фінал

Беленюк здолав росіянина і став чемпіоном

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв чемпіонат світу серед військовослужбовців. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Ізмір.

Ястремська поступилася у фіналіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Санкт-Петербург.

Завацька у трьох партіях поступилась італійціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2017 з волейболу.

Жіноча збірна України сильно розпочала у фінальному раунді чемпіонату Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

У РНБО розповіли про ракетно-ядерний фінал російських навчань "Запад-2017"

Під час останнього дня навчань для відпрацювання ракетно-ядерного удару залучалися шість літаків дальньої авіації Ту-95МС та Ту-22М3. Информационное агентство УНИАН

Хто очолить збірну України з баскетболу

Федерація баскетболу України офіційно оголосила про те, що Євген Мурзін продовжить очолювати національну збірну. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок України.

В першому матчі чернігівська "Десна" обіграла "Геліос" завдяки дублю Єгора Картушова. Sportanalytic.com | спортивні новини

Історичний тріумф Словенії на Євробаскеті (ФОТО)

Збірна Словенії з баскетболу вперше в історії виграла чемпіонат Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Гуанчжоу.

Українська тенісистка Катерина Козлова продовжує переможну ходу на турнірі в Китаї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Футболісти ЗОШ №1 вибороли Кубок Ковеля

Організаційний комітет щиро дякує директорам загальноосвітніх навчальних закладів Валерію Кубаю та Тетяні Донюш за допомогу в проведенні змагань Новини Ковель

Євробаскет-2017.

Зате ми можемо втішатися, що наші хлопці в 1/8 фіналу програли чемпіону Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини