тенісний турнір

Підсумковий турнір.

Українська тенісистка і третя ракетка світу Еліна Світоліна дізналася своїх суперниць в групі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Три українки програли у першому колі на тенісному турнірі в китайському Тянцзіні

Леся Цуренко, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова не змогли подолати стартовий раунд змагань. Информационное агентство УНИАН

У світовому рейтингу найкращих тенісисток нова "королева"

Вперше на першому місці у рейтингу WTA опинилась румунська тенісистка Сімона Халеп. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Бондаренко здобула перемогу у престижному тенісному турнірі в Ташкенті(2)

Українська тенісистка Катерина Бондаренко переграла угорську спортсменку Тімею Бабоша у фінальному матчі престижного тенісного турніру серії WTA Tashkent Open в узбецькому Ташкенті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бондаренко виграла престижний тенісний турнір у Ташкенті(2)

Бондаренко виграла престижний тенісний турнір у Ташкенті

У фіналі українка у двох партіях обіграла угорку Бабош. Информационное агентство УНИАН

Українець Ілля Марченко виграв тенісний турнір серії Challenger в Ізмірі(2)

Українець Ілля Марченко виграв тенісний турнір серії Challenger в Ізмірі

В цілому це шоста перемога Марченка в челленджерах за кар'єру. Информационное агентство УНИАН

Українка Ястремська програла у фіналі тенісного турніру в Санкт-Петербурзі(2)

Українка Ястремська програла у фіналі тенісного турніру в Санкт-Петербурзі

Наша спортсменка поступилася у вирішальному матчі швейцарці Бенчич. Информационное агентство УНИАН

Українка Ястремська вийшла у фінал тенісного турніру ITF в російському Санкт-Петербурзі(2)

Ще одна представниця нашої країни - Ангеліна Калініна - свій півфінал програла. Информационное агентство УНИАН

Українка блискуче обіграла "зіркову" росіянку у фіналі тенісного турніру в Китаї(2)

У фінальному матчі проти росіянки українська тенісистка Катерина Козлова стала переможницею турніру серії WTA 125K. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих