третє місце

У McLaren сказали, на яке місце розраховують в новому сезоні

Операційний директор McLaren Джонатан Ніл сподівається, що в новому сезоні команда займе третє місце. "Потрібно ставити високі цілі, але зараз я б сказав, що буду розчарований, якщо ми будемо четвертими. Це, ймовірно, точка зору...Формула 1 - новости чемпионата

Нові подробиці найпотужнішої перемоги 2016 року

України показала неймовірний результат на Іграх-2016 у Ріо. 172 українських спортсмени збірної завоювали 117 медалей і вивели нашу країну на третє місце у загальному заліку. Тим самим вони дали привід багатьом світовим ЗМІ жваво обговорювати феномен українських паралімпійців та їхні...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В Україні на 62% зріс продаж нових комерційних авто

Найкращий результат продемонструвала марка Renault, друге місце посіла компанія Fiat, а на третьому місці опинився ГАЗ. Информационное агентство УНИАН

Шалена кількість ФОПів закрилася в Україні за тиждень

"Найбільша кількість ФОП закрилося в Київській області - 1401, трохи меншу кількість закрили в Харкові - 1 368. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Коровій майже втричі збільшив премію імені Степана Руданського

найбільшу кількість голосів, оголошується лауреатом Премії і йому вручається грошова винагорода в сумі 14000 грн. Кандидатам, які посіли друге та третє місце за кількістю набраних голосів, вручаються дипломи і заохочувальні грошові винагороди по 3000 грн. кожному…» - зазначено в розпорядженні.Винница.info | Новости Винницы

Ковельчани поступились у фіналі "Новорічного турніру"(3)

відбувалися на паркеті ОДЮСШ. Але досвід є досвід і шалька терезів успіху схилилася на бік Володимирівки - 3:2.В матчі за третє місце Вест виявився більш свіжим і переграв Ісіду 5:2. А долю фіналу вирішив єдиний мяч, котрий влетів в сітку...Новини Ковель

Ломаченко отримав престижну нагороду у США

рейтинг найкращих боксерів за версією відомого американського телеканалу HBO. Про це повідомляє канал HBO. Другим став представник Казахстану Геннадій Головкін,а третє місце зайняв Андре Ворд з США. До першої п’ятірки потрапили росіянин Сергій Ковальов і Роман Гонсалес з Нікарагуа.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українці виграли два "золота" чемпіонату світу зі швидких шахів

Двома годинами раніше його землячка Анна Музичук виграла чемпіонат світу зі швидких шахів серед жінок. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому змагалися юні футболісти

розподілені на дві підгрупи і в перші три дні виявляли сильніших в підгрупах а потім були фінальні стикові ігри. За третє місце змагалися між собою команди " Юність -1 " та " Юність - 2 " (тренер Дегтяр Віктор Олександрович...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

УПЛ на екваторі.

"Динамо">Попри те, що "Динамо" займає друге місце у чемпіонаті, для команди рівня столичного клубу це справжній провал. Об'єктивно кажучи, на третє місце "біло-сині" могли впасти лише за повної своєї халатності, на три голови випереджаючи за складом "Зорю". А от від...Sportanalytic.com | спортивні новини

У Ковелі змагались ветерани шахів

65 років та старші перше місце завоював Богдан Кисляк, першорозрядник, друге місце виборов кандидат в майстри спорту Роман Кінаш і третє місце посів першорозрядник Олексій Клевцов, - повідомили у відділі молоді, фізичної культури та спорту. У категорії 64 роки та...Новини Ковель

Українці назвали найбільше досягнення країни за минулий рік

76% респондентів назвали виступ українських спортсменів на Паралімпіаді 2016. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В ХДУ зіграли у теніс

В ХДУ 22 грудня пройшов 2-й відкритий кубок мосту з тенісу. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Серія А. Ігуаїн поклав на лопатки "Рому", щастя "Наполі" і "Лаціо" (ФОТО)

У чемпіонаті Італії "Рома" програла "Ювентусу", а "Мілан" зіграв внічию з "Аталантою". Sportanalytic.com | спортивні новини

У Ковелі провели чемпіонат Волині з класичних шахів

років став Станіслав Бондаренко (СШ № 3, м. Ковель), друге - виборов Богдан Грицюк (Ковельський професійний ліцей № 7) і третє місце посів Іван Хільчук (Ковельська міська гімназія).Серед дівчат чемпіонкою стала Вікторія Браташ (Ковельська міська гімназія), друге місце посіла Мирослава...Новини Ковель

У Ковелі визначили чемпіона міста з волейболу

З рахунком 2: 0 перемогла команда ВК Ковель, з таким же результатом виграли волейболісти Ковель FLG. У поєдинку за третє місце Локомотив обіграв Газовик (3: 1) і став бронзовим призером. За перше місце змагались команди Ковель FLG та...Новини Ковель

У Житомирі планують затвердити результати конкурсу на кращу концепцію трансформації кінотеатру «Жовтень» в Арт-центр

Вербило О., Козенюк А., Багатчук О., Яловицький В. Відзначити проект премією в сумі 15 000 грн. (п'ятнадцять тисяч грн.) Визначити третє місце за конкурсним проектом архітектора Микитенка А. Відзначити проект премією в сумі 5 000 грн. (п'ять тисяч грн.) Відзначити...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира