срібло

Студент з Житомира здобув срібло на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник, у складі збірної України, здобув ІІ місце на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Студент з Житомира здобув срібло на чемпіонаті України з бодібілдингу

У Києві 11 листопада відбувся 27-й відкритий Чемпіонат НАББА/ВФФ України з бодібілдингу, фітнесу та дитячого фітнесу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельський кікбоксер виборов "срібло" чемпіонату світу(2)

Наш земляк підтвердив високою майстерністю свої титули і виконав норматив заслуженого майстра спорту України. Новини Ковель

Рівненські тхеквондисти з Чемпіонату України привезли срібло та бронзу

У Харкові відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та клубів з тхеквондо ВТФ де змагалося більше 800 спортсменів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Українець Винокуров завоював срібло етапу Кубка світу з велотреку, Старікова взяла бронзу

В дисципліні кейрін Андрій Винокуров поступився першим місцем лише на останніх метрах дистанції. Информационное агентство УНИАН

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Африки з триатлону

Олімпійську дистанцію (1500 метрів плавання, 40 км велосипеда, 10 км бігу) наша спортсменка подолала за 2 години 3 хвилини 41 секунду. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирянка здобула срібло на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби

Житомирська спортсменка Олена Шевчук здобула ІІ місце серед жінок на міжнародному змаганні зі спортивної ходьби «Кубок Карпат», який відбувся 29 жовтня в Ужгороді. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українські шпажисти здобули три медалі етапу Кубка світу з фехтування в Берні

На рахунку Богдана Нікішина - срібло, у Ігоря Рейзліна і Володимира Станкевича - по бронзі.Информационное агентство УНИАН

Махінації на родовищах золота: ГПУ І СБУ провели обшуки

Обшуки проводили, щоб знайти докази протиправного заволодіння майном ТОВ "Закарпатполіметали". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Випуск новин за 14:00: Стан потерпілих у ДТП в Харкові.

справив нужду просто у камін. Також у випуску: Народні депутати в жовтні встановили антирекорд за кількістю прогулів. Українські військові вибороли срібло на міжнародних змаганнях "Cambrian Patrol" у Британії. Протитанковий гранатомет, дві гранати та понад 400 набоїв виявили поліцейські у жителя...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Випуск новин за 12:00: Українці завоювали срібло.

У випуску новин за 23 жовтня станом на 12:00 – українські військові вибороли срібло на міжнародних змаганнях "Cambrian Patrol" у Британії. Сьогодні оберуть запобіжний захід для викрадачки немовляти в Києві. Також у випуску: У...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українські бійці показали свої вміння на міжнародних змаганнях у Британії

Українські військові вибороли срібло на міжнародних змаганнях "Cambrian Patrol" у Британії.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирянин виграв срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО

З 12 по 15 жовтня 2017 року у місті Дніпрі відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед дорослих у розділах К-1 та фул-контакт. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

ЧС з гімнастики: Верняєв тріумфував над росіянином, Радівілову забракло трохи до "золота"

Фінальний залік змагань у вправах на паралельних брусах на ЧС-2017 Крім того, цього дня також "срібло" здобув і Ігор Радівілов в опорному стрибку.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих