Новости по метке:

укргазвидобування

КрАЗ із другої спроби продав «Укргазвидобуванню» автоцистерн на 50 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 23 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім АвтоКрАЗ» вантажних автомобілів на 49,51 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

8,6 мільярда минулого тижня

Домінування «Онуру», сейсморозвідка «Укргазвидобування», італійські труби для «Турбоатому» та обладнання «Турбоатому» для «Укргідроенерго». Сайт "Нашi грошi"

Укргазвидобування вперше закупило метанол на Українській енергетичній біржі - пресс-релиз на pr.adcontext.net

Торги відбувалися в режимі коефіцієнтів, де постачальники пропонували понижуючий коефіцієнт до котирування ICIS. PR - это жизнь

«Укргазвидобування» купило три десятки Skoda Superb по мільйону за штуку

ПАТ «Укргазвидобування» 14 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Єврокар» легкові автомобілі на загальну суму 29,43 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

"Нафтогаз" подав позов проти Росії на $5 мільярдів через захоплення активів у Криму

"Нафтогаз" подав позов проти Росії на $5 мільярдів через захоплення активів у Криму

До складу шести дочірніх компаній-позивачів увійшли Чорноморнафтогаз, Укртрансгаз, держпідприємство Лікво, Укргазвидобування, Укртранснафта і Газ України. Информационное агентство УНИАН

8,7 мільярда минулого тижня

Дизель «Укрзалізниці», російський метал «Південмашу», сейсморозвідка «Укргазвидобування», дороги Донеччини, Сумщини, Кривого Рогу. Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» збільшило вимоги до дорожніх плит на 91 мільйон і задрало ціни ще на чверть

ПАТ «Укргазвидобування» з 4 серпня по 1 вересня за результатами тендеру уклало п'ять угод про закупівлю дорожніх плит на загальну суму 91,27 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Китайці вперше виграли трубний тендер «Укргазвидобування» на 53 мільйони

До кінця року поставлять сім видів бурильних обважнених труб, виготовлених цьогоріч зі сталі AISI 4145Н. Сайт "Нашi грошi"

8,9 мільярди минулого тижня

Китайці буритимуть для «Укргазвидобування», двигуни «укроборонпромівців» для «Укртрансгазу», дороги Харкова, Волині, Львівщини, Дніпровщини. Сайт "Нашi грошi"

Одесит продав «Укргазвидобуванню» німецьких автокранів на 158 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 11 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Креін Юкреін» великовантажних автомобілів на 158,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» відписало китайській «Beiken» два мільярди за буріння на Харківщині і Полтавщині

Замовили буріння 24 газоконденсатних свердловин на Мелихівському ГКР у Харківській області та Котелевському ГКР і Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» зекономило третину на спецвантажівках КрАЗ від Прилуцького заводу за 55 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 23 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Білтім» спеціальних вантажних автомобілів на 54,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

8,9 мільярда минулого тижня

Дороги Прикарпаття, Закарпаття, Києва, Одещини, Буковини, слоновник у Харкові, сейсморозвідка родовищ «Укргазвидобування». Сайт "Нашi грошi"

Менеджер Журила за 6 мільйонів продав «Смолам» російського метанолу дорожче від цін «Укргазвидобування»(2)

До кінця року поставлять 500 т російського метанолу з 99,9% основної речовини та 0,05% води по 384 євро, або $463 за тонну без ПДВ. Сайт "Нашi грошi"

Поляки поділили з екс-менеджерами «Нафтогазвидобування» 207 мільйонів на цементування свердловин(2)

ТОВ «Полтава Сервісиз» за 128,76 млн грн. надасть послуги на свердловинах Котелевського, Березівського, Мелихівського, Ланнівського, Шебелинського та Єфреміського ГКР. Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» за 99 мільйонів найняло на свердловини україно-російських ремонтників

Вартість кожної з угод становить 49,55 млн грн. Передбачена робота бригад по 16 чоловік у січні-лютому Сайт "Нашi грошi"

4,7 мільярда минулого тижня

Свердловини «Укргазвидобування», газ для Житомира, добудова «Охматдиту», дороги Києва, Черкащини, Харківщини, Рівненщини, Закарпаття. Сайт "Нашi грошi"

28.08.2017(Crtl →)