чемпіонат європи

Ковельські веслувальники достойно виступили у Дніпрі

Борсук Павло (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату. Новини Ковель

Чемпіонат Європи з боротьби.

Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів з жіночої боротьби у ваговій категорії до 32 кг. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Держава виділила майже 10 мільйонів гривень на підготовку до чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Європейська ліга плавання дала високу оцінку Києву за підготовку до першості континенту, яка відбудеться у столиці 11-18 червня. Информационное агентство УНИАН

Житомирянин Максим Щербаков став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Юнацька національна збірна команда України з греко-римської боротьби посіла II командне місце на Чемпіонаті Європи серед молодших юнаків, що проходив в м. Белграді (Сербія). Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Принципова перемога: українка завоювала "золото" у поєдинку з росіянкою

Українка Анастасія Шевченко виборола золоту медаль чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку Аліну Пчелінцеву. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Анастасія Шевченко завоювала золото чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку

Заголом у перший день чемпіонату Європи збірна України виборола чотири медалі - одне золото, одне срібло і дві бронзи. Информационное агентство УНИАН

Житомирянин став чемпіоном Європи з гирьового спорту

У період з 11 по 13 травня 2017 року в м. Даугавпілс (Латвія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

День вишиванки: історія та традиції свята

Але масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок, як у третій четвер травня, ви не побачите ніде. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тернопільська спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу

У ваговій категорії до 57 кг Анастасія Наконечна успішно дебютувала з результатом: присідання 145 кг - 2 місце, жим лежачи 75 кг - 3 місце, станова тяга 142,5 кг - 3 місце, загальна сума 362,5 кг - 2 місце. Информационное агентство УНИАН