піренейци

Емоційний та нестримний: як травмований Ронадлу відбирав "хліб" у свого тренера(2)

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду у фінальному матчі Євро-2016 проти збірної Франції навіть на лаві запасних не міг стримати емоцій. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Польща - Португалія: Руй Патрісіу виводить піренейців в півфінал

А от четвертий удар став для Польщі фатальним - Руй Патрісіу витягнув удар Блащіковскі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чи відбере Туреччина очки в Іспанії(2)

Чи перерве збірна Туреччини довготривалу неприємну для себе серію дізнаємось зовсім скоро. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Мората: Грати з Україною дуже важко

"Дуже важка гра, українці добре діяли в захисті, були агресивні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Португалія залишилась без головного тренера

Наставник збірної Португалії прийняв рішення подати у відставку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Михайло Фоменко про ЧС-2014

Головний тренер національної збірної України поділився враженнями про ЧС-2014. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лідер збірної Португалії Роналду може пропустити початок Мундіалю-2014

Медичний штаб футбольної збірної Португалії, або як називають піренейців, європейських бразильців, оцінив стан Роналду і Пепе.

"Реал" розпочав переговори з "Тоттенхемом"

Бажання мадридського Реала роздобути зірку Тоттенхема Гарета Бейла починає втілюватися в серйозні кроки.

Володимир Звєров: Італію вважаю фаворитом, але ставлю на піренейців

Тим більше, ні Іспанія, ні Італія не є моїми улюбленими командами.

Піренейців розсудить турок(2)

УЄФА призначив арбітрів на півфінальні матчі Євро-2012. Зокрема, зустріч у Донецьку обслуговуватиме турецька бригада на чолі з Джюнейтом Чакиром. Резервним арбітром буде словенець Дамір Скомина.

Паулу Бенту: Взяли нитки гри в свої руки(2)

Паулу Бенту: Взяли нитки гри в свої руки

У варшавському чвертьфіналі чемпіонату Європи футболісти збірної Португалії продемонстрували гру найвищого рівня. Про це заявив головний тренер піренейців Паулу Бенту після перемоги над чехами (1:0), яка вивела його команду до півфіналу Євро-2012, повідомляє "Укрінформ". "Перші 20-25 хвилин м'яч тримався у...

Тореро готові, готуйте бика(2)

Вісенте дель Боске – людина неординарна. Чого варта лише історія, яку розкопали місцеві журналісти. Виявляється, план на півфінальний матч чемпіонату світу-2010 в ПАР проти німців головному тренеру збірної Іспанії підказали його підопічні – зірки "Барселони" Карлес Пуйоль та Жерар Піке.

Тренер іспанців Вісенте дель Боске: Як би там не було, я задоволений нічиєю(2)

Збірні Іспанії й Італії продемонстрували захоплюючу гру в першому матч групи С, розписавши результативну нічию з рахунком 1:1. Не дивно, що наставник піренейців Вісенте дель Боске на післяматчевій прес-конференції висловив задоволення як результатом, так і грою.

Кирило Ципун відіграв тайм за збірну

Нажаль, наша команда не зуміла нічого протиставити більш технічній та швидкій грі суперника.