середи юніорів

Юні українки розгромили Росію у фіналі Кубка Європи з тенісу

Жіноча збірна України з тенісу до 14 років виграла зимовий Кубок Європи, який завершився у чеському Раковніку. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомиряни вибороли медалі на відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання

Змагання зібрали близько 250 спортсменів з 11-ти областей України, а також закордонних гостей - юних фігуристів з Білорусії та Молдови. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Неймовірна перемога: 14-річна українка сенсаційно виграла Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Australian Open.

У фіналі Марта переграла найкращу молоду тенісистку планети Ребеку Масарову зі Швейцарії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Житомиряни вибороли золото та бронзу на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Змагання зібрали більше 100 найсильніших борців України, Молдови, Польщі та Естонії. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українка зі спокусливими формами виборола призове місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу(2)

Перше місце отримала Сабіна Плевакова зі Словаччини, а друге забрала Деніз Сайпінар із Туреччини. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірна Росії уникнула дискваліфікації з міжнародних змагань з біатлону(2)

Збірна Росії уникнула дискваліфікації з міжнародних змагань з біатлону

Союз біатлоністів Росії добровільно відмовився від проведення в РФ етапу Кубка світу та чемпіонату світу серед юніорів. Информационное агентство УНИАН

У Ковелі провели чемпіонат Волині з класичних шахів(2)

Є.Кондратовича відбувся чемпіонат Волинської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях. Новини Ковель

Житомирська спортсменка успішно виступила на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці(2)

Вихованка житомирської ДЮСШ№2 Зейнаб Кварацхелія взяла участь у чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), який з 05 по 08 грудня 2016 році відбувався у Вінниці. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Вихованці зі сквошу вже розпочали збирати нагороди (ВІДЕО)(2)

Вони завоювали по одній золотій, срібній і бронзовій медалі за підсумками першого чемпіонату України серед юніорів, змагання якого фінішували у Києві 9 канал (Днепропетровск)

Ковельчани достойно виступили на всеукраїнських змаганнях із пауерліфтингу(2)

Хороший технічний ліфтинг показали Богдан Ліпіч та Василь Гусак. Новини Ковель

Житомирський спортсмен виграв срібло на Кубку України з греко-римської боротьби(2)

Житомирський спортсмен виграв срібло на Кубку України з греко-римської боротьби

Вихованці житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності взяли участь у Кубку України серед юніорів з греко-римської боротьби, який 08-10 листопада 2016 року відбувся у Харкові. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира