чемпіон світу

Хемілтон сказав, якого напарника він чекає в Mercedes

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон бажає, щоб на заміну Ніко Росбергу прийшов надійний пілот. "Якщо не витримає спеку — нехай не приходить. Мені, чесно кажучи, все одно, хто це буде, але мені треба подумати про це на випадок, якщо команда захоче...Формула 1 - новости чемпионата

Джордан: Пріоритетом для Mercedes зараз є Феттель

Мені здається, Феттель хотів би спробувати повторити досягнення Шумахера і завоювати сім титулів. Формула 1 - новости чемпионата

Росберг: Якби я не став чемпіоном, то продовжив би кар'єру

Чинний чемпіон світу Ніко Росберг зізнався, що не йшов би зі спорту, якби став другим. "Я ніколи не здаюся. Так що якщо б...Формула 1 - новости чемпионата

Росберг: Вольфф зрозумів, чому я вирішив піти

Новий чемпіон світу Ніко Росберг пояснив своє рішення завершити кар'єру.Формула 1 - новости чемпионата

Чемпіон світу "Формули-1" Ніко Росберґ оголосив про завершення кар'єри

Він прийняв остаточне рішення про завершення кар'єри на наступний день після виграшу титула. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Офіційно. Новий чемпіон Формули-1 Ніко Росберг завершив кар'єру пілота(2)

Новоспечений чемпіон світу Ніко Росберг шокував всіх фанатів Формули-1 заявою про завершення кар'єри.Формула 1 - новости чемпионата

Росберг отримав чемпіонський кубок Формули 1

Новий чемпіон світу отримав головний трофей сезону на базі команди в Бреклі.Информационное агентство УНИАН

Хемілтон: Ніко, ти повністю заслужив чемпіонство

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон привітав свого напарника Ніко Росберга з перемогою у чемпіонаті. Формула 1 - новости чемпионата

Магнус Карлсен знову став чемпіоном світу з шахів

Норвежець Магнус Карлсен у ході тай-брейку в Нью-Йорку обіграв представника Росії Сергія Карякіна. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Росберг: Обігнав Ферстаппена титанічними зусиллями(3)

Новоспечений чемпіон світу Ніко Росберг зізнався, що йому важко дався обгін Макса Ферстаппена в Абу-Дабі. "Тоні Росс сказав мені, що для завоювання титулу...Формула 1 - новости чемпионата

Вінничанин встановив особистий рекорд на Чемпіонаті Європи з шашок, але медалі не отримав

з класичної гри міжнародного гросмейстера Юлії Макаренкової (Харків). Крім того, Юлія Макаренкова здобула ліцензію на чемпіонат світу 2017 року. Проте чемпіон світу серед молоді Денис Шкатула з Вінниці блискуче подолав відбірковий етап чемпіонату Європи з класичної гри, виборовши перше місце...Винница.info | Новости Винницы

Хорнер: Хемілтон не зробив нічого поганого(2)

Росберг назвав переломний момент власної кар'єри

Новоспечений чемпіон світу Ніко Росберг зізнався, що його помилка на етапі у США-2015 змусила його серйозно задуматися. "Для мене це стало поворотним моментом.Формула 1 - новости чемпионата

Ломаченко збирається провести в наступному році три-чотири бої

Український чемпіон світу з боксу та його команда планують наступних суперників.Информационное агентство УНИАН

Хемілтон: Не впевнений, що чемпіоном став найкращий

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон пояснив своє уповільнення на трасі, щоб Ніко Росберга обійшли інші пілоти. "Зрештою, ми виїжджаємо на трасу, щоб змагатися. Команда вже перемогла в Кубку конструкторів. І що в такому разі я повинен робити? Сісти і дозволити хлопцеві...Формула 1 - новости чемпионата

Росберг: Я пишаюсь, що переміг такого сильного суперника

Новоспечений чемпіон світу Ніко Росберг поділився емоціями після перемоги у чемпіонаті.Формула 1 - новости чемпионата