Новости по метке:

протигаз

У Кропивницькому діти з користю провели час разом із рятувальниками

Відповідно до сценарію дошкільнята змагались у конкурсах, повторювали правила безпечної поведінки вдома, на вулиці в осінньо-зимовий період, дізнались, що таке протигаз та як ним користуватись. Працівники Служби порятунку розповіли малюкам про свою роботу, нагадали телефон, за яким викликають рятувальників, допомогли...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому рятувальники організували для дітей гру-змагання

дітей, або вкрай небезпечними. Малеча, дістаючи предмет із торбинки, визначала, безпечний він, чи ні. Крім того, діти дізнались, навіщо потрібен протигаз, та навчились його правильно й швидко одягати. Також вихованці Посмішки із задоволенням брали участь у естафетах, рятували іграшки із...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники провели захід для дітей

головне спробувати на деякий час попрацювати рятувальником. Так, діти приміряли бойовий одяг бійців пожежно-рятувального підрозділу, вчились одягати швидко та правильно протигаз, намагались влучити у ціль пожежним рукавом. Також діти виявили великий інтерес до локації фахівця піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому дітлахи добре знають правила безпеки

рухливі ігри та конкурси не дозволяють дітлахам сумувати, навпаки вони залюбки уявляють себе рятувальниками, рятуючи іграшки із задимленої кімнати, одягаючи протигаз на швидкість (звичайно, з допомогою рятувальників) тощо. У важливості та доцільності таких заходів для дошкільнят можна легко переконатись, подивившись,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому триває тиждень безпеки життєдіяльності

На згадку про зустріч рятувальники залишили дітям пізнавальні листівки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому вихованці дитячого садка вивчали правила безпеки

малечі, тому уся інформація, яку мають засвоїти діти, подана у вигляді гри та конкурсів. Зокрема малеча дізналась, для чого необхідний протигаз та як правильно його одягати, діти розгадували тематичні загадки про вогонь, воду, електричний струм, пожежу, уявляли себе в задимленій...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині під час канікул школярі відпочили з користю(2)

На Кіровоградщині під час канікул школярі відпочили з користю

Зокрема в рамках акції учням було продемонстровано роботу рятувального обладнання: гідравлічних ножиць, пневматичної подушки тощо. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому маленькі спортсмени позмагались у конкурсах(2)

У Кропивницькому маленькі спортсмени позмагались у конкурсах

Далі за планом тренувальна евакуація із приміщення умовно потерпілих. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: з розважальною програмою в гості до дітей завітали рятувальники(2)

Кропивницький: з розважальною програмою в гості до дітей завітали рятувальники

малечі, тому уся інформація, яку мають засвоїти діти, подана у вигляді гри та конкурсів. Зокрема малеча дізналась, для чого необхідний протигаз та як правильно його одягати, діти розгадували тематичні загадки про вогонь, воду, електричний струм, пожежу, уявляли себе в задимленій...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому організували навчально-розважальну програму для дітей(2)

У Кропивницькому організували навчально-розважальну програму для дітей

Сумувати дітям не довелось, адже рухливі конкурси запалили усіх учасників. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині для учнів Солгутівської школи провели навчальну акцію(2)

На Кіровоградщині для учнів Солгутівської школи провели навчальну акцію

дівчат і рухливі конкурси дехто вперше потримав пожежний рукав та влучив ним у ціль, також юні учасники на швидкість одягали протигаз та бойовий одяг. Під час усього заходу рятувальники зупинялися на правилах безпеки, та переконувалися, що діти якісно вивчають їх...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: у Дендропарку провели пізнавально-розважальну акцію(2)

Кропивницький: у Дендропарку провели пізнавально-розважальну акцію

Сьогодні в Дендропарку фахівці Служби порятунку провели акцію Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому рятувальники відзначили професійне свято День рятівника та День міста (2)

У Кропивницькому рятувальники відзначили професійне свято День рятівника та День міста

Врятувати. Допомогти кожен охочий зміг відчути себе представником мужньої професії рятувальника. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині провели для школярів навчально-пізнавальну акцію(2)

На Кіровоградщині провели для школярів навчально-пізнавальну акцію

А особливе захоплення викликала демонстрація роботи лафетного ствола, адже рятувальники дали змогу бажаючим спробувати підкорити струмінь води. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Компаніївському районі для школярів провели акцію (2)

У Компаніївському районі для школярів провели акцію

безпекою життєдіяльності дитини та специфікою роботи рятувальників. Діти із задоволенням приміряли на себе роль вогнеборців, одягаючи на швидкість бойовий одяг, протигаз та намагаючись влучити у ціль струменем води. Крім того, цікаво дітям було оглянути зблизька пожежну техніку та спеціальне оснащення,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Житомирській області селянин шукав старовинні речі, а натрапив на скелет людини(2)

У Житомирській області селянин шукав старовинні речі, а натрапив на скелет людини

метрів від одного з будинків почав розкопувати ділянку і наткнувся на металеві іржаві речі, схожі до військової амуніції — каску, протигаз, частини гвинтівки, а потім - на скелет людини», - інформують у поліції. «За зовнішнім виглядом і за характерними ознаками...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Кропивницькому для дітей провели навчально-розважальні змагання (2)

У Кропивницькому для дітей провели навчально-розважальні змагання

у пожежному автомобілі. Тож діти намагались бути максимально оперативними та правильно надягти костюм пожежного. Також корисним умінням є швидко одягати протигаз та знати, як ним користуватись при потребі. Деякі діти вперше спробували одягти засіб захисту органів дихання, тому були дуже...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

13.07.2017(Crtl →)