срібна медаль

Голови місцевих рад Житомирської області достойно виступили на перших всеукраїнських змаганнях

За результатами нелегкої боротьби команда Житомирщини виборола почесне друге місце, поступившись золотом господарям змагань. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українського стрільця удостоїли почесного звання

Стрільця Миколу Мільчева удостоїли звання "Найкращий спортсмен України у жовтні". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Грачов: "Зоря" не рівня "Динамо"

Боротьбу за золото вестимуть "Шахтар" і "Динамо". Sportanalytic.com | спортивні новини

Українську спортсменку позбавили срібної медалі Олімпіади(2)

Українська важкоатлетка Ольга Коробка позбавлено срібної медалі на Олімпійських іграх у Пекіні в 2008 році. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська штангістка Коробка позбавлена срібної медалі Олімпіади-2008 через допінг(2)

Нашу спортсменку зловили на вживанні забороненої речовини туринабол. Информационное агентство УНИАН

Рівненські дзюдоїсти стали призерами чемпіонату України(2)

В Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ще один російський спортсмен залишився без олімпійської медалі(2)

Міжнародний олімпійський комітет забрав у російського важкоатлета Апті Аухадова срібну медаль Олімпійських ігор 2012 року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська жіноча збірна зі "стріт-болу" є другою в світі(2)

Але українська делегація привезла ще одну медаль найвищого ґатунку з Гуаньджоу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Зевіна виграла три медалі на етапі Кубку світу з плавання в Катарі(2)

Українка Зевіна виграла три медалі на етапі Кубку світу з плавання в Катарі

На рахунку 22-річної киянки одна золота та дві срібні медалі. Информационное агентство УНИАН

Відомого російського борця вбили в Іраку(2)

Російський борець (виходець з Дагестану) вільного стилю Чамсулвара Чамсулвараєв загинув в Іраку. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому завершився шаховий турнір(2)

У Кропивницькому завершився шаховий турнір

Серед ветеранів золоту нагороду виборов Володимир Кеванашвілі. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ковельчанка Коб здобула чергову перемогу. Відео(2)

У фіналах першою на ринг серед волинянок вийшла заслужений майстер спорту Тетяна Коб. Новини Ковель

У Кропивницькому на День міста відбудеться чемпіонський тур бейсболістів(2)

У Кропивницькому на День міста відбудеться чемпіонський тур бейсболістів

Докладнішу інформацію можна отримати на сторінці KG Baseball & Softball in Kropyvnytsky City в мережі Facebook Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Україна завоювала "золото" і "бронзу" Паралімпіади(2)

Олексій Денисюк виборов "бронзу" Паралімпіади у змішаній стрільбі з пістолета P4 в класі SH1. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахи. Українці взяли срібло і бронзу Олімпіади(2)

Збірна України вдало виступила на Всесвітній шаховій олімпіаді в Баку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Двоє скелелазів з Кропивницького входять до трійки найсильніших у Європі(2)

Двоє скелелазів з Кропивницького входять до трійки найсильніших у Європі

Ярослав Ткач завоював срібну медаль, а Єгор Шаповалов став бронзовим призером. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Росії забрали ще дві олімпійські медалі(2)

Без бронзової медалі Пекіну залишився легкоатлет Денис Алексєєв. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахова Олімпіада: Україна виборола "срібло"(2)

Єдиної поразки на Олімпіаді наші шахісти зазнали від чемпіонів - команди США. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих