Новости по метке:

результати тендера

Кредитор «Донбасенерго» подолав третину мільярда на секретному ремонті траси за 60 мільйонів

До листопада трасу відремонтують на ділянці км 666+500 - км 672+600 довжиною 6,1 км у середньому по 9,80 млн Сайт "Нашi грошi"

«Укргазвидобування» замовило автокранів МАЗ на 72 мільйони, зекономивши чверть

ПАТ «Укргазвидобування» 8 серпня за результатами тендеру замовило ПАТ «Виробниче Обєднання «Автотранспортник» автомобільних кранів на 71,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

«Приватівцю» дали 600 мільйонів на напівтаємний ремонт доріг Франківщини

До кінця 2018 року відремонтують такі траси в середньому по 11 млн грн. за кілометр: 299,50 млн грн. - Сайт "Нашi грошi"

Чернігів замовив тролейбусів на 20 мільйонів майже за торішньою ціною

КП «Чернігівське тролейбусне управління» 11 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Чернігівський автозавод» нових тролейбусів на 19,75 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

На дорожній розмітці Служба автодоріг у Житомирській області зекономить 1,4 млн грн

На дорожній розмітці Служба автодоріг у Житомирській області зекономить 1,4 млн грн

Також фірма запевнила тендерний комітет, що не планує залучати субпідрядників при наданні послуг за предметом закупівлі. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Член міськвиконкому виграв 63 мільйони на реконструкцію Харківської філармонії

До кінця 2018 року мають виконати пам'ятникоохоронні роботи по будівлі-пам'ятці архітектури КП «Харківська обласна філармонія» по вул. Римарська, Сайт "Нашi грошi"

Колишня фірма помічника Кацуби візьме третину мільярда «Укргазвидобування» на сейсморозвідку

ТОВ «Вікоіл Лтд» отримає на Мелихівсько-Єфремівську та Західно-Хрестищенську площі більше половини коштів - 380,62 млн грн. До Сайт "Нашi грошi"

У 7 мільйонів обійдеться проект оновлення зали засідань Верховної Ради зі сканерами відбитків пальців

До 20 грудня розроблять проектно-кошторисну документацію технічного переоснащення зали засідань по вул. Грушевського, 5. Головною зміною є те, що нова система дозволить ідентифікувати народних депутатів Сайт "Нашi грошi"

Одесити розіграли 58 мільйонів на ремонт аеродрому «Миколаїв» за таємними цінами

До 21 серпня мають виконати ремонтні роботи площі обсягом 124 тис кв. м у середньому по 466 грн./кв. м. Йдеться про Сайт "Нашi грошi"

«Укрспецекспорт» купив дюжину автомобілів, серед яких Land Cruiser за 1,4 мільйони

ДК «Укрспецекспорт» 11 липня за результатами тендеру замовила ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» легкових автомобілів на 7,64 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Поставлять 12 таких автомобілів 2017 року випуску: 1 шт. - Toyota Land Cruiser 150 Prado...Сайт "Нашi грошi"

Франківська облрада з другої спроби придбала Toyota Highlander за мільйон

Автопідприємство Івано-Франківської обласної ради 1 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Класик-авто» автомобіль вартістю 1,11 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Фаворити дорожників без торгу і відкритих цін поділили майже півмільярда на трасу Одеса-Рені

До кінця 2018 року виконають роботи на відрізках траси загальною довжиною 34,5 км. Сайт "Нашi грошi"

Міноборони замовило «прокладці» Адамовського палива ще на 185 мільйонів

Міністерство оборони України 11 липня за результатами тендеру уклало дві угоди з ТОВ «Газтрейд» про постачання палива на загальну суму 184,51 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Філатов заплатить 4 мільйони за «Джаз на Дніпрі», де він виступить як саксофоніст

Йдеться про організацію фестивалю 22-23 липня за творчою концепцією арт-продюсера і члена оргкомітету Ганни Русскевич зі Сайт "Нашi грошi"

13.07.2017(Crtl →)