Новости по метке:

укргазвидобування

Цена газа для населения: Насалик обещает отказ от импортного паритета

Цена газа для населения: Насалик обещает отказ от импортного паритета

Международный валютный фонд неоднократно акцентировал внимание на необходимости повышения цены газа для населения и открытия рынка газа. Новости Украины. ТЕЛЕГРАФ - последние новости Украины и мира за по

«Укргазвидобування» розіграло між улюбленими охоронцями вже 193 мільйони

Торги проводились по чотирьом лотам, в яких взяли участь лише дві фірми, які не торгуючись розіграли між собою по два лоти: ТОВ «Альфа-Щит» - 82,39 млн […] Сайт "Нашi грошi"

"Укргазвидобування" планує відновити розробку родовищ на Заході України(2)

"Укргазвидобування" планує відновити розробку родовищ на Заході України

У "Нафтогазі" додали, що компанія планує відновити видобуток на виснажених і занедбаних родовищах. Информационное агентство УНИАН

"Укргазвидобування" встановило 25-річний рекорд з видобутку газу

"Укргазвидобування" встановило 25-річний рекорд з видобутку газу

Компанія виконує держпрограму з нарощування щорічного видобутку до 20 мільярдів кубометрів до 2020 року (Стратегія "20/20"). Информационное агентство УНИАН

«Укргазвидобування» замовило Пінчуку труб ще на мільярд

ПАТ «Укргазвидобування» 22 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Інтерпайп Україна» про закупівлю труб на 905,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Хорватська «Crosco» отримає ще півмільярда «Укргазвидобування» за буріння на Харківщині й Полтавщині

Замовили буріння шести газоконденсатних свердловин у Харківській та Полтавській областях до кінця 2019 року: трьох на Ланнівському ГКР […] Сайт "Нашi грошi"

Швейцарці отримають 66 мільйонів «Укргазвидобування» за буріння на Харківщині та Полтавщині

До березня 2018 року нададуть послуги похило-скерованого буріння на одній свердловині Котелевського, одній свердловині Західно-Соснівського, двох свердловинах Мелихівського і двох […] Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» за 117 мільйонів скупилось автокранами МАЗ дешевше від комунальників

ПАТ «Укргазвидобування» 12 грудня за результатами тендеру замовило ПАТ «Виробниче Об'єднання «Автотранспортник» автомобільних кранів на 116,65 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

18,07 мільярда минулого тижня

Газ «Укртрансгазу», дизпаливо «Укрзалізниці», обладнання «Укргазвидобування», ліцензія на Олімпіади, школа в Микуличах. Сайт "Нашi грошi"

Екс-менеджер партнерів Шленчака продав «Укргазвидобуванню» обладнання на 191 мільйон

ПАТ «Укргазвидобування» 13 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Укрнафтозапчастина» обладнання на 191,16 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Полтавчани продали «Укргазвидобуванню» китайських бурильних ясів на 78 мільйонів

ПАТ «Укргазвидобування» 8 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торгіндустрія» гідравлічних ударних механізмів на 77,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

8,98 мільярда минулого тижня

Свердловини «Укргазвидобування», дороги Одещини, зоопарк та житло у Києві, паливо армії. Сайт "Нашi грошi"

САП звинуватила суд у саботажі "газової справи" Онищенка

САП звинуватила суд у саботажі "газової справи" Онищенка

Також в САП скаржаться, що Солом'янський райсуд Києва не зміг призначити запасного суддю в колегію для розгляду справи ВАТ Укргазвидобування нібито "у зв'язку з відсутністю суддів", а апеляційна інстанція відмовилася направити справу в інший суд. Информационное агентство УНИАН

07.12.2017(Crtl →)