срібна медаль

Фехтувальник Богдан Нікішин повернувся зі срібною медаллю з першого етапу Кубка світу, який проходив у швейцарському Берні

Загалом українська чоловіча збірна завоювала три нагороди, повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА 9 канал (Днепропетровск)

Українські військовослужбовці на навчаннях "Ex Cambrian Patrol" у Британії завоювали срібні медалі

У навчаннях цього року взяли участь понад 1000 британських солдатів і 28 армій. Информационное агентство УНИАН

Українська легкоатлетка стала "Зіркою, що сходить" у Європі

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, українка Юлія Левченко стала переможницею у номінації "Зірка, що сходить". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Carlsberg Ukraine одержала 21 нагороду на Міжнародному конкурсі пива - пресс-релиз на pr.adcontext.net(2)

Щорічно асоціація «Укрпиво» підсумовує результати діяльності пиво-безалкогольної галузі. PR - это жизнь

Легкоатлетка Левченко визнана найкращою спортсменкою серпня в Україні(2)

Легкоатлетка Левченко визнана найкращою спортсменкою серпня в Україні

На чемпіонаті світу в Лондоні Юлія здобула срібну медаль. Информационное агентство УНИАН

Хижняк пробився до фіналу чемпіонату світу з боксу (+ВІДЕО)(2)

Український боксер Олександр Хижняк боксуватиме за звання чемпіона світу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські веслувальники вдало виступили на чемпіонаті України(2)

Семенюк Сергій в каное-двійці на 1000 метровій дистанції виборов срібну медаль. Новини Ковель

Українці блискуче виступили у перший день змагань в Тайвані(2)

Українці завоювали чотири нагороди у перший медальний день всесвітньої Універсіади. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські борчині посіли у Львові призові місця

Вдало виступили на змаганнях ковельчанки - вихованки ДЮСШ управління освіти Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва. Новини Ковель

Житомирські спортсмени вибороли першість на чемпіонаті Київської області з пауерліфтингу

Депутат Житомирської обласної ради Микола Григорович завоював золото і срібну медаль, підтвердивши норматив на звання майстра спорту. Информационное агентство УНИАН

Українці тріумфували на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Змагаючись на рингу в розділі "кікбоксинг К-1", І. Брехов також став чемпіоном світу у вазі 91 кг. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

26 травня для житомирських школярів пролунає останній дзвінок(2)

26 травня для житомирських школярів пролунає останній дзвінок

Свято останнього дзвоника у житомирських школах відбудеться о 9:00 у п'ятницю, 26 травня. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ярмоленко не взяв срібну медаль Кубка (ВІДЕО)(2)

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко був дуже розчарований після поразки "Шахтарю" у фіналі Кубка України. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець обіграв трьох російських спортсменів у шашки та став чемпіоном світу(2)

Як повідомляє Федерація шашок України, міжнародний гросмейстер з Дніпра Артем Іванов завоював звання чемпіона світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельчани поступились у фіналі чемпіонату дворового футболу(2)