феррар

Формула-1.

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. >ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Формула-1. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок конструкторів.

Німецька команда зробила захід на сьому сотню. "Заубер" - 5ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Формула 1 - новости чемпионата

Боттас переміг Хемілтона на третій практиці, Феттель - четвертий

Його напарник Льюїс Хемілтон програв фіну всього три тисячні секунди, а третім став Кімі Райкконен. Себастьян Феттель розташувався на четвертій позиції.1. Формула 1 - новости чемпионата

Хемілтон виграв першу практику в Бразилії, Феттель - лише шостий

Новоспечений чемпіон світу Льюїс Хемілтон виграв перше тренування на автодромі "Інтерлагос". Друге місце посів напарник британця Валттері Боттас, а третій час показав Кімі Райкконен. Формула 1 - новости чемпионата

2 листопада багато років тому (Фото+Відео)

Головні події 2 листопада Щасливий диктатор Луцій Корнелій Сулла, 82 до н.е. Информационный портал "Всi Суми"

Як Хемілтон став чотириразовим чемпіоном світу в Мексиці (ФОТО)

Особистий залік.

Пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон офіційно оформив своє четверте чемпіонство. Формула 1 - новости чемпионата

Хемілтон став 4-кратним чемпіоном Формули-1!

Стоффель Вандорн («Макларен») +1 коло13. Формула 1 - новости чемпионата

Ферстаппен виграв третю практику, за ним Хемілтон і Феттель(2)

Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель виграв кваліфікацію на мексиканському автодромі. Формула 1 - новости чемпионата

Ріккардо кращий на другій практиці, Хемілтон - одразу за ним

Пілот "Ред Булл" Даніель Ріккардо встановив найшвидший час на другому тренуванні у Мексиці. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1.

На першому тренуванні найшвидшими були гонщики "Мерседес" Валттері Боттас і Льюїс Хемілтон, яких розділило майже півсекунди. Sportanalytic.com | спортивні новини

Феррара - Равенна

Баскетбол. Чемпионат Италии. LiveTV - спортивный медиа портал

Ювентус - СПАЛ.

Начался первый тайм матча десятого тура Итальянской Серии "А" Ювентус (Турин) - СПАЛ (Феррара). LiveTV - спортивный медиа портал

"Мерседес" виграв Кубок конструкторів сезону-2017

Успішний виступ німецької команди в Остіні дозволив "Мерседес" завоювати Кубок конструкторів за три гонки до фінішу. Формула 1 - новости чемпионата

Перемога у США дозволила Льюїсу Хемілтону випередити Себастьяна Феттеля вже на 66 очок. Формула 1 - новости чемпионата