Український наставник Сергій Ребров не планує довго залишатися без роботи. Sportanalytic.com | спортивні новини

У жовтні 2017 року держава конфіскувала майно футбольного клубу "Металіст" у бізнесмена Сергія Курченка, який втік у Росію. Информационное агентство УНИАН

Якщо говорити по правді, то заява пана Геллера не витримує жодної критики. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Києві пройде відкритий Кубок Мацушими по Карате Кіокушинкайкан(2)

Тренує українську збірну Шихан, Сергій Лук'янчиков, президент Української Асоціації Карате Кіокушинкайкан. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Кропивницькому відкрили експозицію «Майстер дитячих ілюстрацій»(2)

У Кропивницькому відкрили експозицію «Майстер дитячих ілюстрацій»

Широко була презентована на цій виставці творчість Амінадава Каневського. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Параліміпада-2018: усі медалі України(2)

Золоту медаль 16 березня здобув Віталій Лук'яненко у чоловічій гонці на 15 км (з порушенням зору). Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Паралімпіада-2018: українці завоювали ще три медалі(2)

момент француз Чалесон все ж фінішував третім. Для Лук'яненка це вже друге "золото" у Пхьончхані, а для Казика – друга срібна медаль. Українці святкують перемогу на сьомий день Параліміпади-2018 (фото: gettyimeges) Таким чином у скарбничці України вже 19 медалей: 6...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Головні новини 13 березня: звільнення Тіллерсона та перемоги українців на Паралімпіаді(2)

Звільнення Тіллерсона Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив Рекса Тіллерсона з посади держсекретаря США. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ігор Рептюх на Паралімпіаді-2018 приносить збірній України срібну нагороду(2)

До золотої медалі Тараса Радя та бронзової нагороди Людмили Ляшенко Ігор Рептюх додав срібну медаль. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Біатлон: українка Журавок виграла срібло на етапі Кубка IBU у Росії(2)

Українка Юлія Журавок здобула срібну медаль, поступившись росіянці Услугіній 27,5 секундами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Уродженка України Оксана Мастерс здобула срібну медаль Паралімпіади-2018(2)

У змаганнях серед жінок тріумфувала американка Кендалл Гретч, яка показала результат у 21 хвилину та 52,00 секунди. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Як Україна тріумфувала на зимових Паралімпіадах: неймовірна історія успіху(2)

Цікаві факти про Паралімпійську збірну України Чим запам'яталася Україна на Паралімпіадах: інфографіка Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український дзюдоїст Хомула здобув срібну медаль на Відкритому Континентальному кубку у Празі(2)

У ваговій категорії до 73 кілограмів сумчанин у фіналі поступився італійцю. Информационное агентство УНИАН

Ковельчани завоювали медалі на Кубку світу з пауерліфтингу в Дубаї(2)

Вдало стартувала українська паралімпійська команда, в складі якої вперше виступили ковельчани, представники Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів Ксенія Токар (учениця ЗОШ № 8) і Денис Остапук (студент промислово-економічного коледжу) - повідомяє Громадська організація Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту...Новини Ковель