третє місце

Особистий залік.

Завдяки перемозі в Монако Себастьян Феттель збільшив свій відрив у чемпіонаті від Льюїса Хемілтона. Даніїл Квят - 4ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок конструкторів. Формула 1 - новости чемпионата

Підприємство із Кропивницького стало одним із кращих підприємств електротранспорту України

у першому кварталі 2017 року. За показниками своєї діяльності серед 21 підприємства міського електротранспорту України КП Електротранс міста Кропивницький вибороло третє місце в третій групі міст. Колектив підприємства на чолі із директором Олександром Луценком та головою профкому Мариною Крупенко нагороджений...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Олександрівському районі найсильніші шахісти

З дванадцяти команд шахістів найсильнішою виявилася команда з Олександрівського району, другими стали долинчани, на третьому місці спортсмени з Онуфріївки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Росія зазнала блискучої поразки від Канади у півфіналі ЧС з хокею

провів Шон Кутюр’є. Отже, у фіналі Канада зустрінеться із переможцем пари Фінляндія – Швеція, а на Росію чекає матч за третє місце. Чемпіонат світу з хокею-2017. Півфінал Канада – Росія 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) Голи: 0:1 – 32 Кузнєцов (Кучеров,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Вінниці змагаються на човнах-драконах.

Ще з самого ранку на південному Бузі відбулися відбіркові заїзди на 200 метрів. Їх переможцем стала вінницька команда. Друге і третє місце розділили Львів та Горішні Плавні, відповідно. «Мені дуже приємно, що у рідній Вінниці зібралися такі команди. Я дуже...Винница.info | Новости Винницы

У Ковельському пологовому будину - виставка-конкурс дитячих малюнків

Грицюк Давид, Попіка Софія, Троцюк Катерина; друге - Богданович Олександра, Годовицька Анастасія, Мальчук Юлія, Наумчик Наталія, Опольська Дарія. Нагороду за третє місце отримали - Гуска Софія, Литвинюк Уляна, Хвіщук Емілія, Швець Валерія.Решта учасників конкурсу також отримали від організаторів солодкі подарунки.Директор...Новини Ковель

Мода на експорт: чи може модна індустрія підняти економіку України

Ринок моди займає третє місце у світі за обсягами продажів після фінансового і нафтового. Україна експортує готових модних брендів на мільйони доларів, хоча можемо на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські школярі визначили володаря «Шкіряного м'яча - 2017»

Переможці та призери міських змагань нагороджені грамотами відділу молоді, фізичної культури та спорту. Новини Ковель

ФЦ «Ковель-Волинь» здобув дві важливі перемоги

Романчук зі своїми сімнадцятирічними вихованцями перемогли ровесників з Шахтар (Нововолинськ) 2:0. Два голи на рахунку Назара Дрегеля. Ковель-ВолиньU-17 посіли третє місце в турнірній таблиці і має у своєму активі 34 пункти.Ковель-Волинь U-15 під керівництвом Романа Лиса у принциповому поєдинку...Новини Ковель

Юні спортсмени з боксерського клубу «Ринг» привезли у Житомир медалі з міжнародного чемпіонату

боксером з Молдови та посів 1 місце. 13-річний Влад Баліцький поступився боксеру з Острога, а наступного дня у бою за третє місце здолав суперника з міста Новоград-Волинського Житомирської області. Житомирянин Гришенчук Андрій (10 років) поступився боксеру з Івано-Франківська. 4 "золота"...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Двигун Боттаса згорів просто під час гонки в Іспанії-2017 (ВІДЕО)

Пілот Mercedes Валттері Боттас не зміг завершити гонку в Іспанії через проблеми з мотором. Формула 1 - новости чемпионата

Випускайте Славу Вакарчука: як українці зреагували на провал O.Torvald

Український гурт O.Torvald, який представляв нашу країну на Євробаченні-2017 з композицією Time, посів третє місце з кінця. Невдалий виступ українців на Євробаченні активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Коментуючи виступ O.Torvald українці згадують попередніх представників України...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

iPhone 7 став найпопулярнішим смартфоном на початку 2017 року

За даними дослідницької фірми Strategy Analytics в першому кварталі 2017 року iPhone 7 - найпопулярніший смартфон. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Боксери з житомирського клубу «Ринг» привезли перемогу з турніру в Чернігові

кг, Обласна школа вищої спортивної майстерності). Назарій Ліщенко, провівши два поєдинки у півфіналі, припинив боротьбу, програвши супернику з Івано-Франківська, зайнявши третє місце і виконавши норматив кандидата в майстри спорту. Рустам Пашаєв у першому поєдинку одноголосним рішенням суддів здолав боксера з...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Як кияни Рівне перемоги позбавили [ВІДЕО]

який досі посідав другу сходинку у турнірній таблиці Першої ліги, знову втратив нехай і невелику, але перевагу й опустився на третє місце. Рівняни на останніх хвилинах випустили з рук заповітні 3 очки. Як столична "Оболонь - Бровар" стримала "Верес" -...ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"