фінальний свисток

"Шахтар" обіграв "Динамо" у Києві

"Гірники" швидко забили та змогли втримати перевагу до фінального свистка. Sportanalytic.com | спортивні новини

Відбір Євро-2017 (U-17).

На першій компенсованій хвилині перемогу збірній України таки приніс Ігор Снурніцин. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперкубок області з футболу виграла команда СК "Каховка"

Обидві команди показали сьогодні жагу до перемоги та продемонстрували гарну команду роботу. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Володарем Суперкубка Херсонської області з футболу стала команда СК «Каховка»

Роман Льопка рятує нульову нічию

правого флангу. А от за хвилину голкіпер кропивничан, досить невпевнено, вийшов із воріт та свого партнера підстрахували оборонці. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию у Полтаві. Тож, Зірка поділила очки з Ворсклою і, враховуючи перемогу Сталі над Олександрією,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ліга чемпіонів.

"Манчестер Сіті">Підопічні Гвардіоли після матчу проти "Монако", очевидно, отримали доброго прочухана. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 18 туру (ВІДЕО)(4)

Пропонуємо переглянути найкращі моменти нового ігрового дня кальчо. Sportanalytic.com | спортивні новини

На екваторі кваліфікації: Чому збірна повинна поїхати на Мундіаль(2)

На самому Чемпіонаті світу збірна України дебютувала вдало. Sportanalytic.com | спортивні новини

Коноплянка забив красивий гол за ”Шальке” у Бундеслізі (ВІДЕО)(2)

Український хавбек "Шальке" Євген Коноплянка сьогодні врятував свою команду від поразки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Фоменко: Сила ”Шахтаря” в бразильцях(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Кравцю зашивали голову прямо у роздягальні(2)

Форвард збірної України Артем Кравець отримав розсічення голови під час матчу відбору ЧС-2018. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018. Україна на класі перемогла фінів(2)

Збірна України продовжує успішні виступи у відборі до Чемпіонату світу. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. 11 тур. ”Ман Сіті” випускає перемогу у матчі з ”Міддлсбро”(2)

Важкими перемогами відзначились "Бернлі" та "Сандерленд". Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» поступився лідеру Чемпіонату України(4)

У другому таймі головний суддя матчу показав червону картку футболістові ФЦ Ковель-Волинь Олегу Марчуку. Новини Ковель

Як ”Шахтар” вибивав ”Олександрію” з Кубку (ФОТО)(2)

В 1/8 фіналу Кубка України "Олександрія" не змогла нічого протиставити "Шахтарю". Після голу престижу від Романа Яремчука одрау пролунав фінальний свисток - "гірники" йдуть далі. >ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок України. "Шахтар" - "Олександрія" - 2:1 (ВІДЕО)...Sportanalytic.com | спортивні новини

Як ”Шахтар” провалився у дербі з ”Олімпіком” (ФОТО)(2)

Донецький "Шахтар" випустив перемогу над своїми земляками за десять хвилин до фінального свистка і покинув Суми із всього одним набраним очком. Sportanalytic.com | спортивні новини