третє місце

У Херсоні відбувся відкритий чемпіонат з плавання

батерфляй. Призерами змагань також стали: Приходько Олексій – 3 місце (50 м брас), Пахоменков Олексій 3 других місця та 1 третє місце, Муц Юлія – 3 місце (100 м вільний стиль), Большакова Даря – 2 місце (100 м вільний стиль),...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Феттель виграв першу практику в Абу-Дабі, Хемілтон - за ним

Пілот Ferrari Себастьян Феттель показав найкращий час на першому тренуванні в ОАЕ. Новоспечений чемпіон світу Льюїс Хемілтон став другим, а третє місце посів Макс Ферстаппен.1. Себастьян Феттель (Scuderia Ferrari) — 1:39.0062. Льюїс Хемілтон (Mercedes AMG F1) +0.1203. Макс Ферстаппен (Red...Формула 1 - новости чемпионата

Бундесліга. 12 тур.

"Боруссія" з Менхенгладбаху принаймні до завтра посідатиме третє місце. Sportanalytic.com | спортивні новини

Питання, відповіді на які не знає Google.

цього є команда студентів Вінницького національного медичного університету «CSS», яка перемогла в «Молодіжній Лізі» і зіграла в «Бізнес Лізі», зайнявши третє місце. Молодь не поступається досвідченим гравцям, адже суть гри не стільки в «багажу знань», як в логічному мисленні, та...Винница.info | Новости Винницы

Молодіжна збірна України з футболу обіграла на виїзді Шотландію

Ця перемога дозволила синьо-жовтим обійти Шотландію в турнірній таблиці і вийти на третє місце. Вiдомостi.UA

Херсонська поліція перемогла у спортивному змаганні

місце посіла команда Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Другими стали спортсмени Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце здобули військовослужбовці частини №3056 Національної гвардії України. Командам переможцям та кращим легкоатлетам в особистому заліку вручили кубки, медалі,...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Збірна України здобула одну "бронзу" у другий день чемпіонату світу з самбо

Киянин Максим Риндовський посів третє місце у бойвому розділі самбо на чемпіонаті світу в російському Сочі.Информационное агентство УНИАН

Команда поліції Херсонщини перемогла у змаганнях з легкоатлетичного кросу

місце посіла команда Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Другими стали спортсмени Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце здобули військовослужбовці частини №3056 Національної гвардії України.Командам переможцям та кращим легкоатлетам в особистому заліку вручили кубки, медалі, грамоти...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Львові побудують спортивний комплекс з лижною трасою на даху. - пресс-релиз на pr.adcontext.net

даху виявився самим оригінальним серед інших восьми представлених учасників з Києва, Вінниці та Львова. Львівські проекти зайняли відповідно друге та третє місце.Даний спорткомплекс буде розташовано поблизу Сихівської райдержадміністрації, церкви Різдва Пресвятої Богородиці, ТЦ «ВАМ» та ТЦ «Інтерсіті». Проект, окрім лижної...PR - это жизнь

Визначено найкращих в Олешківському районі

Районна конкурсна комісія визначила переможцем Костогризівську сільську раду. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Ковельська боксерка привезла бронзу з "Балкан"(2)

ради.У змаганнях взяли участь 77 спортсменок з 21 країни. Поборовши представниць країни - господаря заходу, Угорщини та Бразилії вона посіла третє місце. Варто зазначити, що для Тетяни перемоги у подібних турнірах уже звична справа. Лише цьогоріч, як член збірної України,...Новини Ковель

Керівник McLaren: Наступного року будемо на подіумі

не було, нам потрібно показати кращі можливості, тому що лідери чемпіонату дуже швидкі, але ми сподіваємося на боротьбу за подіум.Якщо третє місце стане нашою конкретною метою, а в результаті ми станемо четвертими, то звичайно, ми будемо розчаровані. Чи здатні ми...Формула 1 - новости чемпионата

Анонс Гран Прі Мексики-2017 від "Ф-1 Аналітик"

свого завершення. Ми вже знаємо на 99%, що чемпіоном світу знову стане Льюїс Хемілтон, срібним призером буде Себастьян Феттель, а третє місце посяде Валттері Боттас. Для оформлення фактичної перемоги британцю потрібно здобути 11 очок у найближчих трьох гонках. І це...Формула 1 - новости чемпионата

«Волинь» U-9 перемогла на фестивалі футболу в Ковелі(2)

Третє місце на турнірі дісталося іншій луцькій команді Форвард. Новини Ковель

Купе Toyota GT86 визнали найбільш надійним авто у США (+ФОТО)

Новий рейтинг склало авторитетне американське видання Consumer Reports. Формула 1 - новости чемпионата

Польські хокеїсти "Тихи" побилися з українським "Донбасом": відео

В останньому поєдинку Континентального кубка гравці Донбасу побилися зі суперниками з польського клубу "Тихи". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Німецька "Ямайка": чому найбільша парламентська коаліція може розпастися

парламенті може спричинити тиск на Меркель з боку правих популістів, які різко критикують її політику щодо мігрантів. Цьогоріч вони отримали третє місце на виборах. Тому, в разі меншості зможуть, протистояти Меркель. Та нині лідери політсил оптимістично налаштовані на формування нової...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих