українська тенісистка

Головні новини 25 лютого: фінал нацвідбору Євробачення, шокуючі дані про життя бойовиків

Фінал нацвідбору Євробачення Сьогодні, 25 лютого відбувся фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2017. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Дубай.

Українські тенісистки Катерина Бондаренко та Леся Цуренко стартували на елітному турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України з тенісу здолала Австралію у матчі Кубка Федерації

Найкраща тенісистка України розібралася із першою ракеткою австралійської збірної - уродженкою Росії Дарьєю Гавриловою. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Тайбей.

Світоліна легко вийшла до фіналуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA. Тайбей.

Сьогодні зранку українська тенісистка Еліна Світоліна пробилась в третій раунд змагань турніру в Тайбеї.Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Тайбей.

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Катерина Козлова стартували на турнірі у Тайвані. Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Веслі-Чепел.

19-річна українська тенісистка Ангеліна Калініна стала переможницею на американському турнірі із призовим фондом 25 тисяч доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні Калініна перемогла в...Sportanalytic.com | спортивні новини

Підсумковий випуск новин за 21:00: Блискуча перемога української тенісистки.

У підсумковому випуску новин 28 січня за 21:00 годину – українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Також у випуску: Нелюда, який обезголовив жінку і дитину...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Неймовірна перемога: 14-річна українка сенсаційно виграла Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Australian Open.

14-річна українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У фіналі Марта переграла найкращу молоду тенісистку планети...Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка Еліна Світоліна подовжує змагання на турнірі Великого шолому. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка Ольга Савчук не зуміла створити сенсації на турнірі серії Великого шолому. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна здобула другу розкішну перемогу на Australian Open

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до третього кола чемпіонату Australian Open. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Анталія.

24-річна українська тенісистка Анастасія Васильєва завоювала трофей на турнірі у Туреччині із призовим фондом 15 тисяч доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У фіналі Настя...Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка виграла турнір в Австралії

Українська тенісистка Ольга Савчук здобула свій третій парний титул WTA у професійній кар'єрі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Хобарт.

Українська тенісистка Леся Цуренко перемогла американку Шелбі Роджерс у чвертьфіналі турніру. Sportanalytic.com | спортивні новини