суперниця

Підсумковий турнір WTA.

А Венус Вільямс програла перший сет Каролін Гарсія, але потім зуміла зібратися і таки перемогла суперницю. Sportanalytic.com | спортивні новини

Сьогодні українка Еліна Світоліна проведе останній матч на Підсумкову турнірі WTA у Сингапурі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Марго Роббі стала фігуристкою Тонею Хардінг у фільмі "Я, Тоня": чуттєвий тизер

Історія про скандальну фігуристку Тоню Хардінг з'явиться в кінотеатрах вже 8 грудня 2017 року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Коментар: Новий тандем Путіна й Собчак

Кремль знайшов собі суперницю під силу. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

WTA Москва.

Українська тенісистка Леся Цуренко вдало стартувала на Кубку Кремля. Sportanalytic.com | спортивні новини

Визначилися всі можливі суперниці Світоліної на Підсумковому турнірі WTA

Француженка Каролін Гарсія стала останньою учасницею топ-вісімки. Информационное агентство УНИАН

WTA Пекін.

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує вдалі виступи на турнірі в Китаї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна тріумфувала над росіянкою і здобула 180-ту перемогу в кар'єрі

Але після цього вже до кінця партії українка не віддала суперниці жодного гейму. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Пекін.

Українка Еліна Світоліна перемогла свою суперницю в другому раунді турніру в китайському Пекіні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Бондаренко здобула перемогу у престижному тенісному турнірі в Ташкенті(2)

Українська тенісистка Катерина Бондаренко переграла угорську спортсменку Тімею Бабоша у фінальному матчі престижного тенісного турніру серії WTA Tashkent Open в узбецькому Ташкенті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Ухань. Цуренко вийшла на першу ”ракетку” світу(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Сеул. Завацька гідно зіграла проти сильної суперниці(2)

17-річна українська тенісистка Катарина Завацька провела хороший матч у першому раунді турніру в Японії. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Токіо. Бондаренко продовжує штампувати перемоги(2)

Українська тенісистка Катерина Бондаренко вийшла до фінального раунду кваліфікації на турнірі в Японії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка блискуче обіграла "зіркову" росіянку у фіналі тенісного турніру в Китаї(2)

У фінальному матчі проти росіянки українська тенісистка Катерина Козлова стала переможницею турніру серії WTA 125K. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

US Open. Еліна Світоліна - Євгенія Родіна. ОНЛАЙН(2)

US Open. Світоліна розпочала з важкої перемоги(2)

Українська тенісистка Еліна Світоліна непросто подолала перше коло Відкритого чемпіонату США. Sportanalytic.com | спортивні новини