словенія

ОІ-2018.

Біллі Морган (Великобританія)Паралельний гігантський слалом. Результати українців 24 лютогоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Хокей на Олімпіаді-2018: результати півфіналів

У чоловічому хокейному турнірі на Зимових Олімпійських Іграх стартувало 12 команд. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірні Росії і США почали хокейний турнір на Іграх-2018 з сенсаційних поразок

Американці в овертаймі поступилися команді Словенії, виграючи після другого періоду - 2:0, а росіяни програли словакам. Информационное агентство УНИАН

У Словенії поліція вийшла на страйк

Також, лідери профспілок Словенії зазначили, що цього тижня страйкуватимуть медсестри та вчителі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Футзал. Казахстан став першим півфіналістом Євро-2018

Почалась стадія плей-офф футзального чемпіонату Європи у Словенії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Футзал. Євро-2018.

Сьогодні футзальна збірна України зіграє свій другий матч на Євро в Словенії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України з футзалу розпочне Євро-2018 поєдинком проти Румунії, яка вже встигла на цьому турнірі зазнати однієї поразки. Sportanalytic.com | спортивні новини

Рікардінью забив неймовірний гол рабоною в матчі Євро-2018 з футзалу (ВІДЕО)

Суперник збірної України на футзальному Євро-2018 Рікардінью забив гол у ворота Румунії, продемонструвавши неймовірну техніку. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих