українські спортсмени

ОІ-2018.

Сьогодні українці виступлять у фігурному катанні та лижних гонках. Sportanalytic.com | спортивні новини

Головні новини 19 лютого: Обійми Абраменка з росіянином, чому сталося самогубство Насирлаєвої

Самогубство студентки з Туркменістану Мукаддас Насирлаєвої Студентка з Туркменістану Мукаддас Насірлаєва вчилася на першому курсі університету імені Богомольця. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ОІ-2018.

Медальний залік Олімпіади-2018Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Зимова Олімпіада-2018: медальні підсумки 19 лютого

Повний перелік медалістів змагального дня 19 лютого на зимових Олімпійських Іграх 2018: Ковзанярський спорт. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Японка Кодайра виграла золото Ігор-2018 в ковзанярському спорті з олімпійським рекордом

Друге місце посіла кореянка Лі Сан Хва, а замкнула трійку призерів чешка Кароліна Ербанова. Информационное агентство УНИАН

Норвежець Бротен завоював золоту медаль на Іграх-2018 у фрістайлі-слоупстайл

Фінал 1. Ейстейн Бротен (Норвегія) 95,00 2. Ніколас Геппер (США) 93,60 3. Алекс Больє-Маршан (Канада) 92,40 Информационное агентство УНИАН

ОІ-2018.

17 лютого українські спортсмени взяли участь в трьох видах змагань.Гірськолижний спорт. Супергігант. ЖінкиУкраїнка Ольга Книш показала 43-й останній результат.Фристайл. Чоловіки. Повітряна акробатика. КваліфікаціяУкраїнець Олександр...Sportanalytic.com | спортивні новини

ОІ-2018.(2)

Медальний залік Олімпіади-2018 Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

ОІ-2018.

В Пхенчхані українські спортсмени знову були далекі від медалей. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гірські лижі. Жінки. Слалом Наша Ольга Книш зайняла підсумкове 45-е місце.Скелетон. Чоловіки19-річний...Sportanalytic.com | спортивні новини

Фігурист Паніот : треба все обдумати, не дуже розумію, що трапилось

Своїм виступом я не задоволений, адже був готовий показати більш складну програму. Информационное агентство УНИАН

ОІ-2018.

Чоловіки, Супер G 4:00 - Іван КовбаснюкГірськолижний спорт. Sportanalytic.com | спортивні новини

ОІ-2018.

ОІ-2018.

Українські спортсмени-саночники провалились на Олімпіаді

Збірна України зайняла останнє місце у санному спорті серед пар, враховуючи дві спроби заїзду для подолання траси. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих