хвилина

Прімера. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0 (ВІДЕО)

Підопічні Сімеоне втримали перемогу після голу на 8-й хвилині. Sportanalytic.com | спортивні новини

Дочка Сільвестра Сталлоне знялася у відвертому відео для календаря Love Magazine

Зазначимо, британське видання Love Magazine протягом усього грудня публікувало відверті відеоролики з кращими моделями сучасності в рамках проекту "адвент-календар на 2017 рік". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Як килим на стіні став масовим явищем у СРСР

Доповнювати стіни килимами багато народів стали, ще коли більшовиками й не пахло. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Неймовірна реакція американський фанатів на переможний кидок українського баскетболіста

Українець Святослав Михайлюк приніс перемогу своїй команді "Канзас Джейхоукс" на останній секунді гри проти принципового суперника з "Канзас Стейт". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У ДСНС підтвердили нічний землетрус, який докотився із Румунії до України

28 грудня близько 01 години 21 хвилини у південних районах Одеської області м. Ізмаїл, Рені, Болград, а також в Одесі зафіксовано незначні поштовхи землетрусу (протягом 20-30 секунд) приблизно силою 2-3 бали за шкалою Ріхтера. Информационное агентство УНИАН

Серія A. Перестрілка у Флоренції, радість "Інтера" (ФОТО)

18-й тур чемпіонату Італії вийшов неповним через участь "Юве" та "Мілана" у Суперкубку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Росберг з трофеєм гуляє зимовим Парижем (ФОТО)

Зараз німець вирушив у європейський тур разом із вистражданим призом. Формула 1 - новости чемпионата

Федецький привіз пенальті у свої ворота (ВІДЕО)

Поки кар'єра Артема Федецького у Бундеслізі не складається. Sportanalytic.com | спортивні новини

УПЛ. "Зоря" закрила рік гостьовою перемогою над "Сталлю"

Луганчанам у другому таймі вдалося двічі за три хвилини пробити оборону господарів поля. Информационное агентство УНИАН

Біатлоністка Підгрушна увійшла в Топ-15 спринту на етапі Кубка світу

Українка відстала від переможниці Дальмайєр з Німеччини майже на хвилину. Информационное агентство УНИАН

Вольфф: Лауда так і не зрозумів рішення Росберга

Керівник Mercedes Тото Вольфф розповів про реакцію Нікі Лауди на рішення Ніко Росберга завершити кар'єру. Формула 1 - новости чемпионата

Вся кар'єра Ніко Росберга у Формулі-1 за 3 хвилини (ВІДЕО)

Топ-5 обгонів від Росберга за всю кар'єру (ВІДЕО)> Формула 1 - новости чемпионата

Ліга чемпіонів.

Київське "Динамо" грюкнуло дверима у заключному турі Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини