ракетка світу

Українські тенісистки покидають турнір у Маямі одразу після його початку

Еліна Світоліна програла Матек-Сендс та покинула турнір в Маямі. Світоліна програла 1 поєдинок на турнірі у США. 10 ракетка світу сенсаційно поступилася Бетані Матек-Сендс. Американка тріумфувала у 2 сетах: 5:7 і 4:6. Також, не змогли продовжити боротьбу інші 2 українські...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Перша ракетка України зіграє у Маямі

Це буде перший очний поєдинок між тенісистами, повідомляє Xsport.ua. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ATP/WTA Акапулько.

Українські тенісисти Олександр Долгополов та Катерина Бондаренко програли на турнірі у Мексиці. Sportanalytic.com | спортивні новини

Долгополов програв Чилічу в першому раунді тенісного турніру в Акапулько

Українець поступився 8-й ракетці світу Марину Чилічу з Хорватії. Информационное агентство УНИАН

WTA Куала-Лампур. Впевнена перемога Світоліної, Завацька програла з боєм(2)

Одразу дві українки сьогодні проводили свої поєдинки у першому колі турніру в Куала-Лампурі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com..Новоспечена 10-ракетка світу Еліна Світоліна у двох сетах розібралась із кореянкою Су Чжен Чан. Тепер її очікує матч проти японки Нао Хібіно. А...Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна офіційно стала 10-ю ракеткою світу(2)

Світоліна офіційно стала 10-ю ракеткою світу

Українська тенісистка вперше піднялася в десятку найсильніших у світі. Информационное агентство УНИАН

WTA Дубай. Світоліна красиво виграла трофей(2)

Українка Еліна Світоліна перемогла на престижному турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна обіграла другу ракетку світу на турнірі в Дубаї(2)

Світоліна обіграла другу ракетку світу на турнірі в Дубаї

Укаинка виявилася сильнішою за Ангелік Кербер в двох партіях. Информационное агентство УНИАН

Українка вийшла до півфіналу престижного тенісного турніру(2)

Українка розгромила суперницю в дебютній партії, не віддавши жодного гейму. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Дубай. Бондаренко пройшла 7-му ракетку світу(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Український тенісист виграв престижний турнір(2)

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ATP Буенос-Айрес. Долгополов взяв трофей, перемігши 5-ту ракетку світу(2)

Український тенісист Олександр Долгополов підкорив турнір в Аргентині із призовим фондом 546 тисяч доларів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець пробився в фінал престижного тенісного турніру(2)

Найкращий український тенісист вперше за три роки пробився до фіналу турніру АТР. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок Девіса. Україна отримала свого наступного суперника(2)

Втім, свій вибір має зробити капітан нашої команди. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чим 92-літній харківський тенісист може здивувати Роджера Федерера(2)

аматором, але в такій віковій категорії йому немає рівних у всій Європі, навіть серед професіоналів. На черзі й нещодавня "перша ракетка світу" Роджер Федерер. Леонід Станіславський – інженер на пенсії. Раніше на тренування приходив після роботи. Тепер увесь вільний час...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA. Тайбей. Світоліна пробилась у чвертьфінал(2)

Сьогодні зранку українська тенісистка Еліна Світоліна пробилась в третій раунд змагань турніру в Тайбеї. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. 13-а ракетка світу в двох сетах впоралась із чешкою Луціє Градецкою, яка до слова, дещо пручалась в цьому поєдинку, але, у підсумку, бодай...Sportanalytic.com | спортивні новини

Море квітів та прапори: як зустрічали 14-річну чемпіонку Australian Open у Києві(4)

Чемпіонка обов'язково планує зіграти також на інших юніорських турнірах серії великого шолому. +Відео Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Australian Open. Серена Вільямс завоювала титул у дербі з сестрою(2)

Американська тенісистка Серена Вільямс стала переможницею відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У фіналі друга ракетка світу переграла в двох партіях свою сестру, Венус Вільямс. Приблизно десять років тому майже всі фінали турнірів серії Великого Шолома завершувались...Sportanalytic.com | спортивні новини

Australian Open. Долгополов взяв у Монфіса тільки один сет(2)

Український тенісист Олександр Долгополов завершив свої виступи на турнірі серії Великого Шолома. Sportanalytic.com | спортивні новини

Джокович поступився 117-й ракетці світу і склав повноваження чемпіона Australian Open(2)

Сербський тенісист в п'яти партіях поступився Денису Істоміну з Узбекистану. Информационное агентство УНИАН