феррар

Кубок конструкторів.

Переможний дубль німецької команди в Канаді перевернув ситуацію в Кубку конструкторів. "Ред Булл" продовжує закріплюватись на третій сходинці.1. Формула 1 - новости чемпионата

Особистий залік.

Перемога Льюїса Хемілтона в Канаді дозволила йому серйозно зменшити відставання від Себастьяна Феттеля. Формула 1 - новости чемпионата

Хемілтон на поулі в Канаді, далі - Феттель і Боттас

Британський гонщик Льюїс Хемілтон став переможцем кваліфікації на автодромі імені Жіля Вільньова. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1.

Завершилась кваліфікація сьомого етапу сезону Королівських гонок у Канаді. Sportanalytic.com | спортивні новини

Райкконен кращий на другій практиці, далі - Хемілтон і Феттель

Пілот "Феррарі" Кімі Райкконен виграв другу практику у Канаді. Другим став Льюїс Хемілтон, а третє місце посів Себастьян Феттель.1. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1.

Гонщик "Мерседес" Льюїс Хемілтон показав кращих час перших тренувальних заїздів. Sportanalytic.com | спортивні новини

У "Мерседесі" бояться "Феррарі"

Формула-1.

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. >Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Себастіан Феттель тріумфував на гран-прі Монако

Пілоти Феррарі оформили переможний дубль на легендарному гран-прі Формули один у Монако. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Завдяки перемозі в Монако Себастьян Феттель збільшив свій відрив у чемпіонаті від Льюїса Хемілтона. Даніїл Квят - 4ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок конструкторів. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1.

Себастьян Феттель ("Феррарі") - 78 кіл2. Sportanalytic.com | спортивні новини

Феттель виграв гонку в Монако, Хемілтон піднявся на сьоме місце

Гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель здобув перемогу на міській трасі в Монако. Формула 1 - новости чемпионата

Кімі Ряйконен здобув першу перемогу з 2008 року

За спиною партнера по команді у неділю стартуватиме лідер загального заліку Себастіан Феттель. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Райкконен на поулі в Монако, Хемілтон лише 14-й(2)

Доволі несподівано завершилась у Монако кваліфікація чергового етапу Формули-1. Sportanalytic.com | спортивні новини

Феттель виграв другу практику, Хемілтон аж восьмий

Гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель показав найкращий час на другій практиці у Монако. Другим став Даніель Ріккардо, а третій результат показав Кімі Райкконен. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1.

Сьогодні в Монако відбулись традиційні практики Формули-1. Sportanalytic.com | спортивні новини

Хемілтон виграв першу практику в Монако, далі - Феттель і Ферстаппен

Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон показав найкращий час на першому тренуванні в Монако. Формула 1 - новости чемпионата