Новости по метке:

сприяння розвитку

Кропивницький: у міськраді створена карта боротьби з продавцями на асфальті

Кропивницький: у міськраді створена карта боротьби з продавцями на асфальті

Управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради впровадило постійний моніторинг точок стихійної торгівлі на вулицях Кропивницького Місця незаконної торгівлі позначаються на спеціально створеній карті. На ній відслідковується і динаміка наслідків боротьби з продавцями на асфальті. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому перевірили 294 закладів торгівлі та ресторанного господарства

У Кропивницькому перевірили 294 закладів торгівлі та ресторанного господарства

Як повідомили у управлінні сприяння розвитку торгвілі та побутового обслуговування населення, під час проведення перевірок (обстежень) увага приділялась наступним питанням: наявність погодженого режиму роботи закладів, цінників...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Время доброты в Сумах.

Время доброты в Сумах.

свой рассказ глава правления благотворительного фонда социальной защиты работников спецслужб "Вітчизна", а также глава правления сумской областной общественной организации "Агенція сприяння розвитку громад" Николай МАРКЕВИЧ. Вот именно в те времена возникла замечательная идея оздоравливать детей за пределами Украины. Ведь такие...Информационный портал "Всi Суми"

Житомирська митниця з початку року перерахувала до держбюджету більше 1,5 млрд грн

Житомирська митниця з початку року перерахувала до держбюджету більше 1,5 млрд грн

з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі із іноземними інвесторами, з метою налагодження діалогу між митницею та представниками бізнесу, забезпечення сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, забезпечення повноти оподаткування та надходження митних платежів до Державного бюджету України. Так, у серпні 2016 року...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Кропивницький: у центрі міста ходить рейдова група

Кропивницький: у центрі міста ходить рейдова група

Цього ж дня рейдова група повністю ліквідувала торгівлю на тротуарі по вулиці Преображенській. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ювілейний фестиваль джазу - до Вінниці приїдуть зірки з 9 країн світу

Ювілейний фестиваль джазу - до Вінниці приїдуть зірки з 9 країн світу

Перше відділення другoгo кoнцерту рoзпoчнеться o 21:00 гoдині. Винница.info | Новости Винницы

Кропивницький: товари у незаконних місцях торгівлі будуть конфісковуватися

Кропивницький: товари у незаконних місцях торгівлі будуть конфісковуватися

Всім продавцям було запропоновано перейти здійснювати торгівлю на території ринків Кропивницького. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому почали перевірять заклади громадського харчування(2)

У Кропивницькому почали перевірять заклади громадського харчування

Робоча група була створена відповідно до протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбулось рейдове відстеження стихійної торгівлі(2)

У Кропивницькому відбулось рейдове відстеження стихійної торгівлі

Торгівлю з асфальту молоком, сиром, свіжою рибою, овочами та фруктами під час рейду вдалося припинити. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

КМКФ «Молодість» відзначив внесок компанії «М.С.Л.» у розвиток культури - пресс-релиз на pr.adcontext.net(2)

одна із найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF).Основна місія кінофестивалю «Молодість» – сприяння розвитку молодого кіно: дебютних професійних та аматорських фільмів.«Молодість» – єдиний кінофестиваль в Україні, що з 1991 року входить до...PR - это жизнь

На Кіровоградщині виявлено захворювання на африканську чуму свиней(2)

На Кіровоградщині виявлено захворювання на африканську чуму свиней

А про несанкціоновану торгівлю м'ясом повідомляйте управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення місько ради за телефонами 22-38-36, 22-38-63 або поліцію - 102. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому активізувалася діяльність «Муніципального патруля»(2)

У Кропивницькому активізувалася діяльність «Муніципального патруля»

На цьому акцентував увагу начальник управління сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування Сергій Горбовський, аналізуючи роботу з припинення стихійної торгівлі на вулицях Кропивницького, під час апаратної наради сьогодні...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому муніципальний патруль провів черговий рейд(2)

У Кропивницькому муніципальний патруль провів черговий рейд

На час проведення рейду несанкціонована торгівля призупинена. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Вінницьких музикантів запрошують взяти участь у джазовому конкурсі(2)

Вінницьких музикантів запрошують взяти участь у джазовому конкурсі

У його рaмкaх вже трaдиційно проходитиме Всеукрaїнський конкурс молодих джaзових виконaвців з Укрaїни. Винница.info | Новости Винницы

Житомирська ОДА організовує прес-тур в недекомунізований райцентр для популяризації туристичної інфраструктури(2)

Житомирська ОДА організовує прес-тур в недекомунізований райцентр для популяризації туристичної інфраструктури

З метою популяризації туристичного потенціалу Житомирської області та з ініціативи Житомирської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації запрошує журналістів у прес-тур «Славетна Древлянщина» 1 липня...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Кіровограді оголосили війну торгівлі на асфальті(2)

У Кіровограді оголосили війну торгівлі на асфальті

відпрацювання території Кіровограда у своїй планомірній боротьбі з незаконною вуличною торгівлею. Сьогодні, 16 червня патруль у складі спеціалістів спецінспекції, управління сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, патрульної поліції та інспекторів Кіровоградського відділу поліції працював на території вулиці Попова. Працював...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

16.06.2016(Crtl →)