Новости по метке:

протигаз

Кропивницький: у музичному училищі пройшов День цивільного захисту

Кропивницький: у музичному училищі пройшов День цивільного захисту

з рятувальниками про їх роботу, оглянути оснащення пожежного автомобіля та поміряти захисний одяг бійців пожежно-рятувальної служби комбінезон, куртку, каску та протигаз. Також юнакам і дівчатам роздали листівки із застереженнями. Прес-служба У ДСНС в області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому навчали молодь безпечній життєдіяльності

У Кропивницькому навчали молодь безпечній життєдіяльності

них конкурси: на вправність при одяганні справжнього бойового одягу рятувальник захисного комбінезону, куртки та каски. Знайшлось чимало бажаючих поміряти також протигаз та позмагатись влучати у ціль пожежним рукавом. На завершення зустрічі рятувальники роздали усім присутнім листівки із застереженнями та правилами...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: під час молодіжного фестивалю відбулися майстер-класи з правил безпеки

Кропивницький: під час молодіжного фестивалю відбулися майстер-класи з правил безпеки

примірявши на себе професію рятувальника. Зокрема, влучали у ціль пожежним рукавом, на швидкість переодягалися у бойовий одяг та вчилися одягати протигаз. Юним учасникам конкурси сподобалися, а на додачу вони отримали листівки, що яскраво інформують про заходи безпеки у сучасному світі.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Всесвітньо відома природоохоронна організація святкує своє 45-річчя

пожертви лише від небайдужих осіб. "Грінпісівці" широко відомі своїми ефектними протестами. Свого часу на лондонську статую Лорда Нельсона вони одягнули протигаз, аби привернути увагу до забрудненого повітря у британській столиці. Кампанія щодо захисту Арктики від промислового рибальства та нафтовидобування супроводжувалась...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: рятувальники запросили дошкільнят до країни безпеки(6)

Кропивницький: рятувальники запросили дошкільнят до країни безпеки

Разом з рятувальниками учасники конкурсів навчилися правильно одягати протигаз та дізналися для чого він призначений.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: дітей навчають найпростішим правилам безпеки(2)

Кропивницький: дітей навчають найпростішим правилам безпеки

переходили до вправ на спритність, тож нудьгувати не довелося жодному маленькому учаснику акції. Звичайно, навчалися вихованці Золотого ключика швидко одягати протигаз та запамятали, що він захищає у небезпечному середовищі. Під час гри Чарівна скринька нагадали дітлахам і про те, які...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кіровоградщина: для вихованців дитячого садочка відбулась пізнавальна акція(2)

Кіровоградщина: для вихованців дитячого садочка відбулась пізнавальна акція

тематику безпеки життя теж розгадували усі гуртом, таким чином продемонструвавши гарні знання. Розповіли рятувальники і про те, для чого призначений протигаз та навчили як ним користуватися. В ігровій формі дітлахи швидко освоїли це вміння. Гості зі Служби порятунку також розказали...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині вихованців дитячого садочка запросили у безпечну мандрівку(2)

На Кіровоградщині вихованців дитячого садочка запросили у безпечну мандрівку

до рук. Було під час мандрівки і багато рухливих ігор, тому дітям не довелося нудьгувати. Також усі бажаючі навчилися одягати протигаз та вже самостійно змогли розповісти, що він захищає від задимлення. Хоча дух змагання був пристуній впродовж усієї гри, але...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кому належать знайдені рештки скелету людини, кулумета та протигазу на Дубенщині? [ФОТО](2)

На Дубенщині виявлені рештки скелету людини, кулемета, «каски-халхінголки» і протигазу належать солдату, який загинув у одній із найбільших танкових битв Другої світової війни, яка велася за Дубно-Луцьк-Броди, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Для вихованців оздоровчого табору рятувальники провели акцію(2)

Для вихованців оздоровчого табору рятувальники провели акцію

їх роботу, про різні надзвичайні ситуації, на ліквідацію яких вони залучались, ознайомились з оснащенням пожежного автомобіля, приміряли захисний одяг та протигаз. Під час вікторини, конкурсів та змагань вихованці табору випробували вже власні силу, спритність, а також знання з безпечної життєдіяльності.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кіровограді відбулась акція «Безпечні канікули»(2)

У Кіровограді відбулась акція «Безпечні канікули»

допомоги постраждалому. Пізніше, усі бажаючі могли поближче роздивитись пожежний автомобіль та оснащення, яке є у ньому, поміряти захисний одяг, каску, протигаз. Рятувальники продемонстрували, як використовують той чи інший інструмент під час виконання завдань, а також розповіли найцікавіші випадки зі своїх...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У оздоровчому таборі «Лісова пісня» відбулась акція(2)

У оздоровчому таборі «Лісова пісня» відбулась акція

Саме з цією метою працівники Управління ДСНС в області провели акцію Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Дубенщині нові знахідки: скелет, каска та протигаз [ФОТО](4)

Сьогодні, 30 червня, 32-річний дубенчанин виявив на соєвому полі поблизу села Кривуха рештки скелету людини, металеву каску і протигаз часів Другої світової війни.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Афанасьєв розповів шокуючі подробиці катівні у ФСБ(2)

їсти й спати. Також перші 5 днів на хлопця вдягали пакет та душили. Пізніше, пригадує Афанасьєв, почалися серйозні катування. Вдягали протигаз на голову зі шлангом, відкручували нижній клапан і бризкали туди балончиком – починалося блювотиння, ти починав захлинатися в цьому,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кіровограді відбулося відкриття виставки дитячих малюнків (6)

У Кіровограді відбулося відкриття виставки дитячих малюнків

Багато бажаючих зібрали конкурси Протигаз та Водій пожежного автомобіля. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Для шкіл та дитсадків Житомира на 321 тис. грн накуплять протипожежних дверей(2)

Для шкіл та дитсадків Житомира на 321 тис. грн накуплять протипожежних дверей

Управління освіти Житомирської міськради збирається закупити 53 протипожежних дверей для шкіл та дитсадків міста. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Для покращення мікроклімату в Житомирській мерії збираються придбати 4 кондиціонери(2)

Для покращення мікроклімату в Житомирській мерії збираються придбати 4 кондиціонери

Контактною особою по аукціону вказаний житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Для учнів кіровоградської школи рятувальники провели акцію(6)

Для учнів кіровоградської школи рятувальники провели акцію

Ознайомилися школярі і з листівками щодо правил поводження у екстремальних ситаціях. Під час рухливих конкурсів діти навчилися як правильно одягати протигаз, за підтримки рятувальників влучали у ціль пожежним рукавом та на швидкість переодягалися у бойовий одяг. Бажаючих, які хотіли на...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

31.03.2016(Crtl →)