Новости по метке:

розстрочка

10 років надійного і стабільного партнерства

10 років надійного і стабільного партнерства

програмою лояльності БонусПлюс (дарує грошові бонуси за кожну покупку, здійснену за допомогою карти банку) чи сервісами Оплата частинами та Миттєва розстрочка (допомагають здійснювати покупки та розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їх вартість, а тільки частину). Щоденно через мережу POS-терміналів...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

ПриватБанк: готуємось до 8 березня разом

ПриватБанк: готуємось до 8 березня разом

- розповідає Олена Стоян, керівник Напрямку Еквайринг Кіровоградської філії ПриватБанку. - Тому придбати за допомогою сервісів Оплата частинами чи Миттєва розстрочка можна товар на будь-який смак, навіть самий вибагливий. Тут - і ювелірні прикраси, і хутро, одяг і взуття, посуд...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Настрій та впевненість дарують кропивничанам ПриватБанк та магазин "Соло"(2)

Настрій та впевненість дарують кропивничанам ПриватБанк та магазин "Соло"

Продавець збільшує оборотність товару: можна розпродати залишки і неліквідний товар. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Мобільний оператор продає телефони з кешбеком 20%(2)

Мобільні оператори щороку звітують про стрімке зростання кількості смартфонів у їх мережах. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У житомирському РУ ПриватБанку розповіли про досягнення та виклики 2017 року(2)

У житомирському РУ ПриватБанку розповіли про досягнення та виклики 2017 року

Велику увагу ПриватБанк приділяє співпраці із малим та середнім бізнесом. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Чим дивує перший мобільний банк Monobank: тарифи і сервіс(2)

у випадку перевищення певної суми); - перевести гроші на свою карту Monobank зі своєю картки ПриватБанк без комісії. Кешбек і розстрочка Ці "вміння" Monobank особливо відзначають користувачі. Принцип дії: у додатку щомісяця можна вибрати 2 категорії, за якими можна отримувати...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Уряд і Парламент відкрили шлях для масштабної модернізації промислового виробництва(2)

Уряд і Парламент відкрили шлях для масштабної модернізації промислового виробництва

для технопарків або для виробництва кінцевого високотехнологічного продукту в Україні. Виключення складають випадки, коли обладнання завозиться з території держави-окупанта. Така розстрочка буде надаватися за заявою підприємства. Відповідна норма діятиме до 2020 року, що дозволить збільшити випуск вітчизняного продукту з високою...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Усі жінки мріють про діаманти(2)

металів та натурального каменю, оплачуючи покупки частинами. Більше року у Діаманті діють послуги Оплата частинами (до 3-х платежів) та Миттєва розстрочка ( до 25-ти платежів). Ми даємо змогу нашим клієнтам відчувати себе комфортно у всіх закладах торгівлі, незважаючи на ціни...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Середня зарплата українців зросте до 10 тис. грн(2)

На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому топ-менеджери ПриватБанку зустрілися з журналістами(4)

Банк створив програму кредитування спеціально для аграріїв. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

ПриватБанк запрошує кропивничан у «Країну Мрій»(2)

для здійснення великих покупок без втрат для бюджету сімї, - розповідає Ірина Адамович, власниця магазину Країна Мрій. - Абсолютно безкоштовна розстрочка на всі наші товари дає можливість кожному придбати для своєї дитини все найкраще, що ми пропонуємо. Лояльний продавець завжди...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Україні запустили перший банк без відділень(2)

22 листопада в Україні офіційно запустився перший банк без жодного відділення - Monobank. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Новорічні подарунки мають бути продуманими - стверджують у ПриватБанку(2)

За рахунок швидкого і доступного кредиту ми збільшуємо кількість задоволених клієнтів. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивничан запрошують заздалегідь готуватись до новорічних свят(2)

ПриватБанк не має конкурентів по сервісу Оплата частинами в Україні. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

10.11.2017(Crtl →)