срібний призер

Ковельські веслувальники підтвердили свою майстерність у Дніпрі(2)

срібло на дистанції 500 м. (С-4) та бронза на дистанції 1000 м. (С-2). Яцюк Микола в складі каное-четвірки (500 м.) срібний призер.Повний набір нагород виборов Троцюк Володимир. В його активі: золото на дистанції 500 м. (С-4), срібло в каное-двійці (200...Новини Ковель

Ковельчани відстоювали честь Волині на чемпіонаті України з веслування на "Драконах"(2)

Варто наголосити, що основний склад колективу Західний вітер - ковельчани. Новини Ковель

У Ковелі змагались 630 юних веслувальників(4)

500 м. та С-2 на 1000 м.) та виборов третє місце чемпіонату на дистанції 500 м. в каное-одиночці.Перевознюк Едуард двічі срібний призер (С-2 на 1000 м. та С-2 на 3000 м.) та переможець на дистанції 500 м. в каное-четвірці.Гузь Андрій...Новини Ковель

Європейський клуб відкинув кандидатуру Реброва(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

У Кропивницькому відсвяткували Олімпійський день (2)

У Кропивницькому відсвяткували Олімпійський день

Саме сьогодні спортивна громадськість Кіровоградщини разом з українською та міжнародною спільнотою відзначила Олімпійський день. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ковельські каноїсти вдало виступили у Дніпрі(2)

І місце, С-4 на 1000 м. та ІІ місце в С-4 на дистанції 500 м.Ковельчанин СЕМЕНЮК Сергій в складі збірної каное-четвірки став срібним призером на дистанції 200 метрів та двічі бронзовим призером чемпіонату на 500 та 1000 метрів. Новини Ковель

Берінчик знищив екс-чемпіона світу (+ВІДЕО)(2)

Срібний призер Лондона Денис Берінчик (6-0, 3 КО) починає виправдовувати аванси. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чотири нокдауни: український боксер блискуче переміг екс-чемпіона світу(2)

Зустріч срібного призера Олімпійських Ігор у Лондоні Дениса Берінчика (6-0, 3 КО) та екс-чемпіона світу WBA у легкій вазі Лоренцо Парра (32-10-2, 19 КО) відбулась в угорському Будакалаші. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Срібний призер Олімпійських ігор-2016 програв фінал чемпіонату України з греко-римської боротьби в Житомирі(2)

Один із найвідоміших українських борців греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон світу та Європи Жан Беленюк не зміг завоювати титул чемпіона України в Житомирі та здобути...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельські веслувальники достойно виступили у Дніпрі(2)

Борсук Павло (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату. Новини Ковель

Українка стала срібною призеркою Олімпіади в Пекіні(2)

Українка Олена Антонова офіційно визнана срібним призером Олімпіади-2008 у метанні диска. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська легкоатлетка Антонова визнана срібним призером Олімпійських ігор-2008(2)

Спортсменка, яка завоювала на Іграх в Пекині бронзу, піднялася на сходинку вище через допінг-скандал з суперницею з Куби. Информационное агентство УНИАН

Дуети українських веслувальників здобули "золото" у престижному змаганні(2)

Тандем байдарочників Ігор Трунов та Іван Семикін були найшвидші на дистанції 500 метрів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Нова грація – відомий борець насмішив фото у балетній пачці(2)

Борець греко-римської боротьби, срібний призер Олімпійських ігор у Бразилії Жан Беленюк потішив своїх підписників у Instagram кумедним фото.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець Жан Беленюк не візьме участі в чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби(2)

Срібний призер Олімпійських ігор не включений до складу збірної України на першість континенту. Информационное агентство УНИАН

ФК «Полісся» (Житомир) – «Таврія-Скіф» (Запорізька обл.). Пряма трансляція матчу(2)

Підопічні Ігоря Левицького прийматимуть «Таврію-Скіф» із Запорізької області. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Пробіжка з олімпійцями в Херсоні(2)

Пробіжка з олімпійцями в Херсоні

розминка, мініфутбол, волейбол та стрітбол. А займатись спортом херсонці будуть разом із іменитими херсонськими спортсменами. А саме: Микола Комаров - срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі (1988 р.), чемпіон світу, заслужений майстер спорту з академічного веслування. Павло Гуровський - срібний...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Ковельські футболісти - срібні призери Чемпіонату Волині(2)

Досвідчені футболісти показали вболівальникам чудову індивідуальну майстерність, чоловічий характер та високу організацію командних дій. Новини Ковель