пропущений м'яч

Новий наставник житомирського «Полісся» розповів про свій план виводу команди із глибокої кризи(2)

Житомиряни натомість не полишали спроб створити гольові моменти поблизу воріт «Агробізнесу». Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Два різні тайми у Кардіффі або п'ятий ЗМ в колекції Роналду

Вже через 7 хвилин сталася справжня прикраса цілого матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Турецька преса оплакує розгром "Бешикташа" від "Динамо"

Після пропущеного м'яча "Бешикташ" заграв ще гостріше. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ще два.

Бойко пропустив два голи за "Малагу" за 12 хвилин (ВІДЕО)>Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Бойко про свій дебют: Пропустив два голи, все нормально

Український воротар іспанської "Малаги" Денис Бойко не бачить нічого страшного у двох пропущених м'ячах в Кубку Іспанії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Пятов готується до пропущених м'ячів(2)

Воротар збірної України Андрій Пятов поділився очікуваннями від матчу з Фінляндією в рамках відбору ЧС-2018. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Шахтар” наблизився до рекорду(2)

Ліга чемпіонів. ЦСКА - ”Монако” - 1:1 (ВІДЕО)(2)

Ліга чемпіонів3 турГрупа ЕЦСКА - "Монако" - 1:1Голи: Траоре, 34 - Сілва, 87 Sportanalytic.com | спортивні новини

Німецька преса розірвала Коноплянку за слабку гру(2)

Український легіонер "Шальке" Євген Коноплянка знову піддався критиці місцевих ЗМІ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Наставник ”Олімпіка” - про секрет успіху в матчі проти ”Шахтаря”(2)

Гравці багато переміщалися на полі, терпіли і таки зуміли вибороти очко. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Зірка" - "Зоря" - 1:1 (ВІДЕО)

Новачок УПЛ не опустив руки після пропущеного м'яча. Sportanalytic.com | спортивні новини