третє місце

У селі Житомирської області відбувся ультрамарафон крижаним покривом річки Уж Ice Trail

серед жінок Ice Trail 50K отримала Шумер Марія, місто Херсон, з часом 4 години 55 хвилин 16 секунд. Друге та третє місце серед чоловіків на дистанції 50 км зайняли: Цирень Євгеній, місто Київ (3 години 53 хвилини 28 секунд) та...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

ЧС-2017 з біатлону.

В завершальний день чемпіонату світу з біатлону Україна ледь не зачепилася за медаль. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Севілья" - "Ейбар" - 2:0 (ВІДЕО)

"Севілья" продовжує вести боротьбу з "Атлетіко" за третє місце і пряму путівку до Ліги чемпіонів.Sportanalytic.com | спортивні новини

дівчата зуміли відстрілятися із чотирма додатковими патронами, а до золота їм не вистачило трохи більше шести секунд. Першою стала Німеччина, третє місце завоювали француженки.1. Німеччина (0 + 9) 1: 11: 16.62. Україна (0 + 4) +6.43. Франція (0 + 7)...Sportanalytic.com | спортивні новини

На Ковельський ветсанзавод не допускають екоінспекцію

як зійде сніг.Довідково. Волинську область визнали однією із найчистіших в Україні. Згідно з рейтингом, який уклало видання Фокус, Волинь посіла третє місце після Чернівецької та Закарпатської областей. Цікаво, що третину всіх викидів припадає на підприємство, розміщене в Ковелі. Йдеться про...Новини Ковель

У Кропивницькому визначилися найпідприємливіші старшокласники

технологій Віталій Паздрій. За результатами очного етапу турніру визначилися переможці, які представлятимуть Кропивницький на Всеукраїнському турнірі. В результаті напруженої боротьби, третє місце посіла Аліна Пахаєва з колегіуму. Срібло і золото дісталося учням ЗОШ №4 Валентину Болілому та Денису Котову, який...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Зимовий дрифт під Вінницею визначив переможців змагань.

це повідомляє сайт peregony.info За два тижні перебування в Україні Сергій придбав «ВАЗ», підготував його до зимового дрифту та зайняв третє місце у фіналі. Перше місце серед 34 пілотів зайняв Максим Міллер, його кваліфікація була найуспішніша. Фінал етапу був зірковий.Винница.info | Новости Винницы

Пікап Ford F-Series став найпопулярнішим авто 2016 року (+ФОТО)

Компанія JATO Dynamics опублікована підсумкові дані продажу автомобілів в 2016 році. Формула 1 - новости чемпионата

АПЛ. 25 тур.

В Англії відкрився новий тур Прем'єр-ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Дубль Алексіса Санчеса дозволив "Арсеналу" перемогти "Халл" і вийти на третє місце таблиці.Чемпіонат Англії25 тур"Арсенал" - "Халл Сіті" - 2:0Голи: Санчес, 34, 90+3Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Товариський матч.

"Гірники" завоювали третє місце на португальському турнірі Atlantic Cup, а Густаво Бланко-Лещук знову відзначився голом.Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. Легкі перемоги "Барселони" та "Атлетіко", осічка "Севільї" (ФОТО)

скористалася "Барселона", котра розгромила "Атлетік". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. А мадридський "Атлетіко" зумів трохи скоротити відстань від "Севільї" у боротьбі за третє місце, котре дає пряму путівку у груповий раунд Ліги чемпіонів.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера. "Барселона" - "Атлетік" - 3:0 (ВІДЕО)>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:...Sportanalytic.com | спортивні новини

Дорогі любителі футболу, пропонуємо переглянути трансляцію матчу за третє місце на товариському турнірі Atlantic Cup, котрий відбувається у Португалії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Суперником "гірників" буде угорський клуб "Дебрецен". Гра розпочнеться...Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Севілья" - "Вільярреал" - 0:0 (ВІДЕО)

"Севілья" остаточно зосередилася на боротьбі за третє місце. Sportanalytic.com | спортивні новини

Продажі нових комерційних автомобілів в січні виросли на 74%

Лідером місяця з продажу авто стала марка Renault, на друге місце посіли італійський Fiat та російський ГАЗ, а третє місце дісталося Ford.Информационное агентство УНИАН

КАН-2017.

фіналу камерунцям, до слова, принесли влучні постріли Мішеля Нгадеу-Нгаджуї та Крістіана Бассогога.Що ж стосується Гани, то вони тепер позмагаються за третє місце із Буркіна-Фасо.Кубок АфрикиПівфіналКамерун - Гана 2:0Голи: Нгадеу-Нгаджуї, 72; Бассогог, 90+3ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КАН-2017. Камерун - Гана 2:0 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic.com | спортивні новини