срібло

ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара» - пресс-релиз на pr.adcontext.net

Не випадково ОТП Банк відзначений відразу в декількох номінаціях рейтингу. PR - это жизнь

Українка стала срібною призеркою Олімпіади в Пекіні

з метання диску. Тоді вона показала результат – 62,59 метра. Проте тепер через дискваліфікацію кубинки Яреліс Барріос, яка тоді завоювала срібло, українка піднялась на її місце на п’єдесталі пошани. Олімпійською чемпіонкою тоді стала американка Стефані Браун Трефтон.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Костевич виграла срібло Кубка світу зі стрільби

Наша спортсменка посіла 2-е місце у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. Информационное агентство УНИАН

РФПЛ. 30 тур.

"Оренбург", після успіху із "Ростовом", зіграють перехідні матчі з командами ФНЛ."Локомотив" поступився "Зеніту", але ЦСКА виграв свою зустріч і зберіг "срібло".Чемпіонат Росії30 тур"Амкар" - "Рубін" - 1:2Голи: Йовічіч, 69 - Жонатас, 24, Канунніков, 36"Арсенал" Т - "Спартак" - 2:0Голи: Расіч,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Принципова перемога: українка завоювала "золото" у поєдинку з росіянкою

самбо, який 19 травня розпочався у Мінську, беруть участь понад 300 спортсменів, збірна України виборола одразу чотири медалі – "золото", "срібло" і дві "бронзи". Харків'янка Анастасія Шевченко у категорії до 60 кілограм зійшлась у фінальному поєдинку з росіянкою Аліною Пчелінцевою,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Анастасія Шевченко завоювала золото чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку

Заголом у перший день чемпіонату Європи збірна України виборола чотири медалі - одне золото, одне срібло і дві бронзи.Информационное агентство УНИАН

Чоловіча збірна України виграла золото на чемпіонаті світу з шашок-100 в бліці

В активі українця Юрія Анікєєва одразу дві медалі - командне золото та індивідуальне срібло. Информационное агентство УНИАН

Ковельські пауерліфтери - серед переможців чемпіонату України

в майстри спорту України.Вперше у змаганнях такого високого рівня взяв участь Богдан Булік, який серед юніорів (до 49 кг) здобув срібло для нашої команди. З результатом 112 кг третю сходинку серед спортсменів до 59 кг посів студент Ковельського промислово-економічного коледжу...Новини Ковель

Відбулась церемонія нагородження переможців PRAVDA Awards 2017 - пресс-релиз на pr.adcontext.net

...“Переможці” (1+1)та “Shyri” (Gres Todorchuk PR). Срібло виборола агенція Gres Todorchuk PR за кейс “100YearBorjomi”.• категорія «Малі та малобюджетні проекти»: срібло отримав кейс “Those who amaze” (1+1), золото дісталось проекту “#thanksdad“ від агенції Gres Todorchuk PR.В номінації «Найефективніший проект» –...PR - это жизнь

Серія A. "Лаціо" підкорило Рим, осічки фаворитів (ФОТО)

В 34-му турі чемпіонату Італії "Юве" втратив очки проти "Аталанта", а "Рома" програла "Лаціо". Sportanalytic.com | спортивні новини

В "Динамо" з'явився форвард світового класу

також подякував Володимиру Шепелєву за відмінний пас на перший гол, котрий було б гріх не використати.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" забезпечило собі "срібло"Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Ребров прояснив долю Гонсалеса в "Динамо"

стверджує, що грають в нього лише найсильніші, а парагваєць поки до цього списку не входить. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" забезпечило собі "срібло"Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. Чемпіонство "Баварії", українці без практики (ФОТО)

і клуби Євгена Коноплянки та Артема Федецького із Денисом Олійником, але самі українці не потрапили навіть до заявок. Претенденти на "срібло" "Лейпциг" і "Боруссія" Д синхронно втратили очки.>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бундесліга. Огляд матчів 31 туру (ВІДЕО)...Sportanalytic.com | спортивні новини

На Чемпіонаті України з легкої атлетики житомирянка виграла «золото» та «срібло» на різних дистанціях

З 25 по 27 квітня 2017 року у місті Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та мол.). Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира