чемпіон світу

Усик має намір битися з Ентоні Джошуа

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик має намір через кілька років битися з британським боксером Ентоні Джошуа. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хемілтон: У новому боліді почуваєшся, наче на бику

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон каже, що йому подобається складність в управлінні новим болідом. "Мені подобається, що машиною важко керувати. Схоже на те, коли люди встрибують на бика і намагаються втихомирити його, або приборкують коня. Відчуття в цій машині такі ж.Формула 1 - новости чемпионата

Вбивство мотоцикліста у Києві: поліція підозрює віце-чемпіона світу з сумо

Leon білого кольору. Читайте також: У Києві зухвало напали на банк: опублікували фото Варто зазначити, що на опублікованих фото зображений віце-чемпіон світу з сумо Дмитро Слєпченко, який брав участь у зіткненнях біля 223 ОВК під час виборів в 2012 році.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

MotoGP. Чемпіон світу-2006 Нікі Хейден помер від травм

Колишній чемпіон світу у класі MotoGP Нікі Хейден покинув цей світ. На тренуванні в Італії Хейдена збив автомобіль і гонщик помер від отриманих...Формула 1 - новости чемпионата

WRC. Ожьє переміг Невіля на Ралі Португалії

Чинний чемпіон світу Себастьян Ожьє став переможцем Ралі Португалії. Другу позиції посів Тьєррі Невіль, а третім став Дані Сордо. В особистому заліку Ожьє...Формула 1 - новости чемпионата

Ломаченка удостоїли великої честі (ФОТО)

Український чемпіон світу Василь Ломаченко потрапив на обкладинку травневого номеру журналу The Ring.Sportanalytic.com | спортивні новини

Повернення Тайсона Ф'юрі відкладається

Колишній чемпіон світу Тайсон Ф'юрі може не повернутися на ринг цього року. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Антидопінгове агентство перенесло розгляд його справи на жовтень...Sportanalytic.com | спортивні новини

Львівські богатирі готуються до кубку світу із пауерліфтингу

...– розповів спортсмен Макарій Дутка. Михайло Гладій – ще один член львівської команди, який виступатиме у категорії "ветерани". Чоловік – чемпіон світу та Європи із пауерліфтингу, переможець Старого Континенту у бодібілдингу. Ми зменшуємо трішки навантаження, додаємо більше відпочинку. До цього...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Джошуа: Хочу бути як Кличко

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Ломаченко: Реванш із Салідо мені нічого не дасть

Український боксер Василь Ломаченко не дуже хоче проводити реванш із Орландо Салідо. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1.

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон став переможцем етапу, котрий відбувався на автодромі "Каталунья". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він випередив свого найбільшого суперника Себастьяна Феттеля і скоротив відставання від нього в особистому заліку до 6 очок.Третім фінішував Даніель Ріккардо завдяки тому, що на...Sportanalytic.com | спортивні новини