Новости по метке:

розвага

На столичній Петрівці відкрився інноваційний Епіцентр

На столичній Петрівці відкрився інноваційний Епіцентр

Лабораторія бігу та кліматична кімната, артстудія та секція віртуальної реальності. Информационное агентство УНИАН

Кропивницький: дитячі розваги на 17-18 березня

Кропивницький: дитячі розваги на 17-18 березня

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на перегляд вистав та веселі розваги для дітей 17.03 - Гусеня Н.Гернет, Т.Гуревич (3+) (Повчальна казка про взаємовиручку та важливість відповідального ставлення до справ і доручень) - Ігрова програма для...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Губернаторські розваги зі зброєю: резонансне криваве полювання знову шокувало Україну

Раніше пубілкувалися фотографії, на яких губернатор Луганщини посміхається поруч з розстріляними кабанами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вєсті.UA.

Також у випуску: Наскільки збідніли депутати, щоб пропіарити себе. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: дитячі розваги на 3-4 березня

Кропивницький: дитячі розваги на 3-4 березня

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на веселі розваги та перегляд казок 03.02 - Ведмідь-рятівник Є.Гімельфарб (4+) (повчальна казка про важливість безпечного поводження у побуті) - Ігрова програма для дітей 04.03 Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат В.Нестайко (4+)...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: дитячі розваги на 24-25 лютого

Кропивницький: дитячі розваги на 24-25 лютого

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на веселі розваги та перегляд казок 24 лютого - Кицьчин дім С.Маршак (5+) (Повчальна казка про справжніх і несправжніх друзів, а також про важливість співчуття і взаємодопомоги) - Ігрова програма...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Масниця, пригощай!

На останній день Масниці припадає Прощена неділя. Общественно-информационный портал города Сватово

Бойовики "ЛНР" приголомшили власним "Діснейлендом" у Луганську: фото

Український журналіст Денис Казанський показав розваги у захопленому бойовиками "ЛНР" Луганську. Фото він опублікував на своїй сторінці у Twitter. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: дитячі розваги на 17-18 лютого

Кропивницький: дитячі розваги на 17-18 лютого

Якщо хтось із вас, шановні глядачі, знає, у чому призначення маленького Соняшника, допоможіть його врятувати від ображених сусідів. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Сноуборд, лижі та дівчата.

На чому тільки не катаються рівняни. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Кропивницький: дитячі розваги на 10-11 лютого

Кропивницький: дитячі розваги на 10-11 лютого

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців і гостей міста на перегляд вистав та веселі розваги 10 лютого Бука М.Супонін (4+) (повчальна казка про важливість дружніх стосунків) - Ігрова програма для дітей 11 лютого Айболить і Бармалей за К.Чуковським (5+)...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Як час народження впливає на характер і темперамент людини: а у вас співпало?

І навіть найзатятіші скептики, гортаючи журнал, заглядають на останню сторінку і заради розваги читають гороскоп. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Кропивницький: дитячі розваги на 3-4 лютого

Кропивницький: дитячі розваги на 3-4 лютого

Початок вистав о 12.00 годині Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76 Фотоинформационный портал "Fotoinform"

30.01.2018(Crtl →)