срібна медаль

Ярмоленко не взяв срібну медаль Кубка (ВІДЕО)

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко був дуже розчарований після поразки "Шахтарю" у фіналі Кубка України. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельчани поступились у фіналі чемпіонату дворового футболу

У двобої зустрічалися два луцьких колективи ВелМакс та Сахарадо. Новини Ковель

Ковельська спортсменка виборола "бронзу" на Чемпіонаті Європи

Вчора в сербському місті Новий Сад стартував чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. Новини Ковель

Як українські школярі-винахідники підкорили Європу своїми розробками

На конференції молодих дослідників у Німеччині наші винахідники здобули 9 медалей. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка здобула срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Українка Анастасія Лисенко у ваговій категорії понад 90 кілограм здобула 3 срібні нагороди. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець обійшов росіянина у боротьбі за титул чемпіона Європи

Важкоатлет Олександр Пєлєшенко виборов першу золоту медаль для збірної України у хорватському Спліті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Медальєр Дмитро Піркл подарував Дніпропетровському історичному музею срібну медаль власного авторства (ВІДЕО)

Але витвори варті увагі не через коштовності - на них зображені унікальні старовинні хрести 9 канал (Днепропетровск)

В українського спортсмена забрали олімпійську медаль

Окрім українця, медалі також забрали у росіянки Світлани Царукаєвої та узбека Артура Таймазова. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська дзюдоїстка здобула медаль на престижних змаганнях

Українська дзюдоїстка Марина Черняк завоювала срібну медаль міжнародних змагань Tbilisi Grand Prix 2017. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські каратисти - призери Чемпіонату України(6)

У Луцьку відбувся 12-й чемпіонат України з карате серед юнаків та юніорів. Новини Ковель

Херсонські боксери завоювали 4 медалі(2)

Херсонські боксери завоювали 4 медалі

У півфінальному бою херсонський спортсмен поступився одноголосним рішенням суддів місцевому боксеру Євгену Ленковському і отримав бронзову медаль змагань. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Відомі результати "Кубку Херсонщини"(2)

Відомі результати "Кубку Херсонщини"

Вітаємо з перемогою спортсменів-туристів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва! Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Вінницькі футболістки здобули «срібло» на чемпіонаті України(2)

Вінницькі футболістки здобули «срібло» на чемпіонаті України

Вінниця.info, фото - Відділення Нaціонaльного олімпійського комітету у Вінницькій облaсті. Винница.info | Новости Винницы

Українка здобула "срібло" на престижному турнірі(2)

Українська шпажистка Інна Бровко завоювала срібну медаль юніорського чемпіонату Європи з фехтування. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лижник встановив неймовірний рекорд(2)

Через чотири роки в Сочі австрієць отримав срібну медаль в слаломі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих