суперники

У Кропивницькому відбулись змагання з самбо та рукопашного бою серед силових структур

За сумою набраних балів у індивідуальних виступах наша команді посіла друге місце, поступившись поліцейським. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Вольфф: Ніхто не знає, де ми будемо у гонці в Австралії

Керівник Mercedes Тото Вольфф каже, що не можна спрогнозувати результати першої гонки сезону. Формула 1 - новости чемпионата

Вольфф: Mercedes боїться всіх суперників

Ребров назвав проблеми "Динамо"

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Срна вже думає про Лігу чемпіонів

Капітан "Шахтаря" Даріо Срна розповів про очікування від матчу з "Сельтою". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Зазначимо, що обидва фаворити грали удома через нижчий посів жеребу. Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. Інтрига від Клоппа, осічка "Челсі" (ФОТО)

В 25-му турі чемпіонату Англії "Ліверпуль" перервав свою безвиграшну серію, здолавши "Тоттенхем". Sportanalytic.com | спортивні новини

«Зірка» U-19 розійшлася миром із земляками з «Олімпіка»

удар із 17-ти метрів зреагував голкіпер Олімпіка, а повторне добивання з-за меж штрафного прийшлося вище цілі. Таким чином, на перерву суперники пішли за мінімальної переваги Олімпіка. Другий тайм почався з небезпечного моменту біля воріт Зірки, коли форвард суперників, після передачі...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Визначилися потенційні суперники збірної України у плей-офф Світової групи Кубка Федерації

Наша команда зіграє з однією з команд-невдах першого раунду вісімки найсильніших команд світу. Информационное агентство УНИАН

Як іспанські фани підтримують Зозулю (ВІДЕО)

Українець Роман Зозуля ще довго буде згадуватись "Райо Вальєкано". Sportanalytic.com | спортивні новини

Фонсека: Знаю, як пройти "Сельту"

Кубок Федерації.

У Харкові почалась матчева зустріч Кубка Федерації між Україною та Австралією. Sportanalytic.com | спортивні новини

Товариський матч.

товариський матч "Динамо" на других зборах. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Протистоятиме "біло-синім" "Шаньдун Лунень" з Китаю. Початок - о 18:00.Знімати зустріч суперники заборонили, але є можливість прочитати текстову трансляцію за наступним посиланням.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини