росіянка

Ролан Гаррос.

Українська тенісистка Леся Цуренко не збавляє переможний хід на французькому турнірі серії Великого Шолома. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Цуренко у другому колі Ролан Гаррос обійшла непередбачувану росіянку Макарову

Українська тенісистка показує кращий результат у кар'єрі на Відкритому чемпіонаті Франції. Информационное агентство УНИАН

Клімкін потролив Путіна щодо його заяви про Анну Ярославну

Міністр вирішив назвати українцем російського поета Олександра Пушкіна. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

у двох партіях перемогла свою співвітчизницю, Катерину Козлову.Леся Цуренко (Україна) - Катерина Козлова (Україна) - 6:4, 6:0Наступною суперницею Цуренко буде росіянка Єкатєріна Макарова, котра сьогодні перемогла першу ракетку турніру Ангелік Кербер.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ролан Гаррос. Шестеро українців отримали суперників в основній...Sportanalytic.com | спортивні новини

Тенісний Ролан Гаррос в першому ж колі втратив першу ракетку змагань Анжеліку Кербер

Нездоланним бар'єром для лідера світового рейтингу виявилася росіянка Макарова.Информационное агентство УНИАН

Ковельська борчиня - срібна призерка чемпіонату Європи

Успішно виступила у ваговій категорії 34 кг Ольга Падошик. Новини Ковель

Принципова перемога: українка завоювала "золото" у поєдинку з росіянкою

Українка Анастасія Шевченко виборола золоту медаль чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку Аліну Пчелінцеву. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Анастасія Шевченко завоювала золото чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку

Заголом у перший день чемпіонату Європи збірна України виборола чотири медалі - одне золото, одне срібло і дві бронзи. Информационное агентство УНИАН

Росіянка Марія Шарапова не отримала перепустку на участь у Ролан Гаррос

Відбувши 15-місячну дискваліфікацію за вживання допінгу, Шарапова не зуміла отримати wild card на участь у Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу. Информационное агентство УНИАН

Ковельська спортсменка виборола "бронзу" на Чемпіонаті Європи

Вчора в сербському місті Новий Сад стартував чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. Новини Ковель

16-річна українська тенісистка Ястремська претендує на звання "Прорив місяця" від WTA

Суперницями Даяни Ястремської у голосуванні є росіянка, чешка та естонка.Информационное агентство УНИАН

Prada опублікували промо-ролик нової колекції та показали ключові образи: відео(2)

відео бренд показав основні тренди сезону. У зйомках взяли участь відомі зірки фешн-індустрії. В тому числі голландська манекенниця Ніна Гульєн, росіянка Кріс Грікайте та американка Селена Форрест. Вони знялись в об’єктиві відомого бельгійського фотографа Вілл Вандерперре. Prada зазначили, що вони...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Світоліної паморочилася голова під час виграного матчу на турнірі в Стамбулі(2)

У Світоліної паморочилася голова під час виграного матчу на турнірі в Стамбулі

Українка обіграла росіянку Каменську на старті змагань у Туреччині. Информационное агентство УНИАН

Українська тенісистка сенсаційно прорвалась у чвертьфінал, розгромивши росіянку(2)

престижному турнірі у Стамбулі. Про це повідомляє WTA у Twitter. Для здобуття беззаперечної перемоги дівчині знадобилось лише 24 хвилини. 18-річна росіянка Анна Калінська пропустила всі чотири свої подачі, зумівши лише раз взяти гру на м'ячах суперниці. Уже в третьому колі...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Росіянку жорстоко вбив коханець у США(2)

"Вбивця "відвіз жертву до досить віддаленої лісової дороги. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих