чвертьфінальний

Відомі всі чвертьфінальні пари чемпіонату світу з хокею

Швеція обіграла Росію у матчі за перше місце в групі А. Информационное агентство УНИАН

Бостон став четвертим півфіналістом плей-офф НБА

У чвертьфінальній серії "Селтікс" обіграли "Філадельфію". Информационное агентство УНИАН

Рівненський "Кардинал" зрівняв рахунок у серії проти "Титана"(2)

«Кардинал-Рівне» зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії плей-офф чемпіонату футзальної Екстра-ліги проти покровського «Титана». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Усик буде боксувати з Хуком у Києві 9 вересня

Визначилися дата та місто проведення чвертьфінального суперматчу між українським і німецьким боксерами. Информационное агентство УНИАН

Українець Усик у новому грандіозному турнірі вибрав у суперники німця Хука

Чвертьфінальні бої Всесвітньої боксерської суперсерії відбудуться у вересні-жовтні цього року. Информационное агентство УНИАН

Жеребкування Кубка України: "Шахтар" зіграє з "Полтавою", "Динамо" - з "Нафтовиком"

Сьогодні визначилися чвертьфінальні пари Кубка України з футболу. Информационное агентство УНИАН

Сестри Вільямс, Кербер та Весніна пробилися до півфіналу Вімблдону

Сьогодні відбулися всі чвертьфінальні найвідомішого тенісного турніру в світі. Информационное агентство УНИАН

Євро-2016. Польща - Португалія. ОНЛАЙН(4)

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на перший чвертьфінальний матч Євро-2016, в котрому зустрінуться збірні Польщі та Португалії.Гра розпочнеться о 22:00.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро-2016. Польща - Португалія. Анонс, суддя, трансляціяНаш...Sportanalytic.com | спортивні новини

«Євро-2016» відбудеться в новому форматі(2)

На ЧЄ у Франції після групового етапу замість чвертьфінальної фази буде 16 турів зустрічей. Вiдомостi.UA

Визначилися усі чвертьфінальні пари Чемпіонату світу з хокею(2)

Визначилися усі чвертьфінальні пари Чемпіонату світу з хокею

Головні фаворити турніру - збірні Росії та Канади, поступилися перемогами у групах, відповідно, командам Чехії і Фінляндії. Информационное агентство УНИАН

ЧЄ-2016 з футзалу.

Запрошуємо усіх любителів футзалу на чвертьфінальний матч збірної України на чемпіонаті Європи з футзалу.Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок України.

Визначились усі чвертьфінальні пари Кубка України:"Ворскла" - "Шахтар""Олександрія" - "Динамо""Волинь" - "Зоря""Сталь" - "Дніпро"Матчі заплановані на 3 грудня і 2 березня. Sportanalytic.com | спортивні новини

Коротко про Густаво Боу

Цьогорічний розіграш Копа Лібертадорес плавно перемахнув за чвертьфінальну стадію і пішов на канікули до середини липня, тому можна починати підбивати проміжні підсумки. Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины. Футбол онлайн.

"Реал" і "Ювентус" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів(2)

"Реал" і "Ювентус" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Обидва чвертьфінальні протистояння завершилися з загальним рахунком 1:0. Информационное агентство УНИАН

Як другі половинки гравців ”Динамо” зібрались на ЛЄ (ФОТО)(2)

Дружини і подруги українських "динамівців" вирішили разом підтримати команду на чвертьфінальній зустрічі проти "Фіорентини". Sportanalytic.com | спортивні новини

”Наполі” пробивається в 1/4 Ліги Європи(2)

Італійський клуб першим серед когорти команд пробивається у чвертьфінальну стадію Ліги Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини