українські баскетболісти

НБА. Лень оформив дабл-дабл і був розбитий "Індіаною" (+ВІДЕО)

Український баскетболіст Олексій Лень провів непоганий матч за океаном. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Лень провалив матч проти "Х'юстона" (+ВІДЕО)

Український баскетболіст Олексій Лень зазнав поразки у сьогоднішньому матчі НБА. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Боломбою знову вказали на двері

Український баскетболіст Джоель Боломбой відрахований з клубу НБА "Мілуокі Бакс". Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Лень допоміг "Фініксу" перемогти "Сакраменто" (+ВІДЕО)

Український баскетболіст Олексій Лень переміг у сьогоднішньому матчі Національної баскетбольної асоціації. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. 8 очок Леня не врятували "Фінікс" від поразки в грі з "Міннесотою" (ВІДЕО)

Команда українського баскетболіста Олексія Леня поступилася в матчі регулярного чемпіонату НБА. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Лень знову зіграв на рівні і програв (+ВІДЕО)

Український баскетболіст "Фінікса" Олексій Лень знову зазнав гіркоти поразки. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Лень був близьким до дабл-даблу проти "Сакраменто" (+ВІДЕО)

Український баскетболіст Олексій Лень сьогодні вночі провів черговий матч в НБА. Sportanalytic.com | спортивні новини

Український баскетболіст встановив унікальний рекорд в NCAA(2)

Михайлюк набрав 94 очки протягом перших п'яти матчів. Информационное агентство УНИАН

Баскетбол. Відбір на Кубок світу. Україна на виїзді б'є шведів (2)

першій половині Україна довела свою перевагу до 19 очок і здавалось перемога вже в кишені нашої команди.Однак другій частині гри українські баскетболісти дозволили собі трішки розслабитись чим і скористались наполегливі шведи. Вікінгам вдалось суттєво скоротити відставання в рахунку і змусити...Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Лень знову переміг, а Боломбой програв у першому матчі (+ВІДЕО)(2)

Олексій Лень набрав 10 очок і зробив 8 підбирань у матчі проти "Чикаго". Sportanalytic.com | спортивні новини

Лень поставив рекорд в НБА (+ВІДЕО)(2)

Завдяки останнім Лень увійшов до ТОП-10 за кількістю заблокованих кидків в історії клубу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Український баскетболіст став кращим гравцем у "Фініксі"(2)

Відзначимо, що цієї ночі синхронно поразок зазнали фіналісти минулого сезону НБА. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український баскетболіст отримав визнання в США(2)

Українського баскетболіста Святослав Михайлюка відзначили в США. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лень результативно відіграв за ”Фінікс”(2)

Український баскетболіст Олексій Лень провів вдалий матч за "Фінікс" в передсезонному матчі НБА. Sportanalytic.com | спортивні новини

Офіційно. Лень визначив свою долю в НБА(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України з баскетболу впевнено тріумфувала на Росією на Універсіаді-2017(2)

Зауважимо, що у першій чверті українці поступилися – 9:14, проте згодом українській збірній вдалося надолужити згаяне, і на велику перерву українські баскетболісти пішли із 7-очковим відривом – 33:26. У третій чверті росіянам вдалося не лише скоротити відставання до мінімуму, а...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

НБА. Українець Олексій Лень змінить клуб(2)

Український баскетболіст Олексій Лень веде переговори з кількома клубами. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українські баскетболісти розгромили росіян у півфіналі чемпіонату Європи(2)

У фіналі чемпіонату Європи збірна України з баскетболу зіграє з іспанською командою "Ветерани Торрелавега". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український баскетболіст Святослав Михайлюк відкликав свою кандидатуру з драфта НБА(2)

Українець ще протягом року вирішив попрацювати над деякими компонентами своєї гри. Информационное агентство УНИАН