суперліги

Кубок області 1/16

Минулих вихідних, за виключенням двох, визначилися учасники однієї шістнадцятої розіграшу Кубка області з футболу. 9 канал (Днепропетровск)

Оприлюднена символічна збірна української баскетбольної Суперліги

У п'ятірку кращих гравців сезону увійшли три представники "Будівельника" і по одному з "Дніпра" й "Хіміка". Информационное агентство УНИАН

БК Дніпро БК Черкаські мавпи ( 92:75 )

«Бронзові медалі Суперліги-завершальний акорд яскравого, переможного сезону". 9 канал (Днепропетровск)

Суперліга. Фінал.

До вашої уваги кращі моменти третьої гри фінальної серії Суперліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

За крок від десятого титулу: "Будівельник" феєрично здобув чергову перемогу

Баскетбольна команда "Будівельник" виграла на виїзді у "Хіміком" та повела у фінальній серії баскетбольної суперліги. Вже у першій чверті кияни відірвалися на 11 очок і втримали цю перевагу до великої перерви. Особливо проявив себе Стефенс...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Баскетбольний "Будівельник" здолав на виїзді "Хімік" і впритул наблизився до золота Суперліги

Столичні баскетболісти здобули надважливу перемогу у Южному, повівши у серії до трьох перемог з рахунокм 2:1. Информационное агентство УНИАН

"Хімік" виграв у "Будівельника" перший матч фіналу баскетбольної Суперліги

Команда з Южного програвала протягом всієї гри, але в кінцівці переграла суперника - 67:66. Информационное агентство УНИАН

Столичний "Будівельник" вийшов у фінал баскетбольної Суперліги, обігравши "Черкаські мавпи"

Команда з Черкас зробила ривок у четвертій чверті, але цього виявилося замало для перемоги Информационное агентство УНИАН

Завдяки підтримці Dzidzio матчі фінальної серії волейбольної Суперліги зібрали у Львові ажіотаж

У протистоянні волейбольних клубів "Барком-Кажани" і "Локомотив" поки що нічия - 1:1. Информационное агентство УНИАН