Рішення сесії Херсонської обласної ради від 09 червня 2017року № 525 про оновлення спеціалізації Херсонського вищого училища фізичної культури реалізоване. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Ковелі завершився турнір з футболу на кубок «Інтарсіо-2017»(2)

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний Ігорю Узналі за сприяння в організації та проведенні свята спорту. Новини Ковель

Ковельські веслувальники підтвердили свою майстерність у Дніпрі(2)

Марія Повх стала безперечним лідером серед українських байдарочниць на дистанції 500 метрів. Новини Ковель

У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу серед жіночих команд(2)

На спортивних майданчиках зони відпочинку, що на набережній, проходив турнір з пляжного волейболу серед жінок. Новини Ковель

У Ковелі провели Чемпіонат з класичних шахів(2)

Усі першорозрядники, вихованці тренера Олени Черняк. Новини Ковель

Одеські залізничники взяли участь у аматорському велопробігу в Харкові

У велопробігу взяли участь представники від кожної регіональної філії та представники департаментів ПАТ Укрзалізниця. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ковельчанин Юрій Зубчук переміг на кікбоксерському турнірі в Польщі(10)

Юрій здобув першість, після кількох влучних ударів змусивши рефері відкрити рахунок. Новини Ковель

У Ковелі провели турнір з пляжного волейболу(6)

На новозбудованому спортивному майданчику, що знаходиться на набережній, відбулись змагання з пляжного волейболу. Новини Ковель

У Ковелі вперше на оновленій набережній відбулись змагання з пляжного футболу(6)

Поєдинки проходили в дуже цікавій, безкомпромісній боротьбі. Новини Ковель

Чи стане Ковельська ЗОШ №2 пілотним проектом?(4)

Невеличка двоповерхова школа й дійсно є однією з найстаріших закладів міської освіти. Новини Ковель

Випуск інфізу(2)

"Перші випускники вишу в статусі академії". 9 канал (Днепропетровск)

Ковельська боксерка – бронзова призерка міжнародного турніру(4)

Поступилась ковельчанка дворазовій чемпіонці світу, семиразовій чемпіонці Азії Назим Кизайбай (Казахстан). Новини Ковель

Ковельчани - лідери відкритого клубного чемпіонату Волині з настільного тенісу(2)

Приємно відзначити, що другий рік поспіль тенісисти виборюють перемогу на цьому спортивному форумі. Новини Ковель

Ковельчанки у складі міжрегіональної збірної вибороли «Кубок Надій ФФУ – 2017»(2)

У напружених матчах команда Рівенського МРЦ виборола Кубок Надій ФФУ 2017. Новини Ковель

У Кропивницькому відбудеться спортивно-видовищний захід(2)

У Кропивницькому відбудеться спортивно-видовищний захід

О 10.00 стартовий пістолет відправить в масовий забіг колону учасників спортивного свята. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

«Ковельчанка» - чемпіон Волині з футболу(2)

В результаті проведених ігор Ковельчанка під керівництвом тренера Сергія Логінова вперше стала чемпіоном Волині спортивної. Новини Ковель

У школах Вінниці 22 вакантні посади. Перелік(2)

У школах Вінниці 22 вакантні посади. Перелік

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради - тимчасове місце, ставка. Винница.info | Новости Винницы