срібна медаль

Українець обійшов росіянина у боротьбі за титул чемпіона Європи

Важкоатлет Олександр Пєлєшенко виборов першу золоту медаль для збірної України у хорватському Спліті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В українського спортсмена забрали олімпійську медаль

Окрім українця, медалі також забрали у росіянки Світлани Царукаєвої та узбека Артура Таймазова. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельські каратисти - призери Чемпіонату України(3)

У Луцьку відбувся 12-й чемпіонат України з карате серед юнаків та юніорів. Новини Ковель

Херсонські боксери завоювали 4 медалі

У півфінальному бою херсонський спортсмен поступився одноголосним рішенням суддів місцевому боксеру Євгену Ленковському і отримав бронзову медаль змагань. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Відомі результати "Кубку Херсонщини"

Вітаємо з перемогою спортсменів-туристів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва! Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Вінницькі футболістки здобули «срібло» на чемпіонаті України

Вінниця.info, фото - Відділення Нaціонaльного олімпійського комітету у Вінницькій облaсті. Винница.info | Новости Винницы

Українка здобула "срібло" на престижному турнірі

Українська шпажистка Інна Бровко завоювала срібну медаль юніорського чемпіонату Європи з фехтування. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лижник встановив неймовірний рекорд

Через чотири роки в Сочі австрієць отримав срібну медаль в слаломі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Біатлоністка встановила неймовірний рекорд на чемпіонаті світу(2)

Німкеня Лаура Дальмаєр завоювала на чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільціне одразу п'ять золотих медалей. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кікбоксери із Кропивницького успішно виступили у Черкасах(2)

Кікбоксери із Кропивницького успішно виступили у Черкасах

Команду Кропивницького представляли спортсмени КДЮСШ № 3 міської ради. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Французький біатлоніст відкрито проігнорував росіян під час нагородження(2)

Під час церемонії нагородження росіяни демонстративно відмовилися тиснути руку французові. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська біатлоністка блискуче здобула "срібло" на престижних змаганнях(2)

Дев'яту медаль для нашої збірної на зимовій універсіаді в Казахстані у мас-старті здобула біатлоністка Яна Бондар. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Відкрите тренування кращого спортсмена з легкої атлетики(2)

Відкрите тренування кращого спортсмена з легкої атлетики

У 2016 році це - 27 переможців та призерів, які здобули 47 медалей Чемпіонатів України з різних вікових груп, це срібна медаль чемпіонату світу серед юніорів Гліба Піскунова, це олімпійці: Ірина Новожилова (метання молоту, та Андрій Проценко (стрибки у висоту...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал