фінальний свисток

Кравцю зашивали голову прямо у роздягальні

Форвард збірної України Артем Кравець отримав розсічення голови під час матчу відбору ЧС-2018. Sportanalytic.com | спортивні новини

ЧС-2018.

Збірна України продовжує успішні виступи у відборі до Чемпіонату світу. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. 11 тур.

Важкими перемогами відзначились "Бернлі" та "Сандерленд". Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» поступився лідеру Чемпіонату України(4)

У другому таймі головний суддя матчу показав червону картку футболістові ФЦ Ковель-Волинь Олегу Марчуку. Новини Ковель

Як ”Шахтар” вибивав ”Олександрію” з Кубку (ФОТО)(2)

В 1/8 фіналу Кубка України "Олександрія" не змогла нічого протиставити "Шахтарю". Після голу престижу від Романа Яремчука одрау пролунав фінальний свисток - "гірники" йдуть далі. >ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок України. "Шахтар" - "Олександрія" - 2:1 (ВІДЕО)...Sportanalytic.com | спортивні новини

Як ”Шахтар” провалився у дербі з ”Олімпіком” (ФОТО)(2)

Донецький "Шахтар" випустив перемогу над своїми земляками за десять хвилин до фінального свистка і покинув Суми із всього одним набраним очком. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Динамо” розгромлює ”Олімпік”(2)

Київське "Динамо" впевнено перемогло донецький "Олімпік". Sportanalytic.com | спортивні новини

”Волинь” втратила перемогу у грі з ”Олександрією”(2)

Попередження: Герасим'юк, Горопевшек, Хомченко - Огиря. Sportanalytic.com | спортивні новини

Срні загрожує триматчева дискваліфікація(2)

Про це повідомив екс-глава КДК ФФУ Стефан Решко. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Верес" розшукує власника морозива(2)

З фінальним свистком арбітра матчу «Верес» - «Скала» свято футболу на стадіоні «Авангард» не завершилося. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

”Шахтар” важко здолав ”Сталь” і залишив позаду ”Динамо”(2)

Донецький "Шахтар" здобув непросту перемогу в останньому матчі шостого туру УПЛ. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. 3 тур. ”Тоттенхем” виборов очко проти ”Ліверпуля”(2)

Черговий тур чемпіонату Англії розпочався з іменитого протистояння. Sportanalytic.com | спортивні новини

Фонсека накричав на Степаненка після матчу (ВІДЕО)(2)

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека був незадоволений грою Тараса Степаненка проти "Істанбула". Sportanalytic.com | спортивні новини

Чергова поразка кропивницької «Зірки»(2)

Чергова поразка кропивницької «Зірки»

майданчику та кількох ударів кропивничан була справжня пожежа біля воріт Євгена Боровика, але моряки змогли відбитися, після чого й пролунав фінальний свисток. Тож, поразка Зірки з мінімальним рахунком. Знову кропивницькі футболісти мали чимало моментів, але не реалізували їх. А секундна...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

2009 – рік, коли "Шахтар" виграв головний трофей незалежного українського футболу(2)

120 хвилин. І весь цей час кожен з нас був суперсконцентрований на грі. Ми віддали всі сили і коли пролунав фінальний свисток, то в декого з нас навіть не було сил говорити. Але, якби гру було продовжено ще хвилин на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів. ”Янг Бойз” - ”Шахтар”. Анонс, суддя, трансляція(2)

Сьогодні донецький "Шахтар" може вийти до наступної стадії відбору ЛЧ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Євро-2016: Франція розбила сенсаційну Ісландію(2)

За 8 хвилин свій автограф у воротах Ханнеса Халдорсона поставив Поль Погба. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Євро-2016. Франція - Албанія - 2:0 (ВІДЕО)(2)

Збірна Франції врятувала свою честь лише перед самим фінальним свистком. Sportanalytic.com | спортивні новини