Новости по метке:

ухвала

Адміністративний суд задовольнив звернення ТОВ "Каховське АТП - 16506"

Адміністративний суд задовольнив звернення ТОВ "Каховське АТП - 16506"

До позовної заяви позивач додав клопотання про забезпечення позову шляхом зупинення дії оскаржуваного розпорядження. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Мерія Умані розтратила 20 мільйонів на реконструкції скверу - поліція

до актів виконаних робіт на користь ТОВ «Імперія води Україна» і розтратили 20 млн грн. бюджетних коштів. Про це свідчить ухвала Придніпровського районного суду м. Черкаси від 13 січня. У вересні минулого року відділ житлово-комунального господарства Уманської...Сайт "Нашi грошi"

Чернігівських чиновників підозрюють у розтраті 3 мільйонів на ремонті ліцею та дитсадка фірмою футболіста

розтрату бюджетних коштів, виділених TOB «Сучасний комунальний сервіс Енергосервісна компанія» («СКС-ЕСКО») на ремонт дитячого садка та ліцею. Про це свідчить ухвала Деснянського районного суду міста Чернігова від 12 січня. У листопаді 2016 року управління капітального будівництва Чернігівської міськради замовило «СКС-ЕСКО»...Сайт "Нашi грошi"

Поліція підозрює Міноборони у розтраті 600 тисяч на ремонті техніки фірмою з єдиним працівником

«Науково-виробнича компанія «Укрсічсервіс» про ремонт техніки, що могло призвести до розтрати понад 600 тис грн. державних коштів. Про це свідчить ухвала Шевченківського районного суду м. Києва від 6 січня. У квітні 2016 року Міністерство оборони за переговорною...Сайт "Нашi грошi"

Обласна рада не змогла проштовхнути Суха через суд на посаду

Відповідне розпорядження голови Херсонської облради опубліковано на офіційному сайті облради. Після такого призначення управління освіти Херсонської ОДА звернулося до суду. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Офіційна заява МФК Gulliver

Офіційна заява МФК Gulliver

У зв'язку з поширенням у ЗМІ інформації про повторний арешт майна багатофункціонального комплексу Гулівер (керуюча компанія ТОВ ТРИ О), інформуємо наших партнерів, клієнтів і ЗМІ про те, що ТОВ ТРИ О буде оскаржувати в законодавчому порядку нову ухвалу Голосіївського районного...Информационное агентство УНИАН

Бучанська міськрада незаконно передала гектар землі під забудову фірмі, пов'язаній з мером міста НАБУ

на забудову 10 га землі особам, серед яких фігурують власники фірми, пов’язані з мером Бучі Анатолієм Федоруком. Про це свідчить ухвала Соломянського районного суду м. Києва від 22 грудня 2016 року. За даними НАБУ, у 2015 році міськрада...Сайт "Нашi грошi"

Одеські чиновника втричі завищили ціну ремонту тротуару у фірми боксера Труханова

управління дорожнього господарства Одеської міської ради замовили ТОВ «СК Автострой» капітальний ремонт тротуару за значно завищеними цінами. Про це свідчить ухвала Приморського районного суду м. Одеси від 23 грудня 2016 року. За даними слідства, у травні 2016 року управління дорожнього...Сайт "Нашi грошi"

НАБУ підозрює залізничників у завищенні на 8 мільйонів цін на радіостанції, замовлені у фірми релігійного лідера

«УкрЕнергоІзолятор», що могло призвести до завищення цін і заволодіння державних коштів у розмірі близько 8 млн грн. Про це свідчить ухвала Соломянського районного суду міста Києва від 28 грудня.Сайт "Нашi грошi"

13.01.2017(Crtl →)