Новости по метке:

учнівська молодь

У Кропивницькому відбулися заходи з нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка

У Кропивницькому відбулися заходи з нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка

перепоховання Кобзаря на Чернечій горі в Каневі. Біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку зібрались очільники міста та області, представники громадських організацій, учнівська молодь та усі шанувальники Великого Кобзаря. Присутні поклали квіти до пам’ятника...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Рівненська мала академія наук увійшла в п'ятірку лідерів України

У Рівненському драматичному театрі відбулась підсумкова сесія Рівненської малої академії наук учнівської молоді. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Майже пів століття у Рівному відбуваються екстремальні перегони серед учнів [ВІДЕО]

У Рівному відбулися відкриті обласні змагання мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Ковелі відзначили День пам'яті та примирення

світової війни відбувся меморіальний захід. Тут зібралося чимало ковельчан: представники міської та районної влади, духовенство, ветерани війни і праці, військовослужбовці, учнівська молодь. Про це пише сайт міської ради. Зі сльозами на очах присутні переглянули надзвичайно зворушливу постановку У памяті цей...Новини Ковель

Як У Ковелі святкуватимуть День Перемоги

Ковельська мерія прописала ряд заходів, присвячених відзначенню днів памяті, примирення та Перемоги. Новини Ковель

Фестиваль «Молода хвиля» обрав найкращих

Фестиваль «Молода хвиля» обрав найкращих

В.Ф. Беньковського та Новокаховского приладобудівного технікуму боролися за першість. Всього участь взяло понад 1500 осіб за двома категоріями: студентська та учнівська молодь. «Шановна молодь, ви - наше майбутнє. Бажаю всім учасникам фестивалю натхнення та перемог, а глядачам - яскравих відкриттів...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Кропивницькому школярі повторили правила безпеки життєдіяльності

У Кропивницькому школярі повторили правила безпеки життєдіяльності

Завжди викликає інтерес у молоді та дітей акція із назвою, що є одночасно гаслом Служби порятунку Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Школярі Рівненщини практикуються у стрільбі

Досвід попередніх років засвідчив, що співпраця з питань військово-патріотичного виховання учнівської молоді між обласною державною адміністрацією, управлінням освіти і науки РОДА, оперативним командуванням «Захід» та військовими підрозділами Збройних Сил України дає позитивний результат. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

20.04.2018(Crtl →)