Новости по метке:

шкільні автобуси

У Костопільському районі з'вився новий шкільний автобус

Новим шкільним автобусом відтепер їздять на навчання учні Мащанського ліцею. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

На Рівненщині придбали 23 шкільних автобуси

Цьогоріч в області вже закуплено 23 шкільних автобуси за обласною програмою щодо забезпечення освітніх закладів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Французи тестують безпілотний шкільний автобус: відео

Французька компанія Transdev перейшла до етапу тестування безпілотного шкільного автобуса. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На Тернопільщині ще два навчальні заклади отримали новий шкільний автобус

На Тернопільщині ще два навчальні заклади отримали новий шкільний автобус

Для забезпечення логістики доклалася райдержадміністрація, а можливість комфортного доїзду дітей було забезпечено на умовах співфінансування. Информационное агентство УНИАН

У США водійку автобуса заарештували за те, що та давала дітям покермувати: відео

Водійка шкільного автобуса у штаті Індіана Джоандра Макетті дозволяла дітям сідати за кермо, за що її заарештувала місцева поліція. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На Рівненщині сім шкіл отримають автобуси

Сьогодні, 3 вересня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики депутати розглядали питання щодо забезпечення шкільними автобусами навчальних закладів області. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Для школярів передали два нових автобуси (4)

У рамках освітньої реформи цьогоріч опорним закладам Кам'янська ЗОШ та Соснівський НВК передано по одному шкільному автобусу, які закуплено за кошти обласного та районного бюджетів на умовах співфінансування. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Почав діяти новий порядок створення груп подовженого дня в школах(12)

Почав діяти новий порядок створення груп подовженого дня в школах

Наповнюваність групи подовженого дня не повинна перевищувати 30 дітей. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Загальноосвітні навчальні заклади Кіровоградщини отримали 7 нових шкільних автобусів(2)

Загальноосвітні навчальні заклади Кіровоградщини отримали 7 нових шкільних автобусів

школи Володимиру Гавришу. Загалом протягом 2015-2018 років на Кіровоградщині на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів було придбано 44 шкільні автобуси та 1 спеціальний автобус у Кропивницькому для підвезення дітей з особливими потребами до реабілітаційного центру. Загальна вартість цього...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Десятки дітей загинули в Ємені внаслідок авіаудару арабської коаліції(2)

За даними медиків, 39 осіб загинули і понад 40 отримали поранення внаслідок авіаудару, який влучив у шкільний автобус в єменському регіоні Саада. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Школи Рівненщини отримають у користування автобуси (2)

Сьогодні, 20 липня, депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків погодили проект рішення щодо забезпечення районів Рівненщини шкільними автобусами. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Облдержадміністрація контролюватиме якість ремонтних робіт і терміни їх виконання на дорогах місцевого значення, - Сергій Кузьменко(2)

Облдержадміністрація контролюватиме якість ремонтних робіт і терміни їх виконання на дорогах місцевого значення, - Сергій Кузьменко

місцевих керівників. Перевага при визначенні доріг надавалася тим ділянкам, які сполучають села з районними центрами, та тим, по яких рухаються шкільні автобуси. "За дороги місцевого значення нині відповідає обласна державна адміністрація. Ми будемо контролювати якість ремонтних робіт і терміни їх...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Школи Кіровоградщини отримають цього року 7 нових автобусів(2)

Школи Кіровоградщини отримають цього року 7 нових автобусів

На умовах співфінансування заплановано придбання 7 шкільних автобусів. Станом на червень в області придбано три шкільні автобуси на загальну суму 5,3 млн. грн. На поточний момент в області створено 66 опорних шкіл та 173 філії, з них...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Голова облдержадміністрації доручив перевірити технічний стан шкільних автобусів(2)

Голова облдержадміністрації доручив перевірити технічний стан шкільних автобусів

За останні два роки для загальноосвітніх навчальних закладів області придбано десятки шкільних автобусів. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Києві за кермом шкільного автобусу помер водій(2)

Коли на місце приїхали медики, водій вже не дихав. Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

17.06.2018(Crtl →)