середи юнаків

XXV Меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби

А у ваговій категорії серед дівчат до 52 кілограмів срібло виборола Богдана Малищик теж з Тернополя. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Житомирянка виграла срібло на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Завершився традиційний, 10-й за рахунком, Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004 - 2005 років народження, присвячений 74-й річниці визволення м. Києва від німецько-фашистських загарбників. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Ковелі відбувся турнір відкритої першості з дзюдо

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від федерації дзюдо Волині. Новини Ковель

Житомиряни виграли два золота на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО

Минулими вихідними, 25-29 жовтня 2017 року, у легкоатлетичному манежі міста Бровари Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчани достойно виступили на чемпіонаті України(2)

Готували команду до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик. Новини Ковель

В грудні у Житомирі планують провести фінал чемпіонату України з шахів

У Житомирі почали готуватися до проведення на початку грудня фіналу чемпіонату України з шахів серед чоловіків та жінок. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельські веслувальники привезли 10 медалей із Житомира

Ковельська міська федерація каное висловлює вдячність тренерам-викладачам за підготовку спортсменів та бажає подальших спортивних злетів та перемог! Новини Ковель

Ковельчанка здобула "срібло" на міжнародному турнірі з вільної боротьби(2)

До змагань спортсменку готували тренери Олег Стус та Ігор Падошик. Новини Ковель

Житомирські легкоатлети виграли командний чемпіонат України у Дніпрі

Команда житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лекгої атлетики виграла в загальнмоу заліку Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н., який 29-30 вересня відбувся у Дніпрі. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Ковелі змагалися майбутні захисники Вітчизни(2)

В особистому заліку серед учнів перше місце здобув Павло Костюкевич (міська гімназія ім. Новини Ковель

Ковельські футболісти лідирують у чемпіонаті ДЮФЛУ

2 хвилина другого тайму принесла гравцям ФЦ успіх. Новини Ковель

У житомирському гідропарку стартували змагання на байдарках і каное(6)

У житомирському гідропарку стартували змагання на байдарках і каное

Ці змагання, фактично, закриватимуть цьогорічний змагальний сезон. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Юні ковельські спортсмени вибороли перемоги на всеукраїнському турнірі(2)

Серед дівчат у категорії 34 кг Христина Гусак здобула бронзу. Новини Ковель

Спортсменка з Житомирської області перемогла на чемпіонаті України з боротьби сумо(2)

Вихованка Коростенської філії Житомирської ДЮСШ Ірина Дорошенко виборола "золото" на чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дітей. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Кропивницький: програма заходів до Дня міста(2)

Кропивницький: програма заходів до Дня міста

Зрoбленo в нашoму місті (виставка тoварів місцевих вирoбників). Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Чорнобаївці відбудуться змагання з вільної боротьби(2)

У Чорнобаївці відбудуться змагання з вільної боротьби

23 вересня відбудеться відкрита першість Чорнобаївки з вільної боротьби серед юнаків і дівчат. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Стал известен план мероприятий на День города(2)

Відкритий чемпіонат міста Херсона з шахів серед чоловіків та жінок. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал