хвилина

Гравці «Зірки» в символічних збірних туру

Олексій Збунь без сумніву був найкращим і найактивнішим гравцем матчу Зірка - Волинь. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Голлівудська акторка вразила дивакуватою сукнею на червоній доріжці в Каннах

Зірка саги "Сутінки", голлівудська акторка Крістен Стюарт попозувала на червоній доріжці Каннського кінофестивалю. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Рим.

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує виступи на престижному турнірі з призовим фондом 4 млн дол. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лучкевич продовжує феєрити у Бельгії

Український півзахисник "Стандарда" Валерій Лучкевич розігрався в кінці сезону. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Нешвілл" здобув вольову перемогу над "Анахаймом" і повів у півфінальній серії Кубка Стенлі

Вирішальну шайбу "Хижаки" закинули за дві з половиною хвилини до кінця основного часу. Информационное агентство УНИАН

Лучкевич відзначився дебютним голом за "Стандард" (ВІДЕО)

Український півзахисник Валерій Лучкевич забив свій перший гол за бельгійський "Стандард", в який перейшов цієї зими. Sportanalytic.com | спортивні новини

Леоненко принизив перемогу "Динамо" над "Олександрією"

Як заснути за 1 хвилину: простий лайфхак

Головне, стежте за рахунком і не намагайтеся вдихнути-видихнути швидше, ніж потрібно. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Зірка" і "Дніпро" підписали мирову году

Дніпро": Лунін - Адамюк, Сваток, Лопирьонок, Влад - Вакулко, Кочергін, Чеберко - Нагієв (Когут, 76), Луньов - Довбик (Кожушко, 71). Sportanalytic.com | спортивні новини

У матчі Кубка Стенлі "Анахайм" зробив неймовірний камбек, відігравши три шайби у грі з порожніми воротами

За чотири хвилини до фінальної сирени за рахунку 0:3 "Анахайм Дакс" зняв воротаря, зрівняв рахунок, а потім виграв в овертаймі. Информационное агентство УНИАН

Нереальний автогол з Першої ліги (ВІДЕО)

Захисник гостей Ігор Бойчук перехопив простріл суперника і з другого дотику розстріляв власні ворота. Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» зіграв у нічию з «Рочином»