чемпіонат європи

Дзюдо Хачатрян

Дніпропетровець Геворг Хачатрян відкрив рахунок завойованих нагород на дорослому міжнародному рівні. 9 канал (Днепропетровск)

Відомий склад збірної України на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

Найтитулованіші представники вільної боротьби у складі української команди - Андрій Яценко, Семен Радулов і Юлія Ткач. Информационное агентство УНИАН

Українець Жан Беленюк не візьме участі в чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Срібний призер Олімпійських ігор не включений до складу збірної України на першість континенту. Информационное агентство УНИАН

Ковельський мотокросмен переміг на домашній трасі

На цих змаганнях виступали спортсмени в заїздах мотоциклів: 500 куб. см. Новини Ковель

Верняєв: Перед чемпіонатом Європи два тижні сидів вдома з ангіною і температурою 40 градусів

Дворазовий чемпіон Європи-2017 зі спортивної гімнастики Олег Верняєв розповів про складнощі підготовки до турніру. Информационное агентство УНИАН

Оприлюднено склад юнацької збірної України на Євро-2017

Чемпіонат Європи з футболу серед команд U-17 відбудеться в травні у Хорватії. Информационное агентство УНИАН

Житомирянка виграла молодіжний чемпіонат Європи з боротьби самбо

Житомирянка Лідія Ващенко виграла молодіжний чемпіонат Європи з боротьби самбо серед дівчат, який з 18 по 21 квітня відбувся у місті Прага (Чехія). Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

24 квітня в "Борисполі" відбудеться зустріч українських учасників чемпіонату Європи по дзюдо

В понеділок, 24 квітня, в термінал D (загальнодоступна зона прильоту) міжнародного аеропорту Бориспіль"... Информационное агентство УНИАН

Збірна України з самбо здобула 21 медаль на молодіжному чемпіонаті Європи у Празі

Золоті нагороди завоювали Катерина Москальова, Катерина Саблева і Лідія Ващенко. Информационное агентство УНИАН

Українець втер носа росіянину і став чемпіоном Європи з гімнастики

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золото на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирянка виграла бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби самбо

Житомирянка Вікторія Гапон стала бронзовим призером чемпіонату Європи з боротьби самбо Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Важкоатлетці з Тернопільщини Марії Хлян подарували телевізор за виступ на Чемпіонаті Європи

Хлян здобула перемоги у Хорватії, виступаючи у звичній ваговій категорії до 69 кг, підняла штангу вагою 99 кг у ривку та 126 кг у поштовху і з сумою 225 кг стала срібною призеркою, а також здобула дві бронзові медалі за...Информационное агентство УНИАН