обновлено
18.08.2018
13:00

Метки новостей

Новости по метке:

протигаз

У Кропивницькому для дітей провели пізнавальну акцію

У Кропивницькому для дітей провели пізнавальну акцію

радісно та з великою цікавістю сприймають усе нове, яскраве та доросле, тому наввипередки дошкільнята міряли елементи бойового одягу, вчились одягати протигаз та засипали питаннями рятувальників: Навіщо? Чому? Що це? Як завжди, захоплені вигуки лунали під час демонстрації роботи ручного ствола...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Аркадій Бабченко запропонував обміняти себе на Олега Сенцова

вас їду під білі рученьки, і можете задовольняти свою ненависть хоч греблю гати – бити, катувати, засовувати палаючі ганчірки в протигаз, пов'язувати ластівкою, накидати дроти на зуби, – заявив Аркадій Бабченко. Він також додав, що Олег Сенцов готовий померти за...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому рятувальники долучились до відзначення Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця(2)

У Кропивницькому рятувальники долучились до відзначення Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

правилам безпеки життєдіяльності шляхом гри, змагання та пізнання. Так, усі бажаючі могли відчути себе рятувальниками, вдягаючи на швидкість бойовий одяг, протигаз, намагаючись влучити в ціль пожежним рукавом тощо. Крім того, була розгорнута локація групи піротехнічних робіт: були представлені зразки та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому школярі повторили правила безпеки життєдіяльності(2)

У Кропивницькому школярі повторили правила безпеки життєдіяльності

справжня бойова техніка і спорядження. Крім того, у дітей є можливість не лише побачити, але й приміряти професійний одяг рятувальника, протигаз, спробувати загасити уявне полумя із ручного ствола та врешті решт посидіти в кабіні бойової машини. Також під час акції...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кіровоградському районі рятувальники провели для школярів акцію(2)

У Кіровоградському районі рятувальники провели для школярів акцію

А особливе захоплення викликала демонстрація роботи ручного ствола, адже рятувальники дали змогу бажаючим спробувати підкорити струмінь води. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницькі школярі засвоїли важливі знання щодо безпеки життєдіяльності(2)

Кропивницькі школярі засвоїли важливі знання щодо безпеки життєдіяльності

Триває насичений подіями Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградської області. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому школярів навчають правилам безпеки(2)

У Кропивницькому школярів навчають правилам безпеки

Школярі добре засвоїли матеріал та жваво відповідали на запитання про безпеку життєдіяльності. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому школярі навчаються протистояти небезпеці(2)

У Кропивницькому школярі навчаються протистояти небезпеці

Звичайно, не обійшлось і без розважальної програми: хлопці та дівчатка різного віку залюбки змагались, хто швидше одягне захисний одяг рятувальника, протигаз, поцілить пожежним рукавом у мішень. Школа це заклад, де формується основа майбутнього самостійного життя наших дітей, тож вкрай важливо,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому розпочався Тиждень знань з безпеки життєдіяльності(2)

У Кропивницькому розпочався Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

діти спостерігали, як бійці ДСНС виносять потерпілого із приміщення та передають медикам. Далі відбулось веселе та азартне навчання одягати вірно протигаз на швидкість та бойовий одяг рятувальника. Видовищним завжди демонстрація струменів води різного типу розпилення із ручного ствола, при цьому...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Революціонер у вогні: World Press Photo найкращу світлину року(2)

Фотографія Роналдо Шемідта виявилася кращою серед 53 тисяч робіт, які на конкурс надіслали фотографи з 125 країн. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому відбувся День цивільного захисту(2)

У Кропивницькому відбувся День цивільного захисту

Найбільш очікуваною подією для дітей навчального закладу стали конкурси й змагання. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Показали фотографа, який дивом врятував 30 дітей з пожежі в Кемерово(2)

кінотеатром і коли почалася пожежа, він помітив це одним з перших. За збігом обставин серед творчого реквізиту у Євгена був протигаз. Хлопець одягнув його на себе, перш ніж кинутися в димову завісу. Спритно вивести дітей йому допомогло вміння проводити квести...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Рятувальники Олександрії провели гру-змагання(2)

Рятувальники Олександрії провели гру-змагання

до Служби порятунку на номер 101. Діти під час гри-змагання дізнались, як працюють рятувальники, мали змогу приміряти бойовий одяг та протигаз, відгадували загадки, грались у рухливі та дидактичні ігри по темі безпеки життєдіяльності. Крім того, активну участь у заході брали...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Дорослі давили дітей: очевидець розповіла про хаос в кемеровському ТЦ під час пожежі(2)

Дорослі давили дітей: очевидець розповіла про хаос в кемеровському ТЦ під час пожежі

пройти до залу. Але щільність і їдкість диму були настільки високі, що шапка просто не допомагала. У вас є протигаз?!!-він став просити у збожеволілого охоронця. Але той тільки розвів руками. Спроба пробратися до дітей виявилася марною, написала Заречнева....Це...Информационное агентство УНИАН

На Кіровоградщині для школярів рятувальники провели акцію(2)

На Кіровоградщині для школярів рятувальники провели акцію

Була в дітей можливість відчути себе в ролі рятувальників, змагаючись у конкурсах Бойовка та Протигаз. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому вихованці дитячого садка грались та навчались разом із рятувальниками(2)

У Кропивницькому вихованці дитячого садка грались та навчались разом із рятувальниками

рухливі ігри та конкурси не дозволяють дітлахам сумувати, навпаки вони залюбки уявляють себе рятувальниками, рятуючи іграшки із задимленої кімнати, одягаючи протигаз на швидкість (звичайно, з допомогою рятувальників) тощо. У важливості та доцільності таких заходів для дошкільнят можна легко переконатись, подивившись,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники завітали до учнів навчальних закладів Долинської та Вільшанки(2)

На Кіровоградщині рятувальники завітали до учнів навчальних закладів Долинської та Вільшанки

Для навчання дітей та підлітків заходам безпеки рятувальники проводять акцію Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

17.03.2018(Crtl →)