Новости по метке:

результати тендера

Німецькі власники «Такрому» виграли 121 мільйон «Укргазвидобування» на родовища Харківщини і Полтавщини

На строк до середини 2018 року замовили кріплення обсадних колон та хвостовиків з допомогою високогерметичних пристроїв Сайт "Нашi грошi"

Голландці за 7 мільйонів євро проінспектують нафтопроводи «Укртранснафти»

До кінця 2020 року виконають діагностику та обстеження (перелік видів і ділянок із цінами наведено у таблиці нижче). Сайт "Нашi грошi"

Залізниця на чверть підняла новій «прокладці» ціну стрілочних переводів, по яким НАБУ веде справу

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 20 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Дніпрозалізничпостачання» залізничного обладнання на 129,39 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

«Регіонал» виграв у «приватівця» 198 мільйонів на басейн у Коломиї

До жовтня 2019 року по вул. Богдана Хмельницького, 67 зведуть типову будівлю басейну за проектом «H2O-Classic» від ТОВ «Спортпроект» першого віце-президента Федерації плавання України Володимира Шуміліна обійдеться Сайт "Нашi грошi"

«Укрвуглереструктуризація» дала фігуранту карної справи 90 мільйонів на дорогу ліквідацію шахти

До травня 2019 року на шахті в Торецьку Донецької області виконають ліквідацію стволів і технічних свердловин, розбирання будівель і споруд обслуговуючого Сайт "Нашi грошi"

Поліція купила китайські нагрудні відеокамери вдвічі дорожче від ціни виробника

Національна поліція України 14 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Сідіес Юа» відеокамер і станцій заряджання на 34,57 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Дилери Пономарьова розіграли 8 мільйонів на моторній оливі для «Селидіввугілля»

ДП «Селидіввугілля» за результатами тендеру 13 листопада уклало з ТОВ «Доненергоекспорт» договір щодо поставки моторної оливи на загальну суму 8,45 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Козинський за 124 мільйони зведе обласний реабілітаційний центр на околиці Дніпра

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 13 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Рубікон-Моноліт» будівництво Дніпропетровського обласного реабілітаційного центру за 124,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

На Донеччині слідкуватимуть за станом підземних вод через систему за 9 мільйонів

Систему моніторингу навколишнього середовища для моніторингу стану підземних вод загальнодержавного рівня впроваджують у рамках Стратегії розвитку Донецької області Сайт "Нашi грошi"

Столичні медики замовили китайський томограф за 26 мільйонів

Цьогоріч поставлять 16-зрізовий комп'ютерний томограф Discovery RT виробництва «GE Healthcare Co. Сайт "Нашi грошi"

«Елемент» без формули продав залізниці дизелю на чверть мільярда

Спершу залізниця планувала закупити 10 тис т дизпалива, однак потім зменшила обсяг. Сайт "Нашi грошi"

В Харкові за півтора роки вирубка дерев для підлеглих Кернеса подорожчала на 30%

Замовлено видалення 2080 куб м сухостійких, аварійних та фаутних дерев твердих/м'яких листяних порід дерева. Сайт "Нашi грошi"

У Верховині за 38 мільйонів зведуть новий Народний дім замість згорілого невідомо коли

Перший тендер, виграний ТОВ «Будівельна компанія «МВ Груп» було відмінено через порушення законодавства після отримання замовником листа від Сайт "Нашi грошi"

Товариш дядька Березенка узяв 142 мільйони на ремонт траси на Закарпатті за таємними цінами

До кінця 2018 року трасу відремонтують на ділянці км 0+000 - км 15+540 довжиною 16 км у середньому по 9,13 млн грн. Сайт "Нашi грошi"

«Прокладка» зведе коштовну школу за 85 мільйонів на окрузі Дубневича замість менеджера Дубневичів

Село Суховоля розташоване на окрузі №120, від якого у парламент останнього разу обрався Ярослав Дубневич, брат іншого нардепа Богдана Дубневича (обидва - БПП). Сайт "Нашi грошi"

16.11.2017(Crtl →)