обновлено
20.02.2017
08:39

Метки новостей

Новости по метке:

протигаз

Мешканці Авдіївки потребують гуманітарної допомоги

За дорученням Президента України Херсонська облдержадміністрація активізує роботу щодо збору необхідних потреб для надання допомоги мешканцям Авдіївки. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Кропивницький: рятувальники провели семінар з безпеки життєдіяльності у школі мистецтв(2)

Кропивницький: рятувальники провели семінар з безпеки життєдіяльності у школі мистецтв

на свіжому повітрі, але й загроза травмування через необачність. Як завжди на подібних просвітницьких заходах, особливо цікаво дітям було приміряти протигаз та закріпити вже відомі знання про роботу вогнегасника. Насамкінець зустрічі школярі отримали тематичні листівки про правила поведінки у осінньо-зимовий...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Учні с. Нового дізнались, як діяти під час надзвичайних ситуацій(2)

Учні с. Нового дізнались, як діяти під час надзвичайних ситуацій

та хуртовин. Викладач навчального центру проілюстрував розповідь про надзвичайні ситуації у побуті тематичними слайдами та продемонстрував школярам побутовий вогнегасник та протигаз. Таким чином, у цікавій та доступній дітям формі діти отримали знання про вкрай важливі правила безпечного життя. Прес-служба У...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: рятувальники навчили школярів відповідальному ставленню до власної безпеки(2)

Кропивницький: рятувальники навчили школярів відповідальному ставленню до власної безпеки

В навчальних закладах області триває Тиждень знань безпечної життєдіяльності. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: у дитсадку відбулась гра-змагання «Безпечна мандрівка»(2)

Кропивницький: у дитсадку відбулась гра-змагання «Безпечна мандрівка»

рятувальника, вогнегасник тощо. На другій - кожен маленький учасник уявляв себе рятувальником на чергуванні та тренувався швидко й правильно одягати протигаз. Звичайно, допомагали у цьому гості з пожежно-рятувальної служби. Рухливі змагання чергувалися із завданнями на кмітливість, але діти активно включилися...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: у музичному училищі пройшов День цивільного захисту(2)

Кропивницький: у музичному училищі пройшов День цивільного захисту

з рятувальниками про їх роботу, оглянути оснащення пожежного автомобіля та поміряти захисний одяг бійців пожежно-рятувальної служби комбінезон, куртку, каску та протигаз. Також юнакам і дівчатам роздали листівки із застереженнями. Прес-служба У ДСНС в області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому навчали молодь безпечній життєдіяльності(2)

У Кропивницькому навчали молодь безпечній життєдіяльності

них конкурси: на вправність при одяганні справжнього бойового одягу рятувальник захисного комбінезону, куртки та каски. Знайшлось чимало бажаючих поміряти також протигаз та позмагатись влучати у ціль пожежним рукавом. На завершення зустрічі рятувальники роздали усім присутнім листівки із застереженнями та правилами...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Розбійний напад в Сватове. Кримінальні новини (2)

Розбійний напад скоєно на жителів одного із будинків в м. Сватове. Общественно-информационный портал города Сватово

Кропивницький: під час молодіжного фестивалю відбулися майстер-класи з правил безпеки(2)

Кропивницький: під час молодіжного фестивалю відбулися майстер-класи з правил безпеки

примірявши на себе професію рятувальника. Зокрема, влучали у ціль пожежним рукавом, на швидкість переодягалися у бойовий одяг та вчилися одягати протигаз. Юним учасникам конкурси сподобалися, а на додачу вони отримали листівки, що яскраво інформують про заходи безпеки у сучасному світі.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Всесвітньо відома природоохоронна організація святкує своє 45-річчя(2)

пожертви лише від небайдужих осіб. "Грінпісівці" широко відомі своїми ефектними протестами. Свого часу на лондонську статую Лорда Нельсона вони одягнули протигаз, аби привернути увагу до забрудненого повітря у британській столиці. Кампанія щодо захисту Арктики від промислового рибальства та нафтовидобування супроводжувалась...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: рятувальники запросили дошкільнят до країни безпеки(6)

Кропивницький: рятувальники запросили дошкільнят до країни безпеки

Разом з рятувальниками учасники конкурсів навчилися правильно одягати протигаз та дізналися для чого він призначений.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: дітей навчають найпростішим правилам безпеки(2)

Кропивницький: дітей навчають найпростішим правилам безпеки

переходили до вправ на спритність, тож нудьгувати не довелося жодному маленькому учаснику акції. Звичайно, навчалися вихованці Золотого ключика швидко одягати протигаз та запамятали, що він захищає у небезпечному середовищі. Під час гри Чарівна скринька нагадали дітлахам і про те, які...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кіровоградщина: для вихованців дитячого садочка відбулась пізнавальна акція(2)

Кіровоградщина: для вихованців дитячого садочка відбулась пізнавальна акція

тематику безпеки життя теж розгадували усі гуртом, таким чином продемонструвавши гарні знання. Розповіли рятувальники і про те, для чого призначений протигаз та навчили як ним користуватися. В ігровій формі дітлахи швидко освоїли це вміння. Гості зі Служби порятунку також розказали...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині вихованців дитячого садочка запросили у безпечну мандрівку(2)

На Кіровоградщині вихованців дитячого садочка запросили у безпечну мандрівку

до рук. Було під час мандрівки і багато рухливих ігор, тому дітям не довелося нудьгувати. Також усі бажаючі навчилися одягати протигаз та вже самостійно змогли розповісти, що він захищає від задимлення. Хоча дух змагання був пристуній впродовж усієї гри, але...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кому належать знайдені рештки скелету людини, кулумета та протигазу на Дубенщині? [ФОТО](2)

На Дубенщині виявлені рештки скелету людини, кулемета, «каски-халхінголки» і протигазу належать солдату, який загинув у одній із найбільших танкових битв Другої світової війни, яка велася за Дубно-Луцьк-Броди, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Для вихованців оздоровчого табору рятувальники провели акцію(2)

Для вихованців оздоровчого табору рятувальники провели акцію

їх роботу, про різні надзвичайні ситуації, на ліквідацію яких вони залучались, ознайомились з оснащенням пожежного автомобіля, приміряли захисний одяг та протигаз. Під час вікторини, конкурсів та змагань вихованці табору випробували вже власні силу, спритність, а також знання з безпечної життєдіяльності.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кіровограді відбулась акція «Безпечні канікули»(2)

У Кіровограді відбулась акція «Безпечні канікули»

допомоги постраждалому. Пізніше, усі бажаючі могли поближче роздивитись пожежний автомобіль та оснащення, яке є у ньому, поміряти захисний одяг, каску, протигаз. Рятувальники продемонстрували, як використовують той чи інший інструмент під час виконання завдань, а також розповіли найцікавіші випадки зі своїх...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У оздоровчому таборі «Лісова пісня» відбулась акція(2)

У оздоровчому таборі «Лісова пісня» відбулась акція

Саме з цією метою працівники Управління ДСНС в області провели акцію Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Дубенщині нові знахідки: скелет, каска та протигаз [ФОТО](4)

Сьогодні, 30 червня, 32-річний дубенчанин виявив на соєвому полі поблизу села Кривуха рештки скелету людини, металеву каску і протигаз часів Другої світової війни.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

30.06.2016(Crtl →)