Новости по метке:

єврорегіон

У Вінниці біля Вежі можна зарядити телефон від сонця

У Вінниці біля Вежі можна зарядити телефон від сонця

Про це ВИННИЦА.info розповів голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Олександр Мудрак. Винница.info | Новости Винницы

Контракт з керівником «Агенції розвитку Єврорегіону «Буг» хочуть продовжити(2)

Контракт з керівником «Агенції розвитку Єврорегіону «Буг» хочуть продовжити

В облраді хочуть продовжити контракт з керівником Читати повністюВолынские Новости

У Мукачеві пройде традиційний Міжнародний фестиваль Етно-Діа-Сфера (ПРОГРАМА)

Цьогоріч фестиваль етнічних театрів національних меншин України, країн СНД та Карпатського Єврорегіону пройде вже вшістнадцяте, - повідомляє Управління культури Закарпатської ОДА. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

До Мукачева завітають найкращі театральні колективи України та країн СНД (ФОТО)

Найкращі професійні театри України завітають до Мукачева на фестиваль Етно-Діа-Сфера Триватиме театральне дійство з 24 по 30 травня включно. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

307 Temporary Redirect nginx/1.6.2

307 Temporary Redirect nginx/1.6.2 Вы можете прочитать полную версию статьи на украинском языке: Закарпатські фехтувальники здобули нагороди міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Львівщина готова поділитись із Закарпаттям позитивним досвідом залучення іноземних коштів(2)

Участь у засіданні взяли представники органів місцевого самоврядування з Львівщини, Івано-Франківщини, Буковини та Закарпаття. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Координація проекту по зменшенню забруднення Дунаю коштуватиме 4 мільйони

Послуги стосуються проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії та Республіки [] Сайт "Нашi грошi"

У Мукачеві відбувся круглий стіл на тему Сталий розвиток Карпатського Єврорегіону (ФОТО)

У вітальному слові мер міста зауважив, що співпраця прикордонних регіонів дає свої плоди. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Про народних умільців двох країн створили каталог та відеофільм

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація каталогу та відеофільму про народних майстрів та умільців Закарпаття та Саболч-Сaтмар-Береґ областi, розроблених в рамках проекту «Сприяння розвитку народних промислів та місцевих умільців в Карпатському єврорегіоні» HUSKROUA/1101/163. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

В Ужгороді презентують каталог та відеофільм про народних майстрів та умільців Закарпаття

У заході візьмуть участь Торпоі Йосип, упорядник книги, директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку та члени редакційної колегії:... Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Поляки зможуть відпочивати у Трускавці за соціальними путівками(2)

«Єврорегіон Карпати-Польща» виявив готовність плідно співпрацювати з Трускавцем та пропагувати оздоровчий продукт курорту, як у Польщі, так і в країнах Європи.

Оздоровчими можливостями Трускавця зацікавились польські туроператори(2)

Три дні 25 представників 12 туристичних агенцій Польщі у рамках реалізації проекту асоціації Карпатського Єврорегіону вивчали у Трускавці оздоровчі можливості курорту.

Трускавець має шанс стати центром оздоровлення Карпатського Єврорегіону

Планується, що між курортом Трускавець та Єврорегіоном Карпати найближчим часом буде підготовлено та підписано угоду про співпрацю.

У Мукачеві розпочався міжнародний театральний фестиваль "Етно-Діа-Сфера" (ФОТО, ПРОГРАМА)

Вчора, 11 травня у Закарпатському обласному державному російському драматичному театрі розпочався вже XV-й міжнародний театральний фестиваль етнічних театрів держав СНД і єврорегіону «Етно-Діа-Сфера».

Українці і поляки почали працювати над стратегією розвитку рекреаційного туризму в Карпатському Єврорегіоні (8)

Днями в Підкарпатському воєводстві (Республіка Польща) відбулася перша робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону.

Обговорено розвиток рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону(4)

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Yandex.Translate API documentation can be found here http://api.yandex.ru/translate(18)

Yandex.Translate API documentation can be found here http://api.yandex.ru/translateВы можете прочитать полную версию статьи на украинском языке: В Ужгороді завтра пікетуватимуть Закарпатську ОДАИнтернет-издание "Панорама Мукачева"

"Карпатський Єврорегіон" висловив підтримку українському народові (ФОТО)

З рядом цих регіонів розроблено і реалізуються конкретні програми співпраці.

17.02.2014(Crtl →)