середи юніорів

Ковельчанин став чемпіоном України з кікбоксингу(2)

У місті Бровари відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів з кікбоксингу ВАКО. Новини Ковель

В українському міністерстві укладали договори в обхід системи ProZorro

Це може свідчити про конфлікт інтересів, тобто про наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові повноваження - вважають юристи "Центру протидії корупції". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Ковелі провели чемпіонат Волині з кікбоксингу ВАКО

Серед наших кікбоксерів відзначились: Артем Цевух (57 кг), Роман Кухта (60 кг), Роман Вдовиченко (63,5 кг), Володимир Олексик (67 кг), Ян Варакін (71 кг) та Віталій Колодюк (75 кг). Новини Ковель

Команда легкоатлетів Дніпра перша на чемпіонаті України серед юніорів

Участь у змаганнях взяли хлопці та дівчата віком 14-15 років - більше семисот спортсменів з України. 9 канал (Днепропетровск)

До Дня фізичної культури у Житомирі нагородили кращих спортсменів та тренерів(2)

До Дня фізичної культури у Житомирі нагородили кращих спортсменів та тренерів

Традиційно, кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчанин виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи(2)

У підсумку жіноча збірна команда України серед юніорок посіла друге командне місце. Новини Ковель

Волинянка привезла з Фінляндії золоту медаль(2)

З 9 по 13 серпня в м. Юліторніо, Фінляндія відбувся чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи серед юніорів. Вiдомостi.UA

ФК Полісся U19 провів перші контрольні матчі в Житомирі(2)

ФК Полісся U19 провів перші контрольні матчі в Житомирі

Команда ФК "Полісся U19" зіграла перші два контрольні поєдинки в рамках підготовки до нового сезону Першості України серед юніорів U19, яка стартує у вересні. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українець Коростильов став чемпіоном світу зі стрільби серед юніорів

Наш спортсмен поділив перше місце з представником КНДР у стрільбі зі швидкісного пістолета з 25 метрів. Информационное агентство УНИАН

14 золотих медалей привезли вінницькі сумоїсти з чемпіонату України(2)

14 золотих медалей привезли вінницькі сумоїсти з чемпіонату України

Чемпіони стали: Кучер Карина, Нікітінська Олена, Рябишин Олександр та Даіаурі Важа. Винница.info | Новости Винницы

Ковельські веслувальники достойно виступили у Дніпрі(2)

Борсук Павло (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату. Новини Ковель

Веслування(2)

Чотириста спортсменів з двадцяти двох областей країни, серед яких усі найсильніші, чемпіони та призери Чемпіонатів Світу та Європи, з*їхалися до Дніпра, щоб розіграти нагороди Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, серед юніорів 1999-2000 р.н., юнаків 2001-2002 р.н., регату...9 канал (Днепропетровск)

Збірна України з футболу серед юніорів поступилася голландцям у першому матчі Євро-2017(2)

"Синьо-жовті" стартували у фінальному турнірі Євро з мінімальної поразки. Информационное агентство УНИАН

Ковельські пауерліфтери - серед переможців чемпіонату України(2)

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно рухового апарату та наслідками дитячого церебрального паралічу. Новини Ковель

У Ковелі змагались за Кубок Волині з веслування на байдарках і каное(4)

Каноїсти-юніори змагалися на дистанціях 1000 та 200 метрів. Новини Ковель

Нові досягнення сватівчан (2)

У змаганнях серед юнаків виступало 132 спортсмени, серед юніорів 118 спорт... Общественно-информационный портал города Сватово

Вінничанка привезла з США бронзову медаль з Чемпіонату світу з пауерліфтингу(2)

Вінничанка привезла з США бронзову медаль з Чемпіонату світу з пауерліфтингу

Потім загальноукраїнські чемпіонати, європейські, тепер світові. Винница.info | Новости Винницы

Стрибки на батуті(2)

Десять медалей різного гатунку завоювали за підсумками змагань чемпіонату України серед юніорів зі стрибків на бабтуті, які фінішували в Одесі, вихованці комунального позашкільного навчального закладу друга дитячо-юнацька спортивна школа Дніпровської міської ради 9 канал (Днепропетровск)