Новости по метке:

пресвята богородиця

У Кропивнцькому відбулися «Андріївські вечорниці 2017»

У Кропивнцькому відбулися «Андріївські вечорниці 2017»

Актори молодіжного театру Палата №6 розказали про традиції святкування вечорниць на Україні. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницький прибувають чудотворні мощі

У Кропивницький прибувають чудотворні мощі

Ми всі чекаємо чуда, забуваючи про основну ціль нашого існування про спасіння душі. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Благословіння со Святої Гори Афон

Цей образ як благословіння привезли наші паломники зі Свято-Пантелеймонового Афонського монастиря. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II очолив урочисте богослужіння в Храмі Христа Спасителя в день 100-річчя інтронізації святителя Тихона, Патріарха Московського(2)

4 грудня, в день свята Введення до храму Пресвятої Богородиці та день 100-річчя інтронізації святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Русі, в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві відбулося урочисте богослужіння. Патриархия.ru

Гості з Помісних Православних Церков звершили недільні богослужіння в храмах Москви

3 грудня, в Неділю 26-ту після П'ятидесятниці, напередодні свята Введення до храму Пресвятої Богородиці, Предстоятелі та представники Помісних Православних Церков, які прибули до Москви на святкування 100-річчя відновлення Патріаршества в Руській Церкві, звершили недільні богослужіння в храмах російської столиці. (рос.)...Патриархия.ru

Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста: традиції та прикмети

(*4 грудня православні та греко-католики відзначають одне з двунадесятих церковних свят,а саме Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третю Пречисту.*) ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Введення у храм.

Це не суперечить Святому Письму і Священному Переданню Святої Церкви. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

275-літтю Запоріжського скита на Афоні присвячується

Канонізація останнього кошового отамана Запорізької Січі Українською Православною Церквою відбулася 12 листопада 2015р. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Львові побудують спортивний комплекс з лижною трасою на даху. - пресс-релиз на pr.adcontext.net

Даний проект здобув симпатії серед інших проектів саме своєю оригінальністю. PR - это жизнь

27.10.2017(Crtl →)