турнір

Головні новини Чемпіонату світу з футболу 24 червня

Відтак у деяких групах визначилися команди. які вийшли в плей-оф, у ще деяких – ті, хто покине вже точно покине турнір після групового етапу. Та є такі групи. де жодна з команд не гарантувала собі вихід у 1/8 фіналу, і...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бондаренко вдало стартувала на турнірі у Великій Британії

Українська тенісистка Катерина Бондаренко розпочала з перемоги виступ на турнірі у Істборні у Великій Британії. Пройшовши вдало кваліфікацію турніру, у першому колі українка здолала представницю Франції Алізе Корне. Хоча легкою ця перемога для 88-ої ракетки світу не була. Адже...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA. Істборн.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко подолала перший раунд турніру в британському Істборні. Sportanalytic.com | спортивні новини

ATP. Ілклі.

Український тенісист Сергій Стаховський переміг на турнірі в англійському місті Ілклі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Український тенісист Стаховський виграв перший титул у сезоні

Українець Сергій Стаховський виграв турнір у британському Ілклі, обігравши у фіналі Оскара Отте з Німеччини. На перемогу українець витратив лише одну годину та 18 хвилин...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська тенісистка у напруженому матчі програла фінал у Великій Британії

Українська тенісистка Даяна Ястремська не зуміла виграти фінал турніру у британському Ілклі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Ілклі.

Українська тенісистка Даяна Ястремська зазнала поразки в фіналі трав'яного турніру в англійському Ілклі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна вдруге програла румунці Бузарнеску та вилетіла з турніру в Бірмінгемі

Найкраща тенісистка України, а також п'ята ракетка світу, на другому поспіль турнірі капітулює перед румункою Міхаелою Бузарнеску, яка займає лише тридцяту сходинку у світовому рейтингу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ATP Challenger Tour.(2)

Український тенісист Сергій Стаховський пробився у фінал турніру в Ілклі (Великобританія). Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Істбурн.

Українка Катерина Бондаренко вдало завершила кваліфікаційний раунд трав'яного турніру в Істбурні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка Катерина Бондаренко грає у кваліфікації на турнірі в Англії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Бразилія - Коста-Ріка: визначився найкращий гравець матчу

Філіппе Коутінью став найкращим гравцем матчу Бразилія - Коста-Ріка в рамках другого туру чемпіонату світу-2018 у групі Е, інформує офіційний твіттер ЧС-2018. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Віце-президент клубу УПЛ офіційно оголосив про розпуск команди

трудові книжки та розірвати з ними договори. Металург Запоріжжя припиняє існування Нагадаємо, за підсумками минулого сезону Першої ліги полтавці завершили турнір на 2-му місці, та обіграли Чорноморець у перехідних матчах, таким чином завоювавши путівку в УПЛ. Подальша доля клубу поки...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ЧС-2018.

Пентакампеони світу спробують здобути першу перемогу на турнірі в матчі проти Коста-Рики. Sportanalytic.com | спортивні новини