімпіаді поспіль. Информационное агентство УНИАН

Житомирянка Юлія Єлітратова виграла етап Кубку Європи в Норвегії

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап Кубку Європи, який в суботу, 13 серпня, відбувся в норвежському місті Тьонсберг. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку світу в Угорщині(2)

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку світу з триатлону, який 9-10 липня відбувся в Тисайвароші (Венгрія) Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

«Золота секунда»: житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону в спринті(2)

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону в спринті, Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла бронзу на етапі Кубку світу в Мексиці

Наша спортсменка програла лідерці Jolanda Annen трохи більше 20 секунд. При тому, що на велоетапі у Єлістратової стався прокол і вона була вимушена зупигитися, щоб замінити шину. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова показала 12-й час на Кубку світу в Мулулабі

В австралійському місті Мулулаба минулими вихідними відбувся етап Кубка світу з триатлону, на якому виступили троє українських спортсменів. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українка красиво виграла Кубок Європи

Українська триатлоністка Юлія Єлістратова впевнено здобула перемогу на Кубку Європи-2015, що проходив у Сочі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Юлія Єлістратова виграла кубок України з триатлону в Білій Церкві.

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова, яка місяць тому серйозно травмувалася на етапі кубку Європи в Києві, виграла Кубок України, який 25 липня відбувся в Білій Церкві. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап кубку Європи в Болгарії. Мартиненко - другий(2)

Житомирянка Юлія Єлітратова виграла етап кубку Європи з триатлону, який 21 червня відбувся в болгарському Бургасі. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала п'ятою на етапі Кубка світу в Китаї(2)

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала п

Показавши не найкращий результат під час плавання, наша спортсменка змогла надолудити втрачене під час велоетапу та бігу, програвши лідерці змагань, американці Рене Томлін менше хвилини Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українка Єлістратова завоювала бронзу турецького етапу Кубка світу з триатлону

В Аланії (Туреччина) відбувся етап Кубка світу з тріатлону, де українка Юлія Єлістратова завоювала бронзову медаль. Информационное агентство УНИАН

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова здобула «золото» на Кубку Європи

21 вересня українська триатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді (Іспанія)Новости Украины | Последние новости в Украине и в мире. Mobus News

Українка Єлістратова перемогла на мадридському етапі Кубка Європи з триатлону

У Мадриді (Іспанія) пройшов етап Кубка Європи з триатлону, де у змаганнях жінок впевнено перемогла українка Юлія Єлістратова. Информационное агентство УНИАН

Юлія Єлістратова виграла етап Кубка Європи з триатлону

В Румунії завершився етап Кубка Європи з триатлону, на якому українка Юлія Єлістратова посіла найвищу сходинку пєдесталу пошани. Информационное агентство УНИАН