третє місце

У Житомирі нагородили переможців Всеукраїнського турніру з рукопашного бою серед військових

Артем Марченко зі свого боку каже, що перемогти йому допомагає впевненість у собі. Минулого року у цих змаганнях він зайняв третє місце, тому цьогоріч мав більше ентузіазму, аби надолужити втрачене. «Головне для кожного бійця — це його дух: якщо боєць...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Волейбольний "Хімік" усьоме поспіль виграв звання чемпіона України

Володарі другого і третього місця визначаться цими вихідними в Южному. Информационное агентство УНИАН

Найбезпечніші країни світу: експерти склали рейтинг

стала Фінляндія яка набрала 6,65 балів з 7 можливих. Друге місце посіли Об'єднані Арабські Емірати з показником в 6.60, а третє місце зайняла Ісландія – 6.57 балів. Україна з показником в 3,51 бали розмістилася на 127 сходинці рейтингу серед 136...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

АПЛ. "Вест Бромвіч" - "Ліверпуль" - 0:1 (ВІДЕО)

Мерсисайдці не без проблем повернулись на третє місце таблиці. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Особистий залік.

Перемога в Китаї дозволила Льюїсу Хемілтону зрівнятися за очками з Себастьяном Феттелем. Активна боротьба також йде за третє місце, де Макс Ферстаппен на два очка випереджає Валттері Боттаса і на три - Кімі Райкконена.1. Себастьян Феттель ("Феррарі") – 43...Формула 1 - новости чемпионата

Ковельська борчиня - третя у світовому рейтингу UWW

Гергель та Лілія Горішна, - повідомляє інформаційне агенство "Волинські новини".Ковельчанка Юлія Ткач у вазі 63 кілограми піднялася з пятого на третє місце завдяки перемозі на міжнародному турнірі в Києві. Зазначимо, що Ткач довгий час очолювала світовий рейтинг. Вперше вона стала...Новини Ковель

Ферстаппен виграв першу практику в Китаї, за ним - Масса і Стролл

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен показав найкращий результат під час першого тренування в Китаї. Друге та третє місце посіли напарники по Williams Феліпе Масса та Ленс Стролл.Варто відзначити, що фаворити взагалі не показали залікового часу, адже дощова сесія...Формула 1 - новости чемпионата

Житомирські десантники стали переможцями чемпіонату ВДВ з рукопашного бою

Олегович — інструктор з рукопашного бою десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади. Командні місця між військовими частинами розподілилися наступним чином: третє місце виборола 79-я окрема десантно-штурмова бригада, друге місце посіла команда 199-го навчального центру ВДВ, перше командне місце посіла 95-а...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирська область - на третьому місці в Україні за вартістю «борщового набору»

сайт управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації. «Згідно зведених Українським науково-дослідним інститутом продуктивності АПК оперативних даних, Житомирська область посідає третє місце в державі за мінімальною сукупною вартістю основних овочів «борщового набору» (по 1 кг картоплі, капусти білокачанної, моркви, буряка...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Турнір Максима Білого

Синельниково”. Так виглядає підсумковий, листковий бутерброд з переможця і призерів чергового, традиційного за ліком турніру пам*яті Максима Білого в якому третє місце посіла новомосковська команда “Твій рідний край”, на другому фінішувала збірна Синельниківського району, а на найвищу орбіту, після невдалої...9 канал (Днепропетровск)

Експерт: Навряд чи "Зоря" захоче виходити в Лігу чемпіонів

що луганській "Зорі" може бути просто невигідно посідати друге місце у чемпіонаті України. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Справа в тому, що третє місце в УПЛ практично гарантує груповий етап Ліги Європи, а це 2,6 млн євро доходу від УЄФА.Якщо ж "Зоря"...Sportanalytic.com | спортивні новини

Житомирська організація ФСТ «Україна» - на третьому місці в загальнодержавному рейтингу(3)

Житомирська обласна організація ФСТ «Україна» посіла ІІІ місце в рейтингу роботи обласних організацій зі спортивної майстерності. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Скільки у світі підроблених смартфонів: вражаюча цифра

Кожен п'ятий реалізований у світі смартфон є підробкою, а основним джерелом фальшивої техніки вважається Китай. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих