срібло

ФК "Патріот" - переможець "Kovel Cup Time"

- "Селесао" (Республіка Білорусь), - повідомили на сайті Ковельської міської ради. Чемпіонство виборов ФК "Патріот" (ДЮСШ м. Тульчин, Вінницька область), срібло завоювали столичні гості - ФК "Вишневе", а бронзу здобули ДЮФК "Волинь" (м. Нововолинськ). У рамках фестивалю також було проведено...Новини Ковель

Кубок світу.

22-е місце, а її сестра Валя не вийшла на старт через застуду. Виграла гонку лідер сезону Анастасія Кузьміна зі Словаччини, "срібло" у фінки Кайси Макарайнен, а замкнула подіум чешка Вероніка Віткова.Результати:1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 22.23,7 (1)2. Кайса Макарайнен (Фінляндія)...Sportanalytic.com | спортивні новини

Естонія на честь 100-річчя випустить поштову марку із срібла

Срібна марка із зображенням великого герба Естонії буде випущена 22 лютого. Информационное агентство УНИАН

У Мілевського новий тренер

цій посаді 47-річний чех змінив Володимир Журавля, який покинув клуб після завершення сезону.В якості гравця Латаль вигравав Кубок УЄФА та срібло Євро-1996. Останнім його клубом був польський "Пяст".Нагадаємо, за "динамівців" виступає екс-форвард збірної України Артем Мілевський.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic.com | спортивні новини

Юлія Левченко та Сергій Смелик визнані найкращими легкоатлетами 2017 року в Україні

Левченко здобула у 2017-му срібло на чемпіонаті світу, бронзу на чемпіонаті Європи у приміщенні й друге місце у фіналі Діамантової Ліги.Информационное агентство УНИАН

Кабмін продовжив заборону на експорт золота та срібла

Уряд встановлює нульові квоти на експорт золота і срібла як сировини. Информационное агентство УНИАН

Дніпровський плавець увійшов до трійки лідерів на європейських змаганнях

На цих змаганнях дніпровський спортсмен Андрій Говоров виборов «срібло». 9 канал (Днепропетровск)

Стрілець з Рівненщини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з кульової стрільби

Рівненський «снайпер» переміг на міжнародних змаганнях з кульової стрільби ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

В Івано-Франківську відзначили нагородами Народних героїв України

Народний герой України Віктор Андріанов Номінувати бійців та волонтерів на здобуття нагороди може кожен. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Плавання. Україна здобула третю медаль чемпіонату Європи

Український плавець Андрій Говоров виграв "срібло" чемпіонату Європи на короткій воді, який проходить в Копенгагені. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плавання. Романчук став чемпіоном Європи, у...Sportanalytic.com | спортивні новини

Плавець Говоров обігнав чемпіона світу і завоював срібло чемпіонату Європи

Українець на одну соту секунди відстав від нового чемпіона Європи. Информационное агентство УНИАН

Плавання. Романчук став чемпіоном Європи, у Зевіної - "срібло"

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Біатлон: Віта Семеренко виборола бронзу у спринті

із медалі. Бронзу у жіночому спринті у французькому Ансі виборола Віта Семеренко. Золото на рахунку біатлоністки із Словаччини Анастасії Кузьміної, срібло – у німкені Лаури Дальмайєр. Усі три біатлоністки не припуститись жодного промаху на обох вогневих рубежах. Сестра Віти Валентина...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих