фінал

У Харкові одразу шестеро українських боксерів пройшли до півфіналів чемпіонату Європи

Національний олімпійський комітет України встиг опублікувати імена переможців та привітати українських боксерів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець Вихріст здолав росіянина Бабаніна і вийшов у фінал ЧЄ з боксу разом з іще трьома українцями

Бій українця Віктора Вихріста і росіянина Максима Бабаніна став родзинкою півфінальної стадії чемпіонату Європи з боксу в Харкові. Информационное агентство УНИАН

Збірна України достроково оформила вихід у півфінал жіночої Євроліги

В Нанті українська збірна обіграла команду Чорногорії і забезпечила собі участь у Фіналі чотирьох. Информационное агентство УНИАН

Бокс, чемпіонат Європи, 1/2 фіналу: відео онлайн-трансляція

У Харкові почалося суперництво безпосередньо за медалі першості континенту. Информационное агентство УНИАН

Фінал ДЮФЛ України

«У протистоянні трьох Ка, перемагає Ка у кубі». 9 канал (Днепропетровск)

Шість українських боксерів вийшли у півфінал чемпіонату Європи з боксу в Харкові

З восьми українських учасників 1/4 фіналу шестеро успішно пройшли в наступний раунд. Информационное агентство УНИАН

Тренер збірної України з гандболу Андронов: "Боролися за Євро до останнього"

Тренер зазначив, що "ми всіх напрягли і до останнього зберігали шанси на вихід у фінал". Информационное агентство УНИАН

Жіноча збірна України програла в 1/8 фіналу Євробаскету

Команда завершила боротьбу на турнірі після матчу зі Словаччиною. Информационное агентство УНИАН

Шеф ФФУ: Фанати перекреслили майбутнє "Металіста" в Другій лізі

Функціонер наголосив в інтерв'ю FootballHub, що клуб з такими проблемами навряд чи приймуть у професійний футбол.Як відомо, фанати "Металіста" зірвали фінал Аматорського чемпіонату України на НСК "Олімпійський", вчинивши масову бійку. Харківський клуб програв "Агробізнесу" з рахунком 0:4.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські борчині посіли у Львові призові місця

Вдало виступили на змаганнях ковельчанки - вихованки ДЮСШ управління освіти Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва. Новини Ковель

Євробаскет-2017.

Україна посіла друге місце в групі і зіграє в 1/8 фіналу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Завтрашній матч збірної України розпочнеться о 19:00. Sportanalytic.com | спортивні новини

Сьогодні о 13:30 збірна України розпочне свій поєдинок проти команди Угорщини. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чоловіча збірна України з волейболу виграла груповий раунд Євроліги і вийшла у Фінал чотирьох

Вперше беручи участь в розіграші Євроліги, українська команда виграла п'ять матчів з шести. Информационное агентство УНИАН