українська тенісистка

Головні новини 23 лютого: General Electric та Укрзалізниця, жертви АТО, Світоліна вийшла в фінал

До слова, призовий фонд Dubai Duty Free Tennis Championships - 2,6 мільйона доларів. Він відноситься до категорії Premier 5. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Дубай.

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до фіналу престижного турніру в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубай.

Українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує перемагати на турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна пройшла до чвертьфіналу престижного турніру в Дубаї

фортуна усміхнулася Ван – 5:7. У вирішальному сеті Еліна Світоліна шансів суперниці не залишила – 6:2. Відомо, що у чвертьфіналі українська тенісистка зіграє з японкою Наомі Осакою.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Дубай.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла перший матч на турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубай.

Українська тенісистка Леся Цуренко поступилася на престижному турнірі в Еміратах. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубай.

Українська тенісистка Леся Цуренко пройшла до основи престижного турніру в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубаї.

Друга ракетка України перемогла у трьох сетах непоступливу китаянку Їнь-Їнь Дуань. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Доха.

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитись до четвертого кола турніру в Катарі. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Доха.

Українська тенісистка Леся Цуренко покинула елітний турнір у Катарі вже після першого матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Доха.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко вийшла до основного раунду елітного турніру в Катарі. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Доха.

Українські тенісистки Катерина Бондаренко та Анастасія Васильєва стартували на престижному турнірі у Катарі. Sportanalytic.com | спортивні новини

15-річна Марта Костюк встановила чергове історичне досягнення

Юна українська тенісистка Марта Костюк підкорила нове історичне досягнення - стала наймолодшою тенісисткою в ТОП-200 світового рейтингу за останніх 9 років.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Світоліна зберегла 3-є місце у рейтингу WTA, Костюк вперше увійшла в топ-200

15-річна українська тенісистка Марта Костюк зробила ривок на більш ніж на 50 позицій.Информационное агентство УНИАН

Українка Козлова програла у своєму першому фіналі на турнірах серії WTA

Українська тенісистка у вирішальному матчі турніру Taiwan Open поступилася угорці Тимеї Бабош і не зуміла завоювати свій перший титул серії WTA. Информационное агентство УНИАН

WTA Тайбей.

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилась в фінальній грі турніру в ТайБеї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Головні новини 3 лютого: збитий Су-25 у Сирії, новий тріумф Марти Костюк і "православні" розбірки

У Сирії біля міста Ідліб був збитий російський військовий літак-штурмовик Су-25. Юна українська тенісистка Марта Костюк знову стала сенсацією на новому турнірі в Австралії, а у Києві не вщухає скандал навколо так званого "монастиря"...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Марта Костюк про перемогу на турнірі в Австралії: Після матчу я опинилась в лікарні

15-річна українська тенісистка Марта Костюк, яка вже вдруге поспіль з початку року стає сенсацією тенісних турнірів у Австралії, розповіла, як нелегко їй далась...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Тайбей.

В півфінальній грі українка в двох сетах перемогла фіналістку Вімблдону-2013 Сабіну Лісіцкі з Німеччини. Sportanalytic.com | спортивні новини