рахунок

Матч «Зірка» - «Дніпро» у фотографіях

Зірка приймала ФК Дніпро. Кропивничани на 11-й хвилині забили швидкий гол, це зробив Артем Сітало, але завдяки зусиллям Руслана Ротаня, рахунок було зрівняно ще в першому таймі. Рахунох гри...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Хмельницькому затримали шахраїв, як «знімали порчу» по всій Україні.

Хмельницькі поліцейські затримали групу осіб з Волинської області, які гастролювали практично по всій країні. Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Третій гол Селезньова за "Карабюкспор" (ВІДЕО)

Нападник збірної України Євген Селезньов відзначився у матчі турецької Суперліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець феєрично дебютував в Європі

Нападник Юрій Коломоєць відзначився першим голом за МТК. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Проти "Дьйошдора" він провів на полі увесь матч, зрівнявши рахунок на 53-й хвилині. В результаті його команда виграла 3:2.Додамо, що для Коломойця це також дебют поза Україною.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic.com | спортивні новини

УЄФА: "Шахтар" повторив помилки "Динамо"

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Випуск новин за 20:00: Фірташа випустили.

дніпровській лікарні імені Мечникова. У Тернополі люди протестують проти нових торф'яних котелень. У Охендовського арештували автівку 2008 року випуску та рахунок, на якому залишилося сто гривень. +Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

За два розбійні напади та викрадення авто затримано жителя Кіровоградщини

Розгулюючи вулицями міста Олександрія, мешканець іншого району вирішив поживитися за рахунок місцевих жителів. докладніше...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Ліга Європи.(2)

Німці створили неймовірний камбек, адже вони програвали із загальним рахунком 0:3. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Рома" дозволила собі розслабитись після виїзної перемоги з рахунком 4:0. Sportanalytic.com | спортивні новини