Новости по метке:

часто

Афонські монахи, про те як ставитися до грошей

Афонські монахи, про те як ставитися до грошей

Як відомо, матеріальні засоби впливають на можливості людини і, часто, змінюють її саму. Однак, це залежить від того, як людина сприймає багатство або бідність. Ми зібрали вислови афонських святих і...Информационное агентство УНИАН

Що не можна дарувати?

В кожного з нас часто виникає питання: що ж подарувати другу, коханій людині чи комусь із рідних? Із цим запитанням пов'язано ряд прикмет.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Чи можна одружуватися у піст?

Доволі часто у молодих перед призначенням дати весілля виникає питання - чи варто святкувати весілля у дні посту.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Екс-менеджери Джонні Деппа підтвердили, що він бив Ембер Херд(2)

Екс-менеджери Джонні Деппа підтвердили, що він бив Ембер Херд

За їхніми словами, Джонні часто поводився вдома неадекватно.Информационное агентство УНИАН

Названо сім головних помилок у харчуванні(2)

Щоб правильно організувати харчування, люди часто вдаються до експериментів.Вiдомостi.UA

Бюджетний варіант декору оселі: використовуємо залишки шпалер[ФОТО](2)

Часто після ремонту в кожного з нас залишаються клаптики шпалер. І що ж з ними робити і як використати? Тому ми підібрали декілька бюджетних варіантів декору оселі за допомогою залишків шпалер. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

З кінця травня розпочинається «сезон пташенят» як врятувати пташеня, яке випало із гнізда?(КОМЕНТАР)(2)

Орнітологи застерігають: у своєму бажанні допомогти ми часто наносимо непоправної шкоди тваринам, які нашої допомоги насправді не потребують...9 канал (Днепропетровск)

Шевченко: У чомусь Фінляндія перевершила наші очікування(2)

Шевченко: У чомусь Фінляндія перевершила наші очікування

Головний тренер збірної України підкреслив, що його підопічним часто не вистачало сил у поєдинку з фінами.Информационное агентство УНИАН

Навчання вразливих дітей у загальноосвітніх школах супроводжуватиметься антибулінговими програмами - Гриневич(2)

Навчання вразливих дітей у загальноосвітніх школах супроводжуватиметься антибулінговими програмами - Гриневич

Часто школярі не готові до включення не схожих на них дітей, саме тому створення превентивних програм є дуже важливим. Информационное агентство УНИАН

Що не можна дарувати? Прикмети та поради(2)

В кожного з нас часто виникає питання: що ж подарувати другу, коханій людині чи комусь із рідних? Із цим запитанням пов'язано ряд прикмет.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Які квіти можна дарувати?(2)

(*Часто перед святом або урочистою подією в багатьох із нас виникає питання: які квіти краще подарувати чи який обрати букет? ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Пол Маккартні та інші відомі музиканти, які ще й активно малюють(2)

Деяким митцям видається недостатньо творити лише в одній сфері. Багато музикантів присвячують себе також і живопису, часто досягаючи великого успіху. Одним з таких є екс-бітл Пол Маккартні.Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Панеттьєрі поділилася подробицями відносин з Кличком [ФОТО] (2)

Цивільна дружина українського боксера Володимира Кличка актриса Хайден Панеттьєрі розповіла, що їм часто доводиться жити на відстані.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Чи викидати шкаралупу від свячених яєць? (2)

Після великодніх застіль часто постає питання: шкаралупу від крашанок, посвячених в церкві на Великдень, потрібно викидати як харчові відходи чи зберігати, як церковну святиню?ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Дієтологи розповіли, як правильно виходити з Великого посту(2)

Дієтологи розповіли, як правильно виходити з Великого посту

Навіть здорові люди часто провокують розлади у функціональному стані організму стрімкою зміною раціону харчування після закінчення Посту.Информационное агентство УНИАН

Хто в Рівному любить АРТ? (2)

В виставковій залі Рівненської обласної організації Національної спілки художників України часто можна зустріти худеньку жіночку поважного віку, бідно вдягнуту в стареньке темне пальто з обтріпаними рукавами, яке було модним десь в...ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Медики часто не діагностують марення у дітей, які потрапили до реанімації - дослідження(2)

Медики часто не діагностують марення у дітей, які потрапили до реанімації - дослідження

Спостереження за тим, чи не розвинеться у дитини в реанімації стан марення, має стати рутинною частиною догляду. Информационное агентство УНИАН

05.04.2017(Crtl →)