чверть

"Укрзалізниця" хоче з червня підвищити тарифи на вантажні перевезення

"Укрзалізниця" має намір підвищити тарифи на вантажні перевезення з червня поточного року майже на чверть. Информационное агентство УНИАН

Гройсман розповів, скільки вдалося зекономити завдяки Prozorro

закупівлях, професійної етики, управління і відкритості (PRIMO), передає УНІАН. Зі слів прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, використання Prozorro дозволило заощадити майже чверть мільярда гривень бюджетних коштів. "Ця система наразі є не лише конкурентною та ефективною, але й вже зараз допомогла нам...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На зарплати робітників піде 1% із чверті мільярда за ремонт траси на Львівщині одеситами за таємними цінами

До кінця року трасу відремонтують на ділянці км 29+360 - км 62+396 довжиною 33 км у середньому по 8,32 млн грн. Сайт "Нашi грошi"

Лоукостери в Німеччині б'ють усі рекорди

Близько чверті усіх вильотів з німецьких аеропортів здійснюють низькобюджетні перевізники. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Армія за чверть мільярда замовила азербайджанцям трохи дорожче авіапаливо, ніж раднику Добкіна

До червня поставлять 11 900 т авіаційного палива Джет А-1, з яких 2 900 т коштуватимуть 19 966 грн., а решта - 21 000 грн. Сайт "Нашi грошi"

Верховна Рада збільшила розмір аліментів

Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Знеболюючі шкодять серцю: революційне дослідження вчених

тут 25% стосується не окремої людини, а групи людей. Тобто частота серцевих нападів у добровольців, які приймали ліки, зростає на чверть, тобто, наприклад, з 4 до 5 відсотків. "Ризики відносно невеликі і для більшості людей, у яких немає високого ризику...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Як молоді зацікавити роботодавця

за кілька днів воно набрало тисячі перепостів у мережі. За статистикою роботодавці все частіше звертають увагу на молодих спеціалістів. Нині чверть від усіх вакансій орієнтовані на людей без досвіду роботи, стверджують у центрі зайнятості. Перевагами стають креативність та мотивація до...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українці задекларували майже 51 мільярд доходів, мільйонерів поменшало на чверть

Незважаючи на зменшення кількості мільйонерів, загальні суми їх доходів у порівнянні з минулим роком зросли на 13%. Информационное агентство УНИАН

За рік пластикові автономери за 17 мільйонів від земляків Авакова подорожчали на чверть

Придбають 503 000 комплектів і 106 700 штук номерів різних типів для різних транспортних засобів. Вони коштують на 22-29% дорожче від цін цього ж постачальника у травні 2016 року. Сайт "Нашi грошi"

Новий інструмент заощаджень: довгострокове страхування життя

та гарантій компанії. Щорічний внесок: від 3 до 10 тисяч. Торік страховики виплатили клієнтам понад 400 мільйонів гривень. Це на чверть більше, ніж у 2015 році. Разом з тим, кілька компаній пішли з ринку через банкрутство. Аби захистити інтереси клієнтів,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Суперліга. Фінал.(2)

Так "Будівельник" став чемпіоном України. Sportanalytic.com | спортивні новини

«Ощадбанк» замовив Джуринському інкасаторських броньовиків ще на чверть мільярда

До кінця 2017 року поставлять 130 броньованих інкасаторських автомобілів: 90 Ford Transit Van 350 MWB FWD по 1,70 млн грн. 40 Ford Transit Jumbo 470 LWB по Сайт "Нашi грошi"

Суперліга. "Будівельник" вийшов уперед у фіналі

третій матч команди переїхали в Южне, де перемогу святкували гості. "Будівельник" вів 12 очок до великої перерви, але за третю чверть розгубив усю перевагу. У вирішальні десять хвилин "Хіміку" не вистачило везіння.Тепер команда Володимира Коваля в одній звитязі від титулу."Хімік"...Sportanalytic.com | спортивні новини