середи юнаків

Настільний теніс у Ковелі стає дедалі популярнішим

Чудово впоралася з своїми обовязками судді змагань Володимир Косяк та Ігор Бівініс. Новини Ковель

Програма Новорічно-Різдвяних свят у Ковелі

Євгена Кондратовича)5 січня11.00 новорічні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (КЗ КДЮСШ ім. Новини Ковель

У Кропивницькому змагалися юні футболісти

Перемогу в цьому двобої здобула команда " Юність -2. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Двічі круглі відмінники (ВІДЕО)

По п'ять золотих нагород серед юнаків і дівчат завоювали вихованці спортивного клубу "Дзюдо-80", за підсумками традиційного, двадцять четвертого за ліком Новорічного турніру з дзюдо на призи власного клубу та президента міжнародного Благодійного Фонду "Солідарність" Олександра Петровського, змагання якого фінішували на...9 канал (Днепропетровск)

У Ковелі змагались юні шахісти

Всі шахісти - вихованки тренера Олени Черняк. Новини Ковель

Результати Всеукраїнського турніру з дзюдо у Житомирі

Всеукраїнський турнір з дзюдо пам'яті В. Гоферта серед юнаків та дівчат відбувся нещодавно в Житомирі, в приміщенні ФОКу Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Шахи підсумки

Вихованка дев'ятої дитячої-юнацької спортивної школи нашого міста першорозрядниця Анастасія Дубовик серед та харків*янка, кандидат у майстри спорту Софія Краснокутська серед юнаків, стали переможцями півфінального турніру чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків віком до шістнадцяти років, змагання якого фінішували на...9 канал (Днепропетровск)

Більярд турнір «SOLAR PARK»

«Зазвичай Дню Святого Миколая і Новому року, а цьогоріч і двадцятип'ятирічному ювілею Федерації більярдного спорту України-присвячується». 9 канал (Днепропетровск)

У Кропивницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики

Діжков Вадим - 2 місце біг 1000 м; Рітов Олексій - 1 місце біг 400 м, 3 місце біг 60 м; Манойленко Максим - 3 місце біг 1000 м; Сухотенко Валерія - 4 місце стрибки у висоту; Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Житомирські спортсмени привезли 5 медалей з турніру по дзюдо в Києві

Команда вихованців житомирської ДЮСШ№2 взяли участь у відкритому турнірі СК Тріумфу з дзюдо серед юнаків та дівчат, який 26-27 листопада 2016 року відбувся в Києві. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Ковелі провели шаховий турнір пам’яті тренера Юрія Кричука(2)

Вітаємо учасників турніру з хорошими результатами, бажаємо нових перемог та задоволення від захоплюючої гри. Новини Ковель

Дзюдоїст з Вінниччини здобув «золото» на змаганнях у Словенії(2)

Дзюдоїст з Вінниччини здобув «золото» на змаганнях у Словенії

Окрім Влaдислaвa Кирилюкa, нa Іллінеччині є ще кількa сильних борців. Винница.info | Новости Винницы

Ковельська борчиня – чемпіонка України(2)

Чемпіонкою України у ваговій категорії 32 кг стала ковельчанка Ольга Падошик. Новини Ковель

Житомирські студенти стали переможцями Кубку України з кікбоксингу(4)

Житомирські студенти стали переможцями Кубку України з кікбоксингу

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов та Олександр Волков взяли участь у Відкритому Кубку України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, який нещодавно відбувся в Рівному. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира