Новости по метке:

укргазвидобування

Німецькі власники «Такрому» виграли 121 мільйон «Укргазвидобування» на родовища Харківщини і Полтавщини

На строк до середини 2018 року замовили кріплення обсадних колон та хвостовиків з допомогою високогерметичних пристроїв Сайт "Нашi грошi"

Китайці продали «Укргазвидобуванню» бурильних труб іще на 72 мільйони

До середини березня 2018 року в село Базилівщина Полтавської області поставлять 1 123 т бурильних труб, 118 бурильних патрубків і 60 шт. перевідників Сайт "Нашi грошi"

Європрокладки «Укргазвидобування» з плямами порошенківців

Державна компанія цього року тихо через біржу почала купувати казахську нафту і російську хімію на сотні мільйонів у фірм із Шотландії та Естонії. Сайт "Нашi грошi"

8,07 мільярда минулого тижня

Шляхопровід в Тернополі, хімія, нафта і автокрани для «Укргазвидобування», вагонні туалети «Укрзалізниці», газ Нацбанку. Сайт "Нашi грошi"

Західні партнери Пінчука продали «Укргазвидобуванню» російського нафтопродукту на $550 тисяч

За результатами торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» цьогоріч поставлять 1 тис т широкої фракції легких вуглеводнів по $550, або 14 306 грн. за тонну. Сайт "Нашi грошi"

Пінчук продав «Укргазвидобуванню» своїх та австрійських труб на 220 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 25 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Інтерпайп Україна» про закупівлю труб на 219,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

7,08 мільярда минулого тижня

Стрілочні переводи «Укрзалізниці», лікарня в Полтаві, зв'язок прикордонників, двигуни «Руслана», труби Пінчука для «Укргазвидобування», школа в Вінниці, суд в Одесі. Сайт "Нашi грошi"

МВС офіційно віджимає у «Укргазвидобування» санаторій в Трускавці

В пояснювальній записці МВС вказало, що санаторій не відносить до об'єктів профільної діяльності «Укргазвидобування» і не використовується Сайт "Нашi грошi"

Поліція замовила автомобілів Skoda на 149 мільйонів з незаконною повною передоплатою

Національна поліція України 11 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «Єврокар» автомобілів спеціалізованого призначення на 149,09 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» замовило «Укрзалізниці» перевезень на 100 мільйонів (прейскурант на послуги)

Послуги замовили строком до кінця року з використанням систем електронного документообігу АС Клієнт УЗ, АС Месплан і ПАК АЕДО (Програмно-апаратний комплекс «Архів електронного Сайт "Нашi грошi"

"Укргазвидобування" збільшило видобуток газу до 12 мільярдів кубів

"Укргазвидобування" збільшило видобуток газу до 12 мільярдів кубів

Приріст видобутого з початку року газу становить 470 мільйонів кубів, що в 6 разів перевищує зростання видобутку за весь 2016 рік (77 мільйонів кубометрів). Информационное агентство УНИАН

Держгеонадр видала "Укргазвидобування" 9 спецдозволів на видобуток газу

Держгеонадр видала "Укргазвидобування" 9 спецдозволів на видобуток газу

Держгеонадр докладає всіх зусиль для своєчасного продовження та надання спецдозволів для "Укргазвидобування". Информационное агентство УНИАН

Єрмолаєв продав «Укргазвидобуванню» німецький стріловий кран за 38 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 15 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім «Армада Лтд» кран за 37,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

ГПУ підозрює "Укргазвидобування" у завищенні витрат на видобуток газу

ГПУ підозрює "Укргазвидобування" у завищенні витрат на видобуток газу

Суд на прохання Генпрокуратури доручив Державній службі геології та надр перевірити держкомпанію. Информационное агентство УНИАН

13.10.2017(Crtl →)