чемпіонат україни

Флорбол

"Мріяли про максимальний результат, втім мали задовільтися тим, що здобули". 9 канал (Днепропетровск)

Березнівчани - чемпіони з вільного козацького бою

У Березному відбувся VІ Чемпіонат України з вільного козацького бою за правилами бойового гопака. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

МФК «Житомир» заявив на меморіал Макарова 28 гравців

МФК "Житомир" вже на початку 2017 року розпочав активну підготовку як до ІІ кола аматорського чемпіонату України навесні Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ярмоленко та інші.(2)

Наводимо спеціально для вас зведену таблицю авторитетного німецького порталу Transfermarkt стосовно того, які гравці чемпіонату України найбільше втратили у ціні. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Кривбас" закрив 2016 рік у баскетбольній Суперлізі двома перемогами над "Волиньбаскетом"

Вчора і сьогодні в чемпіонаті України з баскетболу відбулися два матчі. Информационное агентство УНИАН

Суперліга. "Кривбас" розгромив "Волиньбаскет"

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Спортсмен із Тернопільщини здобув золото на чемпіонаті України з плавання

Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку пройшов у Камянську, що у Дніпропетровській області. Информационное агентство УНИАН

З наступного року в структурі МФК «Житомир» з'явиться жіноча команда

З наступного року в структурі МФК «Житомир» з

Вона буде створена на базі існуючої в області ФК "Полісяночка", яка цього року дебютувала на всеукраїнській першості. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Анікєєв і Мотричко стали чемпіонами України з шашок

У Полтаві завершився чемпіонат України з шашок-100 в основній програмі. Информационное агентство УНИАН

Шахи підсумки

Вихованка дев'ятої дитячої-юнацької спортивної школи нашого міста першорозрядниця Анастасія Дубовик серед та харків*янка, кандидат у майстри спорту Софія Краснокутська серед юнаків, стали переможцями півфінального турніру чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків віком до шістнадцяти років, змагання якого фінішували на...9 канал (Днепропетровск)