срібний призер

Українець потрапив до списку найкращих борців світу

Чемпіон світу і Європи, срібний призер Олімпійських ігор-2016 борець греко-римського стилю Жан Беленюк потрапив до еліти світового рейтингу у вазі до 85 кг. Про це повідомляє...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тернополяни переможці міжнародних змагань в Братиславі

Щира подяка Володимиру Гонтарю за те що надав транспорт та повіз спортсменів на ці престижні міжнародні змагання. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

VIP Тернопіль в Рівному

Вже сьогодні, 29 січня о 17.00 до Рівного завітає одна з найгумористичних команд України, неоднаразові переможці "Розсміши коміка"", півфіналісти першого та срібні призери другого сезонів Ліги Сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому "Країна...ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

На Рівненщині відбулися перші спортивно-масові заходи

соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, що в селі Олександрія Рівненського району, завітав майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, срібний призер ХV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Олександр Назаренко.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ф'юрі виклав власні думки про бій Кличко - Джошуа

Британський супертяж Тайсон Ф'юрі сумнівається, що Володимир Кличко зможе у квітні побити Ентоні Джошуа. Sportanalytic.com | спортивні новини

Зашкварні декларації та трилітровий Чаус: 12 найвеселіших ляпів року(2)

зайшов за колону і зробив там щось. Опісля поведінку нардепа важко назвати нормальною. Зрештою, дивіться самі. Золото для Беленюка Олімпійський срібний призер Жан Беленюк, який так і не зміг вибороти золоту медаль на іграх у Бразилії, пішов і купив її...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельська боксерка Тетяна Коб отримала міжнародну премію «Золотий мангуст»(2)

цьому році серед нагороджених і наш каноїст Юрій Чебан (дворазовий Олімпійський чемпіон 2012 і 2016 років), вірменський важкоатлет Гор Мінасян (срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, призер чемпіонатів світу і Європи), українська стрибунка у воду Анна Красношлик (срібний призер юнацьких...Новини Ковель

Футбольний центр «Ковель – Волинь» успішно завершив сезон. Відео(2)

сили та дійшли до фіналу чотирьох, де в підсумку посіли третє місце.Команда футболістів 1999 року народження (тренер Юрій Романчук) - срібний призер дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (вища ліга). Весь чемпіонат грали проти команд, в яких гравці на 1-2 роки старші.Новини Ковель

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став срібним призером чемпіонату Європи(2)

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став срібним призером чемпіонату Європи

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став срібним призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO, який 21-26 листопада 2016 року відбувся у місті Лутраки (Греція). Далі тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Юні ковельські фізики – срібні призери обласного турніру(2)

На базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХХІІІ обласний турнір юних фізиків. Новини Ковель

Українець Анікєєв став срібним призером Чемпіонату Європи з шашок-100 в супер-бліці(2)

У Туреччині завершився Чемпіонат Європи з міжнародних шашок серед чоловіків і жінок. Информационное агентство УНИАН