Новости по метке:

протигаз

Кропивницький: учні професійного будівельного ліцею взяли участь у квесті

Кропивницький: учні професійного будівельного ліцею взяли участь у квесті

з різними випробуваннями. Кожна станція передбачає виконання тематичного завдання на тему безпеки життєдіяльності. Наприклад, Навчальна це змагання на вміння одягати протигаз, Пошукова необхідно знайти у приміщенні замасковані макети вибухонебезпечних предметів, Рятувальна необхідно уявити себе в задимленому приміщенні, для чого із...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кіровоградська область: рятувальники навчили дітей жити безпечно

Кіровоградська область: рятувальники навчили дітей жити безпечно

завантажували надмірно інформацією. Діти є дітьми, тому завжди хочуть гратись і вогнеборці дозволили побавитись їм у рятувальників, приміряти бойовий одяг, протигаз тощо. Як показує багаторічний досвід проведення акції Запобігти. Врятувати. Допомогти, саме така форма роботи з дітьми є цікавою для...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині для дітей рятувальники провели гру-змагання

На Кіровоградщині для дітей рятувальники провели гру-змагання

до Служби порятунку на номер 101. Діти під час гри-змагання дізнались, як працюють рятувальники, мали змогу приміряти бойовий одяг та протигаз, відгадували загадки, грались у рухливі та дидактичні ігри по темі безпеки життєдіяльності. Крім того, активну участь у заході брали...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники навчали школярів правилам безпеки життя

На Кіровоградщині рятувальники навчали школярів правилам безпеки життя

Рятувальники продемонстрували учням роботу чергового відділення під час ліквідації умовної пожежі та рятування потерпілого із задимленої будівлі. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В окупованому Криму російські військові дають дітям зброю і хочуть створити "армію патріотів"

у російському відомстві. Окрім того, під час занятьз радіаційного, хімічного та біологічного захисту школярів вчили екіпіруватися у захисний костюм та протигаз. Також російські військові мають намір навчити армійців, як надавати першу медичну допомогу та транспортувати пораненого. Окрім того, у Москві...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому дітям показали програму «Безпечна мандрівка»(2)

У Кропивницькому дітям показали програму «Безпечна мандрівка»

Відповідно до сценарію дошкільнята змагались у конкурсах, повторювали правила безпечної поведінки вдома, на вулиці в осінньо-зимовий період, дізнались, що таке протигаз та як ним користуватись. Працівники Служби порятунку розповіли малюкам про свою роботу, нагадали телефон, за яким викликають рятувальників, допомогли...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому школярі початкових класів вивчали правила безпеки життєдіяльності

У Кропивницькому школярі початкових класів вивчали правила безпеки життєдіяльності

світосприйняття, тому уся інформація, яку мають засвоїти діти, подана у вигляді гри та конкурсів. Зокрема школярі дізнались, для чого необхідний протигаз та як правильно його одягати, розгадували тематичні загадки про вогонь, воду, електричний струм, пожежу тощо. Рятувальники також пограли з...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Знам'янському районі для школярів провели акцію

У Знам

Рятувальники не давали дітям нудьгувати: в перервах між конкурсами проводили тематичні вікторини із заохочувальними призами. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники провели для дошкільнят гру-змагання

На Кіровоградщині рятувальники провели для дошкільнят гру-змагання

рятувальника, воду і сірники. Кожен з маленьких учасників зміг уявити себе рятувальником на чергуванні та спробувати швидко й правильно одягати протигаз або бойовий одяг і каску. Звичайно, допомагали у цьому гості з пожежно-рятувальної служби. Рухливі змагання чергувалися із завданнями на...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому для учнів ліцею побутового обслуговування провели акцію

У Кропивницькому для учнів ліцею побутового обслуговування провели акцію

пожежного автомобіля, його оснащення, розповіли, як відбувається виїзд за тривожним викликом, як надавати домедичну допомогу, та дозволили поміряти бойовий одяг, протигаз, каску. Серед учасників акції було розповсюджено листівки застерігаючого змісту з порадами і правилами безпеки. У ДСНС України у Кіровоградській...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

"Моляться потайки": російський релігійний терор на окупованих українських землях(2)

жорстокого побили за проукраїнську позицію. У підтримці української армії звинуватили і Олександра Хомченка. Його чотири дні катували, надягнули на голову протигаз і перекрили повітря. Пастор Хомченко розповів, як його катували Утискає ворог також юдеїв та мусульман. В окупованих містах відбуваються...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому рятувальники провели інформаційну роботу серед юних мешканців міста (2)

У Кропивницькому рятувальники провели інформаційну роботу серед юних мешканців міста

щодо правил поводження у надзвичайних ситуаціях. А також запропонували взяти участь у конкурсах, де кожен бажаючий міг навчитися правильно одягати протигаз та бойовий одяг. Загалом, фестиваль вдався на славу. Впевнені, що юні кропивничани, які відвідали локацію Служби порятунку, ніколи не...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому рятувальники долучились до благодійного фестивалю(2)

У Кропивницькому рятувальники долучились до благодійного фестивалю

Також учасників фестивалю рятувальники запрошували брати участь у конкурсах у рамках акції Запобігти. Врятувати. Допомогти: на швидкість одягати бойовий одяг, протигаз, спробувати влучити у ціль пожежним рукавом тощо. Таким чином, відбулось знайомство та завязалась тісна дружба рятувальників та дітей, які...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині відбулась феєрична «битва» сухими фарбами (2)

На Кіровоградщині відбулась феєрична «битва» сухими фарбами

рятувальників Знамянки, допомагають краще зацікавити дітей важливими речами. Діти надовго запамятають не лише, як обсипались фарбами, але і як одягати протигаз, як поводитись під час надзвичайних подій, як розпізнати небезпечний предмет тощо. Тим паче, що рятувальники, крім вражень, залишають дітям...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому для дітей провели пізнавальну акцію(2)

У Кропивницькому для дітей провели пізнавальну акцію

радісно та з великою цікавістю сприймають усе нове, яскраве та доросле, тому наввипередки дошкільнята міряли елементи бойового одягу, вчились одягати протигаз та засипали питаннями рятувальників: Навіщо? Чому? Що це? Як завжди, захоплені вигуки лунали під час демонстрації роботи ручного ствола...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Аркадій Бабченко запропонував обміняти себе на Олега Сенцова(2)

вас їду під білі рученьки, і можете задовольняти свою ненависть хоч греблю гати – бити, катувати, засовувати палаючі ганчірки в протигаз, пов'язувати ластівкою, накидати дроти на зуби, – заявив Аркадій Бабченко. Він також додав, що Олег Сенцов готовий померти за...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому рятувальники долучились до відзначення Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця(2)

У Кропивницькому рятувальники долучились до відзначення Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

правилам безпеки життєдіяльності шляхом гри, змагання та пізнання. Так, усі бажаючі могли відчути себе рятувальниками, вдягаючи на швидкість бойовий одяг, протигаз, намагаючись влучити в ціль пожежним рукавом тощо. Крім того, була розгорнута локація групи піротехнічних робіт: були представлені зразки та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

08.05.2018(Crtl →)