середи юніорів

Шахіст з Вінниччини виграв міжнародний турнір у Молдові

Нашому кандидату у майстри спорту Артуру Роєнку у дуже сильному складі вдалося стати чемпіоном. Винница.info | Новости Винницы

Ковельські спортсмени отримали новий інвентар(2)

Новенькі костюми тепер мають тренери усіх спортивних закладів міста. Новини Ковель

Дніпровська команда Sky Knights («Небесні лицарі») знову довела свою перевагу та майстерність: молоді гравці категорії U10 зайняли перше місце у цьому турі. 9 канал (Днепропетровск)

Команда з Дніпра Sky Knights посіла перше місце на чемпіонаті України з флорболу(2)

Чемпіонат світу 2018 зі стрибків у воду серед юніорів прийматиме Київ

Таке рішення було ухвалене на засіданні бюро Міжнародної федерації водних видів спорту (FINA) в китаїйській Саньї 30 листопада. Информационное агентство УНИАН

Визначилися призери Кубку Херсонської області зі стрибків на батуті(2)

Всього спортсменами відділення стрибків на батуті Херсонської ДЮСШ № 6 виборото: І місць- 4; ІІ місць - 4 та ІІІ місць - 4. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Геннадій Вацак: «Підтримка молоді – найкраща інвестиція в майбутнє»(2)

Церемонію посвяти в юні шахісти провів засновник школи та її меценат Геннадій Вацак. Винница.info | Новости Винницы

Ковельчанин став чемпіоном України з кікбоксингу(4)

У місті Бровари відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів з кікбоксингу ВАКО. Новини Ковель

В українському міністерстві укладали договори в обхід системи ProZorro(2)

Це може свідчити про конфлікт інтересів, тобто про наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові повноваження - вважають юристи "Центру протидії корупції". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Ковелі провели чемпіонат Волині з кікбоксингу ВАКО(2)

Серед наших кікбоксерів відзначились: Артем Цевух (57 кг), Роман Кухта (60 кг), Роман Вдовиченко (63,5 кг), Володимир Олексик (67 кг), Ян Варакін (71 кг) та Віталій Колодюк (75 кг). Новини Ковель

Команда легкоатлетів Дніпра перша на чемпіонаті України серед юніорів(2)

Участь у змаганнях взяли хлопці та дівчата віком 14-15 років - більше семисот спортсменів з України. 9 канал (Днепропетровск)

До Дня фізичної культури у Житомирі нагородили кращих спортсменів та тренерів(2)

До Дня фізичної культури у Житомирі нагородили кращих спортсменів та тренерів

Традиційно, кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчанин виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи(2)

У підсумку жіноча збірна команда України серед юніорок посіла друге командне місце. Новини Ковель

Волинянка привезла з Фінляндії золоту медаль(2)

З 9 по 13 серпня в м. Юліторніо, Фінляндія відбувся чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи серед юніорів. Вiдомостi.UA

ФК Полісся U19 провів перші контрольні матчі в Житомирі(2)

ФК Полісся U19 провів перші контрольні матчі в Житомирі

Команда ФК "Полісся U19" зіграла перші два контрольні поєдинки в рамках підготовки до нового сезону Першості України серед юніорів U19, яка стартує у вересні. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українець Коростильов став чемпіоном світу зі стрільби серед юніорів

Наш спортсмен поділив перше місце з представником КНДР у стрільбі зі швидкісного пістолета з 25 метрів. Информационное агентство УНИАН