хвилина

Прімера. "Вільярреал" - "Леганес" - 2:1 (ВІДЕО)

"Жовта субмарина" лише на другій компенсованій хвилині дотиснула суперникам. Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. 30 тур.

Новий тур Бундесліги відкрився матчем команд з ТОП-5. Sportanalytic.com | спортивні новини

Дзюдо. Україна виграла два "золота" Європи

Перший день чемпіонату Європи з дзюдо став тріумфальним для збірної України. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Чути" шкірою та друкувати силою думки: у Facebook представили нові технології майбутнього

У компанії заявили, що вони мають за мету створення беззвучної мовної системи, здатної друкувати 100 слів за хвилину. Информационное агентство УНИАН

Матч Ліги чемпіонів "Боруссія" - "Монако" розпочався з 5-хвилинною затримкою

Автобус з гравцями німецької команди на в'їзді на стадіон затримали на 22 хвилини без пояснення Информационное агентство УНИАН

Важкі звитяги "Реала" і "Барселони" (ФОТО)

В 32-му турі чемпіонату Іспанії лідери обіграли суперників з однаковим рахунком 3:2. Sportanalytic.com | спортивні новини

Донецький "Шахтар" виграв у "Олімпіка" з розгромним рахунком(2)

Донецький "Шахтар" виграв у "Олімпіка" з розгромним рахунком

турі чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги. Гра відбулася у Києвіна стадіоні імені Валерія Лобановського. Голи забили Тайсон (7-ма хвилина), Бернард (37), Виктор Коваленко (58) та Факундо Феррейра (61 хвилина, з пенальті). З нульовою нічиєю завершилися сьогодні ще два...donbass.ua - новости Донбасса

Ліга Європи.

"Андерлехт" вдома врятувався проти "Манчестер Юнайтед" завдяки забитому м'ячу наприкінці матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Великодні писанки з усіх регіонів України за одну хвилину: відео

Музей Івана Гончара представив відео із писанками різних історико-географічних регіонів України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WRC. Невіль виграв Ралі Франції, Ожьє фінішував другим

Тьєррі Невіль показав найкращий результат на Ралі Франції. Дані Сордо (Hyundai Motorsport) +56.04. Формула 1 - новости чемпионата

Анбеса Ленчо виграв київський півмарафон

Спортсмен з Ефіопії здолав дистанцію за 01 годину 03 хвилини 57 секунд. Информационное агентство УНИАН

Вони стосуються не тільки українців, - Клімкін про нові правила перетину кордонів ЄС

Сьогодні, 7 квітня, набуває чинності спеціальний регламент Європейського Союзу щодо безпеки, який означає зміну правил перетину кордонів ЄС. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих