срібло

У Кропивницькому відзначили кращих спортсменів області

проводяться в обласному центрі другий рік поспіль. За підсумками усіх видів змагань бронзовими призерами олімпіади стала команда з Маловисківського району, срібло здобула команда з Бобринецької ОТГ. Перемогу в змаганнях здобули спортсмени з Олександрівського району. Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Житомирський студент залишився розчарованим сріблом всесвітньої Універсіади

Гімнаст та студент Житомирського державного університету Петро Пахнюк звик працювати на результат. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирський студент виграв золото і срібло на етапі Кубка світу з гімнастики

Українські гімнасти здобули п'ять медалей на етапі Кубка світу в болгарській Варні. Дві з них - на рахунку студента житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Пахнюка. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчанка Юлія Ткач-Остапчук виборола "срібло" чемпіонату світу(2)

"Срібло" світової першості у середу здобула чемпіонка світу-2014 Юлія Ткач-Остапчук, - повідомляє Укрінформ. Новини Ковель

Олег Верняєв тріумфально здобув ще три медалі на Універсіаді

Ще одну медаль для України здобув Петро Пахнюк - срібло на паралельних брусах.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Студент з Житомира виграв срібло на Всесвітній Універсіаді 2017

Представник Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Пахнюк став віце-чемпіоном на всесвітній Універсіаді 2017, яка зараз триває в Тайланді. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українець Олег Верняєв завоював ще одну медаль Універсіади

Цього разу український гімнаст здобув срібло в опорному стрибку.Информационное агентство УНИАН

Гімнаст Олег Верняєв завоював ще дві медалі всесвітньої Універсіади

Українець виграв срібло у вправах на коні і бронзу на кільцях.Информационное агентство УНИАН

Вчені створили матеріал, який охолоджується на сонці

За словами науковців. використання матеріалу дозволить підвищити ККД альтернативного джерела енергії. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Спортсмени з Житомирської області виграли срібло та бронзу на чемпіонаті України з велоспорту на треку

10-14 серпня 2017 року у Львів відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку серед юнаків та дівчат. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Випуск новин за 17:00: Авіакатастрофа в США.

Шарлоттсвілль, штат Вірджинія. У Шведському Мальме невідомий чоловік розстріляв людей. Також у випуску: У стрибках у висоту Юлія Левченко виборола "срібло" для української збірної на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. У Сирії загинули 8 бойовиків з терористичних "ЛНР" та "ДНР".Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Випуск новин за 15:00: Перемога української легкоатлетки.

У випуску новин за 13 серпня станом на 15:00 – у стрибках у висоту Юлія Левченко виборола "срібло" для української збірної на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. У Сирії загинули 8 бойовиків з терористичних "ЛНР" та "ДНР". Також...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка здобула для України першу медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

У стрибках у висоту Юлія Левченко виборола "срібло" для української збірної на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. 19-річна спортсменка піднялася на лондонський п'єдестал, двічі оновивши власний рекорд. Спочатку...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих