Новости по метке:

платники

«Караван+Я» публикует самые горячие слухи Тверской области

проблема длится много лет, а решения не предвидится. При том, что сегодня большинство студентов ТвГУ, в том числе филфака, – платники. Средняя стоимость обучения составляет 80000 в год. На что идут эти деньги, если не удовлетворены первичные нужды, такие как...Информационный портал eTver: новости Твери, город Тверь

Чому нема грошей?

Платниками цього податку є суб'єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби Газета "Наша Дружковка"

Бумаги для некрупных эмитентов(2)

впрочем новые облигации и для любых других компаний. А первому эмитенту помогут выплатить своим инвесторам высокие доходы крымчане и студенты "платники", которые, как рассчитывают в «Фэирдип инвестментс ру», и будут ее клиентами...Новости, анализ, прогнозы в сфере экономики и бизнеса, общества

Чи потрібно «єдиннику» застосовувати при розрахунках касовий апарат?(2)

До центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному надходить чимало питань від фізичних осіб - платників єдиного податку щодо необхідності використання при розрахунках готівкою реєстраторів розрахункових операцій. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Коли "спрощенці" Рівного звільняються від сплати єдиного податку?(2)

У Державній податковій інспекції у м.Рівному на обліку перебуває майже шість тисяч платників єдиного податку першої і другої груп. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Про затвердження Порядку здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами - підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України(2)

Про затвердження Порядку здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами - підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України

Про затвердження Порядку здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами - підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України Свежие Новости Украины онлайн за последний час - PROXIMAИнформ

Ума палаты. Как живут в нижегородских студенческих общежитиях?(2)

Ума палаты. Как живут в нижегородских студенческих общежитиях?

Иногда сами ребята помогают вузу обеспечить безопасность в студенческих городках. Аргументы и Факты - Нижний Новгород

Визначено порядок контролю за досягненням єдинщиками доходу 1 мільйон гривень(2)

Уряд постановою від 13 липня 2016 р. № 439 затвердив порядок контролю за обсягом доходу платників єдиного податку 2-ої і 3-ої груп - фізичних осіб - підприємців, досягнення якого (понад 1 млн. грн.) вимагає застосування реєстраторів розрахункових операцій, повідомляє ГУ...ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Від сплати за алкоголь та тютюн до бюджету Рівненщини надійшло понад 7,6 мільйонів гривень(2)

Таку суму за 6 місяців 2016 року перерахували до бюджету платники Рівненської області від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Чиновницю ДФС впіймали на хабарі у її власному авто(2)

У Києві на Подолі затримали на хабарі співробітницю Державної фіскальної служби України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Ризі припускають скорочення фінансування з ЄС після Brexit(2)

Після виходу Великобританії зі складу ЄС доступне для Латвії фінансування з фондів ЄС може скоротитися, повідомили в мінфіні балтійської країни, адже Лондон на даний момент є одним із найбільших платників у каси ЄС. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Звідки за півроку місцевий бюджет отримав 56,2 млн. грн?(2)

З початку року платники акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів Рівного сплатили 56,2 млн. грн. до місцевого бюджету.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Що робити, коли вирішили відмовитись від застосування спрощеної системи?(2)

Відмова від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку 1-ої - 3ої груп здійснюється в порядку, визначеному Податковим кодексом України. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Рівняни сплатили на 26 млн. грн. податку більше, ніж у минулому році(2)

З початку 2016 року платники ПДВ Рівненської області сплатили до бюджету 247, 9 млн. грн. податку на додану вартість.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Жителі Рівненщини цьогоріч сплатили податків більше на 26 мільйонів(2)

Більше 247 мільйонів гривень надійшло до держдюджету від платників ПДВ Рівненщини. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

22.06.2016(Crtl →)