срібна медаль

Ковельські борчині посіли у Львові призові місця

Вдало виступили на змаганнях ковельчанки - вихованки ДЮСШ управління освіти Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва. Новини Ковель

Житомирські спортсмени вибороли першість на чемпіонаті Київської області з пауерліфтингу

Депутат Житомирської обласної ради Микола Григорович завоював золото і срібну медаль, підтвердивши норматив на звання майстра спорту. Информационное агентство УНИАН

Українці тріумфували на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Змагаючись на рингу в розділі "кікбоксинг К-1", І. Брехов також став чемпіоном світу у вазі 91 кг. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

26 травня для житомирських школярів пролунає останній дзвінок(2)

26 травня для житомирських школярів пролунає останній дзвінок

Свято останнього дзвоника у житомирських школах відбудеться о 9:00 у п'ятницю, 26 травня. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ярмоленко не взяв срібну медаль Кубка (ВІДЕО)(2)

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко був дуже розчарований після поразки "Шахтарю" у фіналі Кубка України. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець обіграв трьох російських спортсменів у шашки та став чемпіоном світу(2)

Як повідомляє Федерація шашок України, міжнародний гросмейстер з Дніпра Артем Іванов завоював звання чемпіона світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельчани поступились у фіналі чемпіонату дворового футболу(2)

У двобої зустрічалися два луцьких колективи ВелМакс та Сахарадо. Новини Ковель

Ковельська спортсменка виборола "бронзу" на Чемпіонаті Європи(2)

Вчора в сербському місті Новий Сад стартував чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. Новини Ковель

Як українські школярі-винахідники підкорили Європу своїми розробками(2)

На конференції молодих дослідників у Німеччині наші винахідники здобули 9 медалей. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка здобула срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики(2)

Українка Анастасія Лисенко у ваговій категорії понад 90 кілограм здобула 3 срібні нагороди. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець обійшов росіянина у боротьбі за титул чемпіона Європи(2)

Важкоатлет Олександр Пєлєшенко виборов першу золоту медаль для збірної України у хорватському Спліті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Медальєр Дмитро Піркл подарував Дніпропетровському історичному музею срібну медаль власного авторства (ВІДЕО)(2)

Але витвори варті увагі не через коштовності - на них зображені унікальні старовинні хрести 9 канал (Днепропетровск)

В українського спортсмена забрали олімпійську медаль(2)

Окрім українця, медалі також забрали у росіянки Світлани Царукаєвої та узбека Артура Таймазова. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська дзюдоїстка здобула медаль на престижних змаганнях(2)

Українська дзюдоїстка Марина Черняк завоювала срібну медаль міжнародних змагань Tbilisi Grand Prix 2017. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські каратисти - призери Чемпіонату України(6)

У Луцьку відбувся 12-й чемпіонат України з карате серед юнаків та юніорів. Новини Ковель

Херсонські боксери завоювали 4 медалі(2)

Херсонські боксери завоювали 4 медалі

У півфінальному бою херсонський спортсмен поступився одноголосним рішенням суддів місцевому боксеру Євгену Ленковському і отримав бронзову медаль змагань. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал