чемпіонат європи

Житомирянин здобув бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Житомиряни у складі збірної України взяли участь у Чемпіонаті Європи, що відбувся 11 листопада у місті Кельце (Республіка Польща). Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Підтримай «Зірку»- допоможи Юрію Мартинову

ДОВІДКА Юрій Мартинов народився 5 червня 1965 року в місті Херсон. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Рівненські сумоїстки поїдуть на чемпіонат Європи

Таке право спортсменки вибороли на Чемпіонаті України з сумо, що відбувся у Харкові. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Житомирські школярі розповіли, на що витратять стипендії від міського голови

Як повідомляв Житомир.info, 5 жовтня 2017 року мер Сергій Сухомлин розпорядився виплатити стипендії обдарованим дітям Житомира. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчани достойно виступили на чемпіонаті України(2)

Готували команду до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик. Новини Ковель

Спортсменка з Тернопільщини, виборовши перше місце на чемпіонаті України з кросу, виборола путівку на Чемпіонат Європи

Загалом Тернопільщину на змаганнях у Сумах представляло тринадцятеро легкоатлетів - вихованців Бережанської, Збаразької, Зборівської та обласної ДЮСШ, які зуміли в командному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України вибороти четверте місце. Информационное агентство УНИАН

Україна завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи з велотреку

Ще одну нагороду в останній день змагань приніс українській збірній Андрій Винокуров. Информационное агентство УНИАН

Українка Ганна Музичук виграла чемпіонат Європи зі швидких шахів(2)

Українка Ганна Музичук виграла чемпіонат Європи зі швидких шахів

Друге місце посіла екс-українка Катерина Лагно, що виступає за команду Росії. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Відбір Євро-2018 (U-17).

Елітний раунд відбору відбудеться вже навесні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська легкоатлетка стала "Зіркою, що сходить" у Європі

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, українка Юлія Левченко стала переможницею у номінації "Зірка, що сходить". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Яна Беломоіна: "Під час гонки, на жаль, далеко не завжди вдається насолодитися чудовим краєвидом"(2)

Маунтінбайк (гірський велосипед) в Україні є - Яна Беломоїна в 2017 році виграла чемпіонат Європи а також завоювала Кубок світу в цьому майже екзотичному для нашої країни виді спорту. Информационное агентство УНИАН

Українець надумав втекти з "Шахтаря"

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Українські ватерполістки вийшли у плей-офф відбору Євро-2018, але через брак коштів можуть не поїхати до Сербії

Збірна України посіла четверте місце в кваліфікації чемпіонату Європи, яка проходила у Києві. Информационное агентство УНИАН

Шевченко заговорив про роботу в Італії

Відбір на Євро-2018 (U-17).

Юнацька збірна України віком до 17 років вдало почала кваліфікацію на чемпіонат Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини