чемпіонат європи

Баскетбол 3x3.

Україна завершила чемпіонат Європи FIBA 3x3 із медалями. Sportanalytic.com | спортивні новини

Переможний кидок, що приніс збірній України бронзу ЧЄ-2017 з баскетболу 3х3

Доля бронзи чемпіонату Європи вирішувалася на лічені миті, коли гравець українців Станіслав Тимофеєнко зважився на дальній кидок. Информационное агентство УНИАН

Українець - кращий на конкурсі слем-данків (ВІДЕО)

В рамках чемпіонату Європи з баскетболу 3x3 відбувся конкурс кидків зверху. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельський боксер виборов «золото» на міжнародному турнірі(2)

Здобувши перемоги у трьох поєдинках наш боксер у ваговій категорії до 75 кг виборов золоту нагороду змагань. Новини Ковель

Україна прийме ЧЄ з художньої гімнастики

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики 2020 року відбудеться у Києві. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Ковелі пройшов етап Чемпіонату Європи з мотокросу

Хочеться відзначити майстерність Романа Морозова (Україна), який став четвертим. Новини Ковель

Ковельські веслувальники завоювали 6 медалей на Чемпіонаті Європи

Срібні нагороди хлопці завоювали на дистанції 500 метрів в каное-двійці. Новини Ковель

Іспанія виграла жіночий Євробаскет-2017

Нагадаємо, збірна України покинула турнір на стадії чвертьфіналу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла на чемпіонат Європи

У вирішальному матчі відбірного турніру українці здолав збірну Словенії з рахунком 19:14. Информационное агентство УНИАН

Рівнянка Ольга Земляк - срібна призерка Чемпіонату Європи

Рівнянка Ольга Земляк фінішувала другою у Фіналі Командного чемпіонату Європи, які в ці дні триває у французькому Лілі. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"