рахунок

Феєричний дубль Яремчука у Європі (ВІДЕО)

Український нападник Роман Яремчук вперше забив два голи в матчі за "Гент". Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна пройшла у чвертьфінал Australian Open

двох партіях обіграла Денсі Аллертову, яка є 130 у світовому рейтингу. Матч для українки виявився не надто складним, тож загальний рахунок 6:3, 6:0. Варто додати, що Світоліна вперше пробилася в 1/8 Australian Open. Тепер же в чвертьфіналі на неї чекає...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

НБА. Команда українця здолала "Денвер" (+ВІДЕО)

Центровий Олексій Лень допоміг "Фініксу" здобути несподівану перемогу в НБА. Sportanalytic.com | спортивні новини

Гонтарева розповіла, де провела свою відпустку

оголосила про свою відставку. У вересні того ж року у Нацбанку заявили, що Гонтарєва буде перебувати у відпустці за свій рахунок до офіційного звільнення. Цілий червень, я як планувала, відновлювала сили в Індії. Після цього я з вересня перебуваю в...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Світоліна розгромила співвітчизницю Костюк і вперше в кар'єрі вийшла в четвертий раунд чемпіонату Австралії(2)

Світоліна розгромила співвітчизницю Костюк і вперше в кар

У третьому раунді Світоліна обіграла свою співвітчизницю, сенсацію турніру Марту Костюк з рахунком 6:2, 6:2. Информационное агентство УНИАН

Шкільний кафетерій чи звична їдальня?

новітню харчувальну зону. Для створення фуд-корту школа віддала гардероб молодших і початкових класів. Наразі роздягальню перенесли у інше місце за рахунок компанії-підрядника, що забезпечує шкільну їдальню. Вчора, 17 січня, фуд-корт запрацював у тестовому режимі. Світлана Горбачова, директор навчально-виховного комплексу №111:...9 канал (Днепропетровск)