Невеличка двоповерхова школа й дійсно є однією з найстаріших закладів міської освіти. Новини Ковель

Випуск інфізу

"Перші випускники вишу в статусі академії". 9 канал (Днепропетровск)

Ковельська боксерка - бронзова призерка міжнародного турніру(2)

Поступилась ковельчанка дворазовій чемпіонці світу, семиразовій чемпіонці Азії Назим Кизайбай (Казахстан). Новини Ковель

Ковельчани - лідери відкритого клубного чемпіонату Волині з настільного тенісу

Приємно відзначити, що другий рік поспіль тенісисти виборюють перемогу на цьому спортивному форумі. Новини Ковель

У Кропивницькому відбудеться спортивно-видовищний захід

О 10.00 стартовий пістолет відправить в масовий забіг колону учасників спортивного свята. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

«Ковельчанка» - чемпіон Волині з футболу

В результаті проведених ігор Ковельчанка під керівництвом тренера Сергія Логінова вперше стала чемпіоном Волині спортивної. Новини Ковель

У школах Вінниці 22 вакантні посади.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради - тимчасове місце, ставка. Винница.info | Новости Винницы

У Ковелі відбулась першість міста з тенісу(2)

У другому півфіналі Володимир Коляда поступився Роману Багінському ( 4: 6 ), а у поєдинку за ІІІ місце В.Коляда переміг В.Деменюка ( 6: 2 ). Новини Ковель

У Ковелі пройшов відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу

Наступна зустріч на цьому ринзі запланована у вересні, коли розігруватиметься кубок міста. Новини Ковель

У Вінниці відбувся перший в Україні Міжнародний турнір «RIA OPEN CUP TAEKWONDO 2017»

Кожний спортсмен змагається короткий проміжок часу з любим суперником іншої команди. Винница.info | Новости Винницы

Українець нокаутом виборов перемогу на Кубку світу з кікбоксингу

Український спортсмен із Тернополя Максим Грейцар став переможцем Кубку світу з кікбоксингу за версією WAKO. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські веслувальники достойно виступили у Дніпрі

Борсук Павло (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату. Новини Ковель

Кропивницький: спортсмени Службу порятунку здобули перемогу в змаганнях з легкоатлетичного кросу

У загальнокомандному заліку команда Управління ДСНС у Кіровоградській області здобула золото. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кубок Європейських чемпіонів «Challenge-І»: до Вінниці приїдуть кращі гравці хокею на траві

Прo це рoзпoвів начальник управління фізичнoї культури та спoрту OДА Oлександр Oлійник. Винница.info | Новости Винницы

В Україні гопак визнано національним видом спорту

"Прийняття Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо визнання національних видів спорту) сприятиме врегулюванню на законодавчому рівні розвитку українських національних видів спорту, національному відродженню та патріотичному вихованню", - мовиться у пояснювальній записці до...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельчанин Юрій Зубчук здобув перемогу на Кубку світу з кікбоксингу(2)

За збірну України виступав майстер спорту міжнародного класу, ковельчанин Юрій Зубчук. Новини Ковель

Ковель приймав турнір з волейболу серед жінок

У спортивному залі КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича відбувся турнір з волейболу серед жінок. Новини Ковель

Олімпійський день у Житомирі: показові виступи спортсменів, художні номери та змагання з бігу.

Для присутніх відбулися показові виступи спортсменів-баскетболістів, волейболістів, лучників та художні номери. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира